Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Фільтр

1 квітня 2017 року у ліцеї відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО тривав з 10:15 до 10:50 та здійснювався за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу) та запрошенням. Пробне ЗНО пройшло без порушень.

Пробне ЗНО Пробне ЗНО Пробне ЗНО

19 квітня 2016 року у ліцеї відбудеться ІІІ етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності. Вже зараз, учні, під керівництвом Волкова Євгенія Івановича, готують номери художньої самодіяльності. На концерті будуть представлені ансамблі учнівського колективу та педагогічних працівників, естрадні та класичні солісти.
«Ліцеїсти із задоволенням займаються художньою самодіяльністю. Учні активно беруть участь у конкурсах та культурно-масових заходах, охоче пропонують свої ідеї. Вже знайдено мінусовки вивчено слова – учні готові до змагань.» – так прокоментувала підготовку заступник директора з навчально-виховної роботи Сіладі Антоніна Олександрівна.

худоня самодіяльність Художня самодіяльність (хор) Художня самодіяльність - репетиція

12 квітня 2016 року відбулися загальні збори трудового колективу ліцею. На  зборах було розглянуте питання «Затвердження вимог до Кабінету Міністрів України» для початку колективного трудового спору. Були обрані делегати на обласну конференцію працівників професійно-технічної освіти. Обрано було 2 делегати:
Директор Красноградського професійного ліцею – Мирошниченко Н.В.
Член асоціації профспілки працівників професійно-технічної освіти – Яковлева О.М.

збори працівників збори працівників збори працівників