Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Фільтр

Оголошення

28 грудня 2018 року – останній навчальний день І семестру. У триденний термін (29.12.2018 – 03.01.2019) після виставлення семестрової оцінки учні, які виявили бажання підвищити результати семестрового оцінювання або з певних причин не були атестовані, звертаються до директора ліцею із заявою про проведення відповідного оцінювання (про перездачу предмета). Відповідно заяви з резолюцією директора про надання дозволу на коригування оцінки викладач проводить повторне оцінювання учня. Коригування (перездача) семестрового оцінювання проводиться не пізніше п’яти днів після подання заяви (04.01.2019 – 11.01.2019). У разі хвороби учня чи інших поважних причин термін може бути подовжено.

 

Адміністрація

Дорогі друзі, колеги, батьки, учні!

Вітаю зприйдешнімНовим роком!

Нехай цей рік принесе нам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам усмішку і частинку добра. Нехай все, що ми планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаю всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними! Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, які нас оточують, а світ відкриє нам нові двері!

З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаю новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя укожен дім!

В пору цю, коли падає сніг
І морози чимдуж припікають,
Знов на землю спішить Новий рік –
З ним сердечно усіх вас вітаю.
Зичу сонця та світлих надій,
Миру й втіхи на кожному кроці,
Також здійснення планів і мрій
У прийдешньому Новому році!

Новий год

Коли проб'є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і вам, і всій родині,
Ми зичимо, щоб посміхнулись ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс вам щедрий дядько Новий рік!

Новий год

22 грудня 2017 року проводився огляд-конкурс на кращу кімнату гуртожитку Красноградського професійного ліцею. В ході конкурсу оцінювалось дотримання санітарно-побутових умов, естетичне оформлення, збереження інвентарю.

Організатори конкурсу - директор ліцею Мирошниченко Н.В., заступник директора з НВхР Сіладі А.О., вихователь Третякова Л.О., комендант Бринза Т.М. та рада гуртожитку під час перевірки звертали увагу на житлово-побутові умови в кожній кімнаті та враховували вміння додержуватися мешканцями гуртожитку здорового способу життя.

Огляд-конкурс на кращу кімнату Огляд-конкурс на кращу кімнату Огляд-конкурс на кращу кімнату

18 грудня 2017 року учнями 19 К ; 31 ОКН у Красноградському професійному ліцеї розпочалась активна підготовка до новорічних свят в зв’язку з цим було проведено генеральне прибирання учбового корпусу. З ентузіазмом та охотою учні виконали поставлену ціль. Кінцевий результат роботи сподобався як учням так і викладачам.

Генеральне прибирання Генеральне прибирання