Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Фильтр

20 жовтня 2020 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України і виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, в 15 АС групі класний керівник Грезент-Єніна Н.М. провела урок мужності. Через карантин та з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційтемпи розповсюдження захворювання захід був проведений за допомогою технології дистанційного навчання. У месенджері Вайбер учні отримали ссилку на “Урок мужності”, організований Міністерством освіти та науки спільно з Міністерством оборони. Захід відбувся за участі Героя України Ігоря Гордійчука. Кожен учень підготував повідомлення про героя України.

31 жовтня 2018 року о 14-40 годині в кабінеті № 22 відбулося засідання методичної комісії класних керівників і майстрів виробничого навчання, де були розглянуті організаційні питання.

Методкомісія Методкомісія Методкомісія

30 жовтня 2018 року о 13:00 відбувся Всеукраїнський вебінар на тему: "Втілення педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського як засіб формування особистості підростаючого покоління в умовах реалізації завдань сучасного національного виховання (до 100-річчя від дня народження педагога)". 

Вебінари Вебінари Вебінари

30 жовтня 2018 року в 11:00 відбувся Всеукраїнський вебінар на тему: «Напрямки STEM-освіти: змагання «Роботрафік - 2019». Під час вебінару учасники дізналися: про умови організації та проведення змагань «Роботрафік - 2019»; про правила підготовки команди для участі у змаганнях.

Вебінари Вебінари Вебінари

29 жовтня 2018 року в актовому залі ліцею відбулися збори колективу, для зачитання та обговорення нового Колективного договору.

Збори колективу Збори колективу Збори колективу

25 жовтня 2018 року проходив семінар-практикум для педагогічних працівників професій комп’ютерно-економічного спрямування у вигляді вебінару на тему: «Формування професійних компетентностей учнів засобамикомп’ютерних технологій навчання». З нашого ліцею у вебінарі брала участь майстер виробничого навчання Молібог Яніна Олексіївна.

Вебінар Молібог Я. О. Вебінар Молібог Я. О. Вебінар Молібог Я. О.

16 жовтня 2018 року в ліцеї відбулося привітання працівників з Днем захисника України та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. Свято проходило у вигляді пізнавальної а також розважальної програми. Директор ліцею Мирошниченко Н. В. нагородила працівників грамотами, а також подарунки отримали чоловіки у зв'язку зі святом. Учні привітали всіх зі святом за  допомогою піснів та танців. 

День захисника України День захисника України День захисника України

16 жовтня 2018 року розпочались ліцейні змагання з баскетболу серед дівчат. В запеклій боротьбі І місце виборола 21 ОКН, ІІ місце - 11 ОКН, ІІІ місце - 31 ОКН. Кращим гравцему у баскетболі серед дівчат визнано Федоренко Вероніку.

Баскетбол дівчата Баскетбол дівчата Баскетбол дівчата

Напередодні Дня Збройних сил України (06 грудня) та Міжнародного дня волонтерів (05 грудня) учні Красноградського професійного ліцею долучилися до обласної акції «Оберіг для захисника України», яку оголосила громадська організація «Всеукраїнське об’єднання рідних загиблих безвісти та загиблих захисників України». Мета акції – підтримати бойовий дух українського воїна, вшанування патріотизму і мужності захисників України, привітання захисників України оберегами зробленими власноруч. Обереги, виготовлені ученицями 11 ОКН групи під керівництвом майстра в/н Маховської Т. О., будуть передані в Центр взаємодії волонтерів «Укроп-холл» (м. Харків) для презентації громадськості та передачі захисникам України.

РУ РУ

Існує притча. Коли народжується дитина, Господь благословляє її у білий світ своєю рукою. Покладе на голову – мудрою буде, на серце – милосердною, на руки – буде майстром діла. А цій людині Господь одночасно поклав руку на голову, серце, руки. Ім’я цієї людини – Вчитель. Саме такими словами напередодні професійного свята, яке ми традиційно святкуємо у першу неділю жовтня, в Красноградському професійному ліцеї відбувся вітальний інтегрований урок з різними формами навчальної і виховної роботи. Цей урок для колективу ліцею провели учні 2 курсу, які навчаються за професією «Кухар» разом з майстром виробничого навчання Черниш Л. В. Учасники гуртка художньої самодіяльності під керівництвом Волкова Є. І. представили музичну програму. Сюрпризом для присутніх стала гумористична сценка, яку продемонстрували учні 29 «К» групи, та амулети і подарунки від «ворожки», роль якої виконувала учениця 31 ОКН групи Маніло К. Директор ліцею Мирошниченко Н. В. поздоровила педагогів з професійним святом та нагородила почесними грамотами.

День учителя День учителя День учителя

З 1 вересня 2018 року по 5 вересня 2018 року в Красноградському професійному ліцеї проводились змагання з настільного тенісу серед юнаків і дівчат. В запеклій боротьбі місця між учасниками розподілились так:

Дівчата:

І місце – Курчак Юлія (29 К)

ІІ місце – Атаманюк Тетяна (19 К)

ІІ місце – Лугова Анастасія (30 ШЛПМ)

В особистому заліку серед дівчат І місце посіла Вержбицька Анастасія

Настільний теніс Настільний теніс Настільний теніс

2 жовтня 2018 року в Красноградському професійному ліцеї відбулась лекція. Спеціалісти Молодіжного центру сектору молоді та спорту Красноградської РДА розповіли учням ліцею як подбати про власну безпеку та не стати жертвами торгівлі людьми. Присутні переглянули тематичний відеофільм і отримали буклети, да наводяться статистичні дані про постраждалих та інформація, як же уникнути пастки та не потрапити в складну життєву ситуацію, а також телефони та електронні адреси для довідок.

Торгівля людьми Торгівля людьми Торгівля людьми

1 жовтня 2018 року була проведена цікава лекція випускником нашого навчального закладу 2015 року Козелько Антоном для учнів 11 ОКН та 21 ОКН. Розповідь була спрямована на патріотизм і військову справу. Антон розповів, як він вирішив стати військовослужбовцем. І наголосив, що справжній патріот повинен любити свою державу, якою б вона не була. «Якщо говорити про нашу, рідну неньку Україну, то, звичайно ж, вона не ідеал, але й ми у ній не святі. Треба пам'ятати: ти тут народився, ти тут виріс, це твоя домівка, ріднішої землі ти не знайдеш, як би ти не намагався. Якщо ти хочеш називати себе справжнім патріотом, виховай в собі почуття любові до Батьківщини. Гордись нею. Кожен сам для себе повинен побачити те, за що можна пишатись своєю країною. А в нас, повірте, незважаючи на численні невдачі, історичні помилки, є чим гордитись. Полюби її такою, якою вона є». Також розповів про парад в якому взяв участь, продемонстрував фрагмент параду. На останок поділився своїми спогадами про навчання, відповів на запитання учнів.

Зустріч з Козелько Зустріч з Козелько Зустріч з Козелько Зустріч з Козелько

Дуже добре коли випускники діляться теплими спогадами, навіть трішки із сумом за навчальними годинами, які нажаль не повернути. Наші двері завжди відкриті для випускників. На передодні свята хочеться згадати всіх випускників які сьогодні боронять нашу землю і побажати їх здоров'я і миру!

31 жовтня 2017 року у актовій залі було проведено відкриту виховну годину «Згадаємо подвиг солдата» до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників (28 жовтня) у групі 29К (майстер Калантай А.С. ). Для оформлення заходу було використано світлини красноградців, які воювали у ІІ світовій війні, книги з історії Красноградщини. Виховну годину було розпочато вальсом під пісню «Тучи в голубом». В ході виховного заходу діти згадали загиблих воїнів та їхні подвиги перед Батьківщиною, перечитали спогади українців-очевидців війни, пригадали пісні воєнних років, такі як «Священная война», «Журавлі», «До свидания, мальчики». Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання, запаливши символічну свічку пам’яті. Майстер групи Анна Сергіївна застосовувала з учнями метод рефлексії для створення емоційного ефекту від тематики виховної години. Завершився захід виконанням пісні «День перемоги».

Виховна година «Згадаємо подвиг солдата» Виховна година «Згадаємо подвиг солдата» Виховна година «Згадаємо подвиг солдата»

27 жовтня 2017 року напередодні 73-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників відбулося покладання квітів до меморіалу «Братські могили». В урочистій церемонії вшанування героїчного подвигу й жертовності Українського народу у Другій світовій війні взяли участь перші керівники району та міста, громадськість.  

У роки Другої світової саме на території нашої держави відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму. Двадцять два довгих місяці тривала звитяжна битва за Україну, котра стала вирішальною в розгромі військ гітлерівської Німеччини. Та ціна перемоги була надзвичайно високою. Життя трьох мільйонів воїнів обірвалося під час усіх наступальних операцій на території нашої країни. Хвилиною мовчання вшанували красноградці пам’ять загиблих героїв.

    Річниця визволення України від нацистів Річниця визволення України від нацистів

25 жовтня 2017 року відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю за темою: «Використання сучасних педагогічних ідей та технологій навчання учнів з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю» на базі Державного закладу освіти Центру професійно-технічної освіти №2 м. Харкова.На семінарі-практикумі були присутні 23 педагогічних працівники із 13 професійно-технічних навчальних закладів.

DSC07773 DSC07782 DSC07791

24 жовтня 2017 року відбувся вебінар для викладачів предмета «Людина і світ» за темою «Формування загальнолюдських цінностей засобами предмета «Людина і світ»», у роботі якого взяли участь 22 учасника.

Вебінар Вебінар

19 жовтня 2017 року відбулись змагання з настільного тенісу серед ВНЗ та Професійного ліцею

- Перша гра: проф. ліцей - пед. коледж (0 : 3)

- Друга гра: мед. коледж - проф. ліцей (0 : 3)

- Третя гра: проф. ліцей - технікум (2 : 1)

Загально командне ІV місце

Змагання з настільного тенісу Змагання з настільного тенісу Змагання з настільного тенісу

19 жовтня 2017 року до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в Красноградському професійному ліцеї відбулась зустріч з заступником начальника Управління праці і соціального захисту населення, начальником відділу з питань праці та зайнятості населення Юрченко І.О. Учнів ліцею познайомили із статистикою в Україні щодо названих тем, були представлені відеосюжети «Ми не товар», «Ми рівні, бо ми того гідні!», «Насильство в сім’ї». Кожен учасник зустрічі отримав буклет з порадами та телефонами «гарячої лінії», за якими можна звертатись з питань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Відкритий упрок проти торгівлі людьми Відкритий упрок проти торгівлі людьми Відкритий упрок проти торгівлі людьми

18 жовтня 2017 року у ДЗО ЦПТО №2 відбувся обласний семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Педагогічні засади організації та методики виховної роботи в ПТНЗ» та збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування.

Семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи Семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи

18 жовтня 2017 у ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» відбувся семінар-практикум для бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів за темою „Використання медіапростору як ефективного засобу рекламування власної бібліотеки в Інтернеті”.

Обласний семінар-практикум для бібліотекарів ПТНЗ Обласний семінар-практикум для бібліотекарів ПТНЗ Обласний семінар-практикум для бібліотекарів ПТНЗ

18 жовтня 2017 року відбулись змагання з шахів серед ВНЗ та Красноградського професійного ліцею.

- Перша гра: мед. коледж - проф. ліцей (3 : 0)

- Друга гра: проф. ліцей - пед. коледж (3 : 0)

- Третя гра: технікум – проф. ліцей (0 : 3)

Загальнокомандне І місце. Учасники були нагороджені медалями і грамотою.

Змагання з шахів Змагання з шахів Змагання з шахів

Протягом жовтня 2017 року соціально-педагогічною службою з учнями першого курсу було проведено дослідження типів темпераменту за методикою Айзенка, а також дослідження стану агресії за методикою Басса-Дарки.

PA250046 PA250062 PA250054

14 жовтня у Краснограді на стадіоні «Ювілейний» відбувся ІІІ етап Всеукраїнського турніру «Кубок Харківської області зі спортивного пейнтболу» приурочений до Дня захисника України. Турнір був проведений за ініціативи голови Красноградської районної державної адміністрації Євгена Третякова, за фінансової підтримки Благодійного Фонду імені Героя України Гулого І.М., засновником якого є Галина Третякова.

Пейнтбол Пейнтбол Пейнтбол

17 жовтня 2017 року у ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар-практикум для соціальних педагогів професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Самореалізація як прояв соціального становлення учнів ПТНЗ».

У роботі семінару взяли участь 20 соціальних педагогів ПТНЗ Харківської області; к.м.н., доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Харківського національного медичного університету та молодий вчений, громадський діяч; координатор Дитячого Центру «Генерація UA»; фахівці центру денного перебування «Компас»; начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції.

семінар-практикум для соціальних педагогів семінар-практикум для соціальних педагогів

12 жовтня 2017 р. у професійному ліцеї відбулося військово-спортивне свято, присвячене Дню захисника України та Дню українського козацтва. П’ять команд ліцеїстів позмагалися у таких видах військово-спортивних змагань: стрільба з пневматичної зброї, підтягування, віджимання, підіймання гирі, одягнення протигазу, транспортування потерпілого. Учасники змагань показали свою влучність, силу та спритність і в результаті ІІІ місце посіла команда групи 15АС, ІІ місце – команда групи 26ССЕ, І місце – команда групи 36ССЕ. Переможців було нагороджено грамотами та солодощами. Глядачі активно вболівали за свої команди. Гарного настрою всім додали вокалісти вокального гуртка під керівництвом Євгена Волкова.

військово-спортивне свято військово-спортивне свято військово-спортивне свято

11 жовтня 2017 року відбулись районні змагання з військово-спортивної підготовки присвячені Дню захисника України. Учні ліцею приймали участь в таких видах змагання:

-Дартс (юнаки ІІ місце, дівчата І місце)

-Метання гранати (юнаки ІІ місце, дівчата І місце)

-Перетягування канату серед юнаків ІІ місце

-Смуга перешкод ІІІ місце

Виграли ІІ командне місце. Нагородженні медалями, кубком і дипломом за ІІ місце. Після змагань було частування кашею.

Військо спортивні змагання Військо спортивні змагання Військо спортивні змагання

10 жовтня 2017 року в читальній залі бібліотеки ліцею підготовлено літературний калейдоскоп « Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра», присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності, а також художня література , присвячена Захисникам Вітчизни. Тут також презентується тематична папка « Герої нашого часу». Книги, представлені на виставці, розповідають про героїчне минуле та сучасне українського війська. Учнів цікавила література про виникнення козацтва, легендарних гетьманів, історичне минуле нашої Батьківщини, а також сучасна художня література, яка розповідає про невідомі факти та хронічку АТО.

Виставка в бібліотеці Виставка в бібліотеці Виставка в бібліотеці

Поетапна атестація з професії лицювальник-плиточник 2-го розряду у 20 ШЛПМ групі. Кожен учень виконував письмово-індивідуальне комплексне кваліфікаційне завдання. Присутні були всі учні.

Атестація 20ШЛПМ Атестація 20ШЛПМ Атестація 20ШЛПМ

09 жовтня 2017р. відбулися збори Ради ліцею, на яких було обрано нового лідера учнівського самоврядування в професійному ліцеї. Члени Ради ліцею одноголосно обрали головою Ради ліцею ученицю групи 19К Юлію Шевченко. Заступником голови Ради ліцею стала учениця групи 11ОКН Сусик Каріна. А також на зборах було затверджено склад шести Центрів Ради ліцею.

Вибори лідера учнівського самоврядування Вибори лідера учнівського самоврядування Вибори лідера учнівського самоврядування

 

5 жовтня 2017 року на уроці в 31 групі під час вивчення творчості Альбера Камю та його роману “Чума” були застосовані мультимедійні технології, які забеспечили формування стійкого інтересу учнів до вивчення даної теми. Повноцінний сучасній урок літератури – це оріентація на сучасного учня з урахуванням його інтелектуального рівня та духовних потреб.

 

відкритий урок відкритий урок відкритий урок

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури.

Урочисте відкриття відбудеться в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.

Організаторами Українсько-німецького року мов 2017/2018 є Міністерство закордонних справ ФРН, Посольство Німеччини в Україні та Goethe-Institut в Україні (координація проекту) за домовленістю з Міністерством освіти і науки та Міністерством закордонних справ України. При плануванні та проведенні проектів і заходів відбувається тісна взаємодія з іншими німецькими культурними та мовними організаціями в Україні, а також з українськими партнерами, які входять до їхньої розгалуженої мережі.

Метою Українсько-німецького року мов є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн та започаткування нових довгострокових партнерських стосунків і проектів. Програмні заходи будуть спрямовані на широку аудиторію. Програма Українсько-німецького року мов включає три основних тематичні напрямки:

 1. Німецька мова відкриває перспективи для молодого покоління:
  Завдяки німецькій мові молоді українці отримують підтримку в їхньому професійному розвитку і перед ними відкриваються кар’єрні перспективи. Вона є ключовим елементом культурної освіти.
 2. Знайти спільну мову для вшанування пам’яті та вираження власної громадянської відповідальності:
  Історично-критична пам’ять та поточна активна участь громадянського суспільства є ключовими елементами досягнення стабільності та посилення України, які підтримуються за допомогою дискурсу та проектів обміну між двома країнами. Ми хочемо підтримати пам’ять, яка допускає багато аспектів та підходів, яка підкреслює особисту відповідальність і, таким чином, спонукає громадянське суспільство до активної участі з почуття особистої відповідальності.
 3. Українсько-німецький літературний діалог:
  Наші точки дотику в Європі: Підтримка перекладів та літературні зустрічі є тими платформами, завдяки яким стає зрозумілою суть спільного мирного проекту європейської інтеграції і за допомогою яких можна вести діалог про цінності в Європі, які нас поєднують.

Одночасно спільний Рік мов повинен цілеспрямовано сприяти посиленню позицій української мови в Німеччині.

5 жовтня 2017 року робочий день у ліцеї розпочався з першої робочої лінійки у цьому навчальному році. Після урочистого відкриття гімном України директор ліцею нагородила грамотами кращі групи ліцею за результатами 2016/2017 навчального року: І місце посіла група 29 К, ІІ місце – група 31 ОКН, ІІІ місце – група – 36 ССЕ. Також нагороди отримали 12 груп ліцею за перемогу у 11 номінаціях виставки-конкурсу ікебан та композицій з овочів і фруктів на осінню тематику, присвяченої 74-й річниці визволення міста Краснограда від нацизму та 286-й річниці заснування міста, яка пройшла 19 вересня. Свої грамоти отримали і переможці в акції «Подаруй бібліотеці книгу»: ДМИТРЕНКО ВОЛОДИМИР, учень групи 29 К - в номінації «Класики світової літератури», ОНІЩЕНКО ІВАН, учень групи 21ОКН - в номінації «Класики світової літератури», БІЩАК КИРИЛО, учень групи 16 ССЕ - в номінації «Класики української літератури» та переможець інтелектуальної гри «Кращий знавець літератури» - учень групи 16ССЕ КЛИМЕНКО МАКСИМ. Заступник директора з навчально-виховної роботи Сіладі А.О. виступила перед учнями з результатами огляду кімнат гуртожитка, відмітила кращі та гірші кімнати та наголосила на необхідності дотримування порядку і чистоти у гуртожитку. Надалі робочі лінійки будуть проводитися щомісячно.

Лінійка Лінійка Лінійка

4 жовтня 2017 року відбулася зустріч учнів з ветераном праці. "Не старіючим душею – честь і хвала" під таким гаслом у ліцеї відбулася зустріч учнів з ветераном праці, приурочена до Дня людей похилого віку та Дня ветерана в Україні. До нас в гості завітала наш колишній викладач, майстер виробничого навчання, нині пенсіонерка Тамара Олександрівна Ткач. Зустріч було побудовано у формі бесіди, в ході якої Тамара Олександрівна цікаво розповіла учням про роки своєї праці в ПТУ-28, а вона пропрацювала тут аж! 42 роки, випустивши не одне покоління швачок, а також про те, яким було училище у далекі радянські часи. Говорили про вічні поняття «щастя», «сенс життя», «професіоналізм». По завершенню бесіди наша гостя, наголошуючи на тому, що наші діти, учні – найкращі, побажала їм жаги до знань, гарного навчання, прагнення до здорового способу життя та любові до сім’ї та до Батьківщини, яка б стала найкращою у світі країною. А також ми дізналися, у чому секрет доброго здоров’я у поважному віці – це оптимізм, з яким треба йти все життя.

Зустріч з ветераном праці Зустріч з ветераном праці Зустріч з ветераном праці

4 жовтня 2017 року розпочались ліцейні змагання із настільного тенісу серед юнаків з відбіркового туру. Командний залік: 10 ШЛПМ – 11 ОКН (2:0) 15 АС – 16 ССЕ (2:0) 29 К – 35 АС (2:0) 26 ССЕ – 36 ССЕ (2:0) Особистий залік: 10 ШЛПМ – 15 АС (1:2) 16 ССЕ – 26 ССЕ (0:2) 29 К – 36 ССЕ (2:0)

Настільний теніс Настільний теніс Настільний теніс

04 жовтня 2017 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено годину спілкування з елементами тренінгу та переглядом відео на тему: «Лихослів’я в нашому житті» в 29 К групі.

Мета:

 • розширити знання учнів про історію походження лихослів’я;
 • познайомити з впливом лихослів’я на здоров’я;
 • сформувати негативне ставлення до ненормативної лексики;
 • надихнути до морального саморозвитку та самовдосконалення;
 • навчити навикам самоконтролю та саморегуляції.

годину спілкування годину спілкування годину спілкування

 2 жовтня 2017 року у гуртожитку Красноградського професійного ліцею відбувся вечір, присвячений працівникам освіти. Серед запрошених були присутні: заступник директора з навчально-виховної роботи Сіладі Антоніна Олександрівна, керівник гуртків художньо-естетичного напрямку Ляхов Павло Петрович, педагогічні працівники та комендант гуртожитку Бринза Тетяна Миколаївна. У цікавій формі пройшла концертна програма, де виступили наші талановиті учні: Осокін Артем з гуморесками Павла Глазового, Долженков Олександр, який виконав пісні з репертуару Олега Винника, Мусохранова Сніжана, Бабурнич Настя, Бутко Євген, що подарували присутнім музичні привітання.

Виховна робота у гуртожитку Виховна робота у гуртожитку Виховна робота у гуртожитку

03 жовтня 2017 року соціальним педагогом було проведено групову діагностику учнів 10 ШЛПМ групи за методикою «Особистісна адаптованість до зовнішнього та внутрішнього світу» (А.Фурман).

Мета: дослідити рівень особистісної адаптованості учнів групи до зовнішнього та внутрішнього оточення (адаптація до умов навчання в ліцеї).

Групова діагностика Групова діагностика Групова діагностика

03 жовтня відбувся напівфінал у змаганнях з настільного тенісу серед дівчат в якому зустрілись команди 11ОКН, 19К та 21ОКН

21-11 (0:2)

19-21 (2:0)

У фіналі грали 21 ОКН – 19К. Місця розподілились так:

1 місце – 11ОКН (Бабурнич Анастасія)

2 місце – 19К (Кононіхіна Марина )

3 місце – 21 ОКН (Маніло Катерина)

Настільний теніс /Настільний теніс Настільний теніс

30 вересня 2017 року працівники ліцею відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка» На сьогодні — це місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч людей. Площа — 179,2 га. Дендрологічний парк славиться своєю історією та рослинністю «Софіївка» є пам'яткою краєвидного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів.

 Також в вечері відвідали місто Умань де був відкритий унікальний комплекс фонтанів на суші та воді Фонтан розташований в парку Тараса Шевченка та на Осташівському ставку міста Умань. За даними фахівців, він увійшов до трійки найбільших фонтанів України. Найвищий його струмінь води сягає 19 метрів, а додаткові – близько 1,9 метра. Основна чаша фонтана має площу – 450 метрів квадратних, а площа водного екрана – 200 метрів квадратних.

Софіївський парк Софіївський парк

28 жовтня 2016 року ми відзначаємо свято визволення України від фашистських загарбників. У Краснограді нинішній ранок розпочався церемонією покладання квітів на меморіалі Братські могили. Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покласти квіти до обеліску прийшли представники трудових колективів підприємств, установ й організацій міста, району, студенти місцевих вишів.

Свято визволення України від фашистських загарбників Свято визволення України від фашистських загарбників

27 жовтня  в Красноградському  професійному ліцеї  відбувся  конкурс  фахової майстерності  серед учнів 29 «К» з професії  5122  «Кухар»   
Тема «Приготування  вареників  з  різними  начинками »
Конкурс проводився з метою  виявлення обдарованих  учнів, підвищення  їх  професійної   майстерності  та розвитку  творчих  здібностей,  постійного  поповнення  і поглиблення  знань з  нової  техніки  та технології  приготування  їжі, освоєння  учнями  високопродуктивних  методів  праці.  Конкурс  сприяв  підготовці  учнів до  максимальної   реалізації  своїх   знань,  умінь  та  професійних  навичок.
За  результатами,  переможцями  конкурсу  стали:
І  місце    Гнилянська  Ганна
ІІ  місце   Зеленський  Віталій
ІІІ місце  Мінко  Анастасія
Теленчеев  Вадим
Провела конкурс: майстер  виробничого навчання  Черниш  Л.В.

Конкурс профмайстерності. Кухарі Конкурс профмайстерності. Кухарі Конкурс профмайстерності. Кухарі Конкурс профмайстерності. Кухарі

27 жовтня 2016 РОКУ відбулося засідання педагогічної ради. Порядок денний:

 1. Інтегроване навчання у формуванні професійних компетентностей учнів з професії «Слюсар з ремонту автомобілів. Доповідач: Верстюк Т.І., майстер в/н
 2. Аналіз результатів вхідного контролю учнів, про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Доповідач Сіладі А.О., заст. директора з НВихР
 3. Інформація про підписку періодичних видань на 2017 рік. Кривко О.В., бібліотекар.

Педрада Педрада Педрада

24 жовтня 2016 року в ліцеї відбулася лінійка, на якій були розглянуті такі питання:

1) про нагородження учнів та педадогічних працівників за участь в акції " Подаруй бібліотеці книгу";
2) нагородження грамотами переможців у конкурсі " Ну-мо ,козаки!";
3) різне.

Лінійка Лінійка Лінійка

ПредметДата складання ЗНОРозміщення на сайті УЦОЯО правильних відповідей до завдань ЗНОВизначення результатів і порогового балуРозміщення на інформаційних сторінках учасників їхніх результатів ЗНОПередавання до шкіл відомостей з результатами ДПА
Українська мова та література 23.05.2017 24.05.2017 до 14.06.2017 до 15.06.2017 до 15.06.2017
Іспанська мова 25.05.2017 26.05.2017 до 14.06.2017 до 15.06.2017 до 15.06.2017
Німецька мова 25.05.2017 26.05.2017 до 14.06.2017 до 15.06.2017 до 15.06.2017
Французька мова 25.05.2017 26.05.2017 до 14.06.2017 до 15.06.2017 до 15.06.2017
Англійська мова 29.05.2017 30.05.2017 до 14.06.2017 до 15.06.2017 до 15.06.2017
Математика 31.05.2017 01.06.2017 до 14.06.2017 до 15.06.2017 до 15.06.2017
Історія України 02.06.2017 06.06.2017 до 16.06.2017 до 19.06.2017 до 19.06.2017
Російська мова 06.06.2017 07.06.2017 до 16.06.2017 до 19.06.2017 до 19.06.2017
Біологія 08.06.2017 09.06.2017 до 16.06.2017 до 19.06.2017 до 19.06.2017
Географія 12.06.2017 13.06.2017 до 22.06.2017 до 23.06.2017 до 23.06.2017
Фізика 14.06.2017 15.06.2017 до 22.06.2017 до 23.06.2017 до 23.06.2017
Хімія 16.06.2017 19.06.2017 до 22.06.2017 до 23.06.2017 до 23.06.2017

19-20 жовтня 2016 року відбулися змагання з баскетболу серед команд юнаків вищих навчальних закладів I-II р.а. та профліцею у залік Спартакіади району 2016 року. В змаганнях взяли участь 4 команди:

 • Комунальний заклад охорони здоров'я "Красноградський медичний коледж";
 • Красноградський коледж КЗ «ХДПА» ХОР;
 • Красноградський професійний ліцей;
 • Красноградський технікум механізації сільського господарства ім.Ф.Я.Тимошенка.

Команда ліцею посіла 2 місце.

Баскетбол-районні змагання Баскетбол-районні змагання Баскетбол-районні змагання

18 жовтня 2016 року, напередодні районних змагань з баскетболу серед юнаків, команда ліцею провела спільні тренування з командою медичного коледжу.

Баскетбол-тренування Баскетбол-тренування Баскетбол-тренування Баскетбол-тренування

18 жовтня 2016 року відбувся вебінар для викладачів предметів «Економіка» та «Основи галузевої економіки і підприємництва» за темою «Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів ПТНЗ під час вивчення предметів економічного спрямування», у роботі якого зареєструвалися 37 учасників.

У ході роботи викладачі економіки ПТНЗ м. Харкова та Харківської області в режимі он-лайн розглянули та поділилися досвідом роботи з таких питань:

 • – роль пізнавальної діяльності у всебічному розвитку особистості;
 • – сучасні методи організації пізнавальної діяльності учнів на уроках  економіки;
 • – організація пізнавальної діяльності учнів на окремих етапах  уроку;
 • – розвиток пізнавальних вмінь та навичок учнів на уроках;
 • – сучасні методи активізації пізнавальної діяльності учнів;
 • – організація самостійної пізнавальної діяльності учнів на уроках;
 • – використання  проблемних методів навчання в процесі  активізації пізнавальної діяльності учнів;
 • – організація пошукової діяльності учнів;
 • – проектна діяльність учнів на уроках та позаурочний час.

Вебінар-2016 для викладачів предметів «Економіка» Вебінар-2016 Вебінар-2016 для викладачів предметів «Економіка»

З 2015 року в офіційному календарі України з'явилося нове державне свято – День захисника. Його встановлено 14 жовтня з метою вшанування мужності та героїзму військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.
Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.
З нагоди відзначення Дня захисника України в Красноградському професійному ліцеї відбулись військово-спортивні змагання «Ну-мо, козаки!»  Команди змагались у стрільбі з пневматичної гвинтівки, підтягуванні на перекладині, одяганні протигазу, перетягуванні каната. У перервах між конкурсами у виконанні учасників вокального гуртка  звучали пісні на військово-патріотичну тематику. Перемогу виборола команда ІІІ курсу, 2-ге місце посіла команда І курсу і на 3-му місці – команда ІІ курсу. Усі учасники заходу були нагороджені солодкими подарунками.

Ну-мо, козаки! Ну-мо, козаки! Ну-мо, козаки! Ну-мо, козаки! Ну-мо, козаки! Ну-мо, козаки!

flickr2 Більше фото на flickr flickr2

14 жовтня – День Українського козацтва і День Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день Красноградський Козацький Курінь провів урочистостий захід та концерт, під час яких кандидатів було прийнято в козацтво, а також крутіння шашок, співи, танці та ін. У роботі Козацького Куріня взяла участь учениця групи 21 ОКН Катерина Стрижак.

День Українського козацтва День Українського козацтва День Українського козацтва День Українського козацтва

19-20 жовтня 2016 року відбулися змагання з тенісу серед вищих навчальних закладів I-II р.а. та профліцею у залік Спартакіади району 2016 року. В змаганнях взяли участь 4 команди:

 • Комунальний заклад охорони здоров'я "Красноградський медичний коледж";
 • Красноградський коледж КЗ «ХДПА» ХОР;
 • Красноградський професійний ліцей;
 • Красноградський технікум механізації сільського господарства ім.Ф.Я.Тимошенка.

Команда ліцею посіла 4 місце.

<Теніс-районні змагання Теніс-районні змагання Теніс-районні змагання

12 жовтня у групі 36 ССЄ (професія "Електрозварник ручного зварювання") викладач Яковлева О.М. провела урок "Спецтехнологія" з використанням ІКТ. Учням демонструвався фільм "Зварювання будівельних конструкцій" , а за допомогою анімації були показанні способи накладання зверних швів. Всім сподобалось

Урок "Спецтехнологія" Урок "Спецтехнологія"

В читальній залі бібліотеки ліцею діє книжкова виставка «Моя книга – бібліотека ліцею», організована за підсумками проведеної акції «Подаруй бібліотеці книгу», присвячену Всеукраїнському дню бібліотек. Акція проводилася з 20 по 30 вересня 2016 року і в ній взяли участь більше 20 учнів та працівників ліцею, які подарували 52 книги різної тематики: художня, науково-популярна, техніка, довідкова література. Компетентна комісія визначила переможців (читачів, які подарували найбільшу кількість та найновіші екземпляри): це – учениця гр.19К Щербакова Катерина, учень гр.36ССЄ Яковюк Олександр та майстер виробничого навчання Верстюк Тетяна Іванівна. Всі вони будуть нагороджені грамотами та подарунками. Щиро дякуємо всім, хто прийняв участь в благодійній акції і маємо надію, що це книги будуть прочитані і принесуть вам насолоду від читання.

Моя книга – бібліотека ліцею Моя книга – бібліотека ліцею

7 жовтня 2016 року відбулися батьківські збори ліцею. Порядок денний:

 1.  Звіт директора Красноградського професійного ліцею про використання благодійних надходень, задачі учнівського колективу на 2016/2017 навчальний рік та шляхи їх реалізації. (Директор ліцею Мирошниченко Н.В.)
 2. Організація професійного навчання учнів.(Заступник директора з НВР Гостенкова О.В.)
 3. Особливості суїцидальної поведінки у підлітковому віці. (Соціальний педагог Омельченко В.М.)
 4. Забезпечення навчально-виховного процесу підручниками. (Бібліотекар Кривко О.В.)
 5. Організація дозвілля учнів, безпека життєдіяльності. (Заступник директора з НВихР Сіладі А.О.)
 6. Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Стан правопорушень в місті та районі.(Оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Щабелько А.О.)

Батьківські збори Батьківські збори Батьківські збори

7 жовтня 2016 року пройшли фінали ліцейних змагань з настільного тенісу серед юнаків. Результати змагань:
35 – 29, 16 – 10, 29 – 19, 35 – 16, 10 – 29, 19 – 35, 35 – 10, 19 – 16, 16 – 29, 19 – 10
1 місце – Кулчар Альберт 16 група
2 місце – Зеленський Віталій
3 місце – Осокін Артем

Теніс-2016. Юнаки Теніс-2016. Юнаки Теніс-2016. Юнаки

6 жовтня 2016 року відбулися змагання з шашок у залік Спартакіади району серед вищих навчальних закладів I-II р.а. та профліцею 2016 року. В змаганнях взяли участь 4 команди:

 • Красноградський технікум механізації сільського господарства ім.Ф.Я.Тимошенка;
 • Комунальний заклад охорони здоров'я "Красноградський медичний коледж";
 • Красноградський професійний ліцей;
 • Красноградський коледж КЗ «ХДПА» ХОР.

За результатами змагань учні Красноградського професійного ліцею Ананьєва Алла (21 ОКН), Китайгородський Станіслав (31 ОКН), Голубничий Дмитро (31 ОКН) вибороли друге місце.

Районна спартакіада-2016.Шашки Районна спартакіада-2016.Шашки Районна спартакіада-2016.Шашки

5 жовтня 2016 року розпочались ліцейні змагання з настільного тенісу серед юнаків. В перший день змагань випробували свої сили учні 35 АС, 26 ССЕ, 16 ССЕ, 25 АС, 29 К, 36 ССЕ. Результати змагань:
35 – 26 (2:0) Даценко Сергій
16 – 25 (2:0) Кулчар Альберт
29 – 36 (2:0) Зеленскьий Віталій

Теніс-2016. Юнаки Теніс-2016. Юнаки Теніс-2016. Юнаки

4 жовтня 2016 року були проведені ліцейні змагання з настільного тенісу серед дівчат. Результати напівфіналів:
21 – 29 (2:0) Дробот Я.
29 – 19 (0:2) Щербакова К.
В фіналі зустрілись учениці груп 19 К та 21 ОКН, з рахунком 2:1 перемогла Щербакова Катерина
1 місце – Щербакова Катерина 19 К
2 місце – Дробот Яна 21 ОКН
3 місце – Портна Світлана 29 К
За призові місця дівчата були нагороджені грамотами

Теніс-2016. Дівчата Теніс-2016. Дівчата Теніс-2016. Дівчата

3 жовтня 2016 року розпочалися ліцейні змагання з настільного тенісу серед дівчат.
Програма змагань 1 дня:
10 ОКН- 19 К  ( 0:2) Щербакова Катерина
20 ШЛПМ – 21 ОКН (0:2) Дробот Яна
11 ОКН – 29 К (0:2) Портна Світлана
Щербакова К., Дробот Я., Портна С. пройшли до напівфіналу, який відбудеться 4 жовтня 2016 року.

Теніс-2016. Дівчата Теніс-2016. Дівчата Теніс-2016. Дівчата