63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Фильтр

Січень - місяць свят, початок нового року і в ці дні в нашому ліцеї теж свято. Це - урочистості з нагоди вручення дипломів кваліфікованого робітника учням 29К групи. 28 спеціалістів, професійних кухарів, які свідомо півтора роки назад обрали свій життєвий шлях, отримували один із важливих документів у житті. Гордістю педагогічного колективу є 7 учнів, які отримали дипломи з відзнакою. Директор ліцею, Н.В.Мирошниченко, гості свята - начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради В.С.Іскра, приватний підприємець, управляюча кафе «Піца», засновник Благодійного фонду ім.. І.Гулого Г.О.Третякова, бажали випускникам стати справжніми фахівцями своєї справи і дарувати людям насолоду і задоволення. Галина Олександрівна Третякова є постійним і бажаним гостем в ліцеї, вона, як завжди, прийшла з подарунками для кухні-лабораторії і для учнів, які в майбутньому працюватимуть на її підприємстві. Добрі слова лунали на адресу педагогічного колективу і від батьків випускників та самих випускників. Привітання і побажання супроводжувалися музичними номерами, а на останок - танцювальною хвилинкою. В добру путь, шановні спеціалісти!

Випускний Випускний Випускний

Учні Красноградського професійного ліцею 29 січня 2019 року взяли участь у заході присвяченому вшануванню пам'яті загиблих під Крутами. Учні підготували повідомлення про юнаків, які вижили в бою і розповіли як склалася їхня доля.

Крути Крути Крути

28 січня 2019 року відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі кухарів. До захисту було допущено 28 учнів. На екзамен було представлено письмову екзаменаційну та практичну роботи. Сім учнів захищали роботи з демонстрацією презентацій. За результатами атестації 25 учнів отримали кваліфікацію «Кухар четвертого розряду» та 3 учня "Кухар третього розряду". Сім учнів отримали оцінки 10-12 балів. Практичні роботи були виконані творчо, вишукано, естетично.

ДКА кухарі ДКА кухарі ДКА кухарі

28 січня 2019 р. в кабінеті №33 пройшла поетапна кваліфікаційна атестація за професією «Маляр 2 розряду». Під час перевірки знань учні групи 30 ШЛПМ показали гідні знання з предмету «Спецтехнологія малярних робіт» з питань послідовності підготовки поверхонь під фарбування, знання інструментів  і охорони праці. особливо відзначилися такі учні6 Шаровкін І, Панасенко В., Лугова А, Чернишов Є, Лисокобилка С. Голова комісії, Крятов О.П, начальник Красноградського ЖРЕП відмітив здатність учнів вирішувати конкурсні виробничі питання. Вцілому члени кваліфікаційної комісії отримали позитивні враження від іспиту.

Маляр 2 розряд

25 січня 2019 року в ліцеї відбулися змагання з волейболу серед юнаків. Кращим гравцем визнано Ольховського Сергія учня 15 АС групи.

І місце - 20 ШЛПМ

ІІ місце - 36 ССЕ

ІІІ місце - 15 АС

Волейбол Волейбол Волейбол

24 січня 2019 року в приміщенні Красноградського REDHUB наші партнери з центру денного перебування «Компас» Харківського благодійного фонду «Благо» провели інтерактивне заняття з учнями ліцею на тему: «Мої права завжди зі мною».

image003 image001 image009

 

В Красноградському професійному ліцеї в період 21.01.2019 р. та 22.01.2019 р. викладачем Буслов В.В. були проведені військово польові заняття (18 год.) з предмета «Захист Вітчизни» з учнями групи 36 ССЕ. Метою було перевірити рівень підготовленості учнів у теоретичному, технічному, фізичному рівні протягом ІІІ курсів навчання. Формування в учнів життєво необхідних знань, умінь та навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій , а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання, підготовка до військової служби у збройних Силах України та збройних формуваннях нашої Держави.

Під час навчально-польових занять (зборів) були опрацьовані такі розділи програми предмету «Захист Вітчизни»:

 1. Тактична підготовка
 2. Домедична допомога
 3. Вогнева підготовка

Навчльно польові збори Навчльно польові збори Навчльно польові збори

22 січня 2019 року до Дня Соборності України спеціалістами Молодіжного центру сектору молоді і спорту Красноградської РДА проведена виховна година – розповідь з переглядом відеофільму.

День Соборності День Соборності День Соборності

Здоров'я - один із найбільших подарунків людині від Природи. Завдяки міцному здоров'ю можна отримати від життя значно більше радості, адже здорова людина живе у стані гармонії та рівноваги. 16 січня 2019 року наші партнери з центру денного перебування «Компас» Харківського благодійного фонду «Благо» провели інтерактивне заняття на якому учні ліцею дізналися про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, міфи та реальні факти про інфекцію, методи захисту від соціально-небезпечних захворювань. Також поговорили про причини та наслідки вживання психоактивних речовин у молодіжному середовищі, про ризики захворіти на ВІЛ під їх впливом. Протягом заходу кожен бажаючий мав змогу пройти конфіденційне тестування швидкими тестами на ВІЛ та інші інфекції. На завершення учасники отримали корисні інформаційні матеріали.

image007 image005 image001

10 січня 2019 року працівники ліцею відвідали ІІІ районний фестиваль колядок, щедрівок та вертепів "Щедрий вечір, добрий вечір!", який відбувся в приміщенні районного Будинку культури.

Вертеп Вертеп Вертеп

10 січня 2019 року в Красноградському професійному ліцеї відбувся плановий семінар на тему: «Професійна компетентність педагога». Семінар розпочався виступом голови творчої групи Грезент-Єніної Н. М. Порядок денний семінару: 1) Професійна компетентність педагогів. Виступ викладача фізики Пасічника М. В. 2) Особливості професійної спрямованості особистості педагога. Виступ Дикунець О. М., викладача іноземної мови та зарубіжної літератури. 3) Ключові компоненти педагогічної компетентності. Виступ викладача спецпредметів за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» Філонової В. І.

Семінар Семінар Семінар

30 січня 2018 року класний керівник Снітко Т.В. у групі 36 ССЕ провела виховну годину на тему: "Хто батьківщині добре слугує-вельможних предків не потребує" Метою було виховання національної свідомості учнів і людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу та героїчний бій під Крутами, їх значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини

Виховна година: Пам"ятай про Крути Виховна година: Пам"ятай про Крути Виховна година: Пам"ятай про Крути

29 січня виповнюється 100 років лицарському подвигу під Крутами.

Крути… Символ героїзму і відданості нашого юнацтва, символ національної трагедії. Квіт української молоді, оті мученики українські, ті новітні воїни і герої, які склали іспит зрілості, ставши в обороні української волі й державності.

В читальній залі бібліотеки діє презентація матеріалу « Крути. Як це було…» та тематична папка «Трагедія, ім’я якої – Крути». Для учнів першого курсу було проведено історичну годину біля виставки, де вони ознайомилися з матеріалом та більш детально розглянули пам’ятку, розроблену і представлену тут – « 10 фактів про бій під Крутами, які має знати кожен українець».

                               Крути – наша гордість і слава,

                               Там соколи юні у вічність пішли.

                               На клич молодої держави,

                               Піднялися вірні сини.

                               Грудьми у нерівному бої,

                               Спинили червону орду,

                                 З честю впали герої,

                                 За Україну свою!

Змагання з баскетболу серед дівчат Змагання з баскетболу серед дівчат Змагання з баскетболу серед дівчат

29 січня 2018 року до 100-ї річниці пам’яті героїв Крут учні 19 К групи (майстер виробничого навчання Черниш Л.В.) відвідали тематичний захід у Красноградському краєзнавчому музеї. Також присутні переглянули фільм про події, які відбувались біля залізничної станції Крути 100 років тому.

Година памяті: "Памятай про Крути" Година памяті: "Памятай про Крути" Година памяті: "Памятай про Крути"

29.01.2018 до 02.02.2018 проходять (в режимі он-лайн) на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти навчальні заняття групи ОД-І-17В. Для проходження вебінарів у ланках курсів підвищення кваліфікації, викладачі ліцею Терлецька Т.В., Філонова В.І., Поляков В.В. долучились до онлайн курсів підвищення кваліфікації.

IMG_20180129_105745 IMG_20180129_105717 IMG_20180129_105659

Завжди існує момент, коли необхідно зробити моральний вибір.

 Часто через одну історію, або одну людину ми здатні

 зробити інший вибір – вибір людства, вибір життя

                                                                                                               Елі Візель

24 січня 2018 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено соціальний урок для учнів 10 ШЛПМ групи з переглядом відео на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Мета:

- з’ясувати сутність кримінальної відповідаль­ності й порядок притягнення до кримінальної   відповідальності неповнолітніх;

- визначити види кримінальних покарань;

- розвивати вміння учнів аналізувати життєві ситуації та приймати об’єктивні  рішення;

- виховувати почуття відповідальності за свої дії та повагу до закону.

Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба

25 січня 2018 року відбулись ліцейні змагання з волейболу серед юнакі

ІV тур (Фінал і напівфінал)

19-10 (0:2)

11-36 (0:2)

В ході змагань призові місця між командами розподілились так:

І місце - 36 ССЕ

ІІ місце - 10 ШЛПМ

ІІІ місце - 19 К

Найкращим гравцем з волейболу визнано Ракитського Віталія

Першість ліцею з волейболу - 2018 серед хлопців Першість ліцею з волейболу - 2018 серед хлопців Першість ліцею з волейболу - 2018 серед хлопців

25 січня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено групову діагностику учнів 15 АС групи на визначення схильності до девіантної поведінки за методикою М. Горської.

Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба

24 січня 2018 року о 13:00 відбулася обласна науково-методична Інтернет-конференція керівних і педагогічних працівників ЗПО, НМЦ ПТО у Харківській області за темою: «Формування ключових компетентностей випускника ПТНЗ» (за допомогою сервера вебінарів Pruffmi), у якій взяли участь 67 представників ЗПО Харківської області.
Тема секції: «Формування компетентностей успішної особистості випускника ПТНЗ: теоретичні засади».
У ході конференції обговорювалися теоретичні аспекти формування компетентностей успішної особистості випускника закладу професійної освіти, а саме: поняття, структура, компоненти та зміст ключових компетентностей сучасного учня; визначено методичні засади реалізації компетентнісного підходу в освіті, в тому числі на етапі впровадження нових ДС ПО; розглянуто особливості уроку як форми організації компетентнісного навчання; визначено шляхи ефективного управління виховним процесом у закладах професійної освіти на засадах компетентнісного підходу, а також ключові компетентності у контексті особистої реалізації.

Інтернет-конференція Інтернет-конференціяІнтернет-конференція

22 січня 2018 року – день Соборності України. Майже 100 років тому це слово було вписане в історію українського народу, але святковим днем українського календаря воно стало тільки від недавно. Лише за умов державотворчих процесів в Україні цей день набув своєї чинності .

Яка ж вдалась   сьогодні днина!

Так й хочеться співати пісень!

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день.

Для більш детального вивчення історії цього свята в читальній залі бібліотеки діє відкрита інформаційно-тематична презентація «Соборна Україна- єдина країна». Всі бажаючі запрошуються переглянути презентацію та ознайомитися з новим цікавим матеріалом.

Виставка в бібліотеці до дня Соборності України Виставка в бібліотеці до дня Соборності України

23 січня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено групову діагностику учнів 11 ОКН групи на визначення схильності до девіантної поведінки за методикою М. Горської.

Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба

23 січня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено групову діагностику учнів 10 ШЛПМ групи на визначення схильності до девіантної поведінки за методикою М. Горської.

Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба

Соціально-психологічною службою ліцею було проведено індивідуальну бесіду з учнем 16 ССЕ групи Губським В. на тему: «Щоб стати хорошою людиною потрібно працювати в першу чергу над собою. Ніхто не стає хорошою людиною випадково».

Соціально-психологічна служдба

19 січня 2018 року відбулись ліцейні змагання з волейболу серед дівчат

ІІІ тур

10-20 (2:1)

Призові місця розподілились так:

І місце-19

ІІ місце-11ОКН

ІІІ місце- 10 ШЛПМ

Кращим гравцем серед дівчат визнано Сусик Каріну (11ОКН)

Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу 

16 січня 2018 року в ліцеї відбулась виховна година-урок пам’яті: «Крути – символ українського патріотизму», - зустріч з методистами Молодіжного центру нашого міста, які розповіли про події того часу, чому відбулась та жахлива трагедія, про її причини та наслідки. Учні переглянули відеофільм про подвиг героїв Крут.

29 січня – ми вшановуємо пам'ять героїв, які загинули під Крутами. Нагадаю з історії: 29 січня 1918 року. Збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути , яка розташовувалася на 130 -му кілометрі в північно-східному напрямку від Києва. Учасники події: невеликий загін з боку юної Української Народної Республіки (близько 600 чоловік, переважно студенти) і знаменита Червона гвардія Радянської Росії, яка значно перевищує своїх вимушених супротивників числом, бойовим потенціалом і досвідом. Результат бою не важко передбачити.

 

Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу

      16 січня 2018 року було проведено відповідно до плану засідання педагогічної ради Красноградського професійного ліцею на 2017/2018 навчальний рік та з метою якісної підготовки.

Підготували інформацію і доповіді:

Заступнику директора з НВихР Сіладі А.О.:

- Аналіз успішності за І семестр 2017/2018 н.р.

Заступнику директора з НВихР Сіладі А.О. разом з головою методичної комісії Калініченко В.В.:

- Стан викладання предметів природничо-математичної підготовки в ліцеї.

Бібліотекарю Кривко О.В.:

- Роль бібліотеки ліцею у формуванні культури читання учнів та уміння використовувати сучасні інформаційні ресурси учасниками навчально-виховного процесу. (Аналіз діяльності бібліотеки за рік).

Педагогічна рада 2018 Педагогічна рада 2018 Педагогічна рада 2018

16 січня 2018 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено бесіду з учнями 10 ШЛПМ групи на тему: «Зробити світ трохи добрішим властиво кожному з нас».

Соціально-психологічна служдба Соціально-психологічна служдба

11 січня  2017 року в ліцеї відбулася Державна підсумкова атестація з фізики в 35 АС групі. Учні виконували завдання з трьох частин (1 частина - 16 тестових завдань; 2 частина – 8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 3 частина – 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Учні виконували усі завдання першої та другої частини атестаційної роботи, а також одне із завдань третьої частини за власним вибором.

ДПА з фізики ДПА з фізики ДПА з фізики

У рамках підготовки до обласних змагань з волейболу, команда юнаків провела спільні тренування та товариську зустріч з командою Красноградського медичного коледжу.

Спаринг з медколеджем Спаринг з медколеджем Спаринг з медколеджем

Вічну славу здобували
Українці біля Крут
Не забудь героїв триста,
Спом’яни їх, не забудь!
В читальній залі бібліотеки ліцею діє відкритий інформаційний перегляд: «Трагедія, ім’я якої Крут». Ми вчитуємося в сторінки історії і ось одна з таких сторінок – Крути – великий перелом на межі двох століть. Новий український дух, нова українська ідея, і нова сила, і нова віра. Подвиг юнаків під Крутами показав справжню українську еліту, її новий принцип – беззастережна незалежність, націоналізм і патріотизм. Герої не вмирають, вони залишають нам свою справу, свої ідеї.
Запрошуємо до бібліотеки на перегляд!

Пам’яті героїв Крут… Пам’яті героїв Крут… Пам’яті героїв Крут…

26 січня 2017 року відбувся фінал змагань на першість ліцею з баскетболу серед юнацьких команд 36ССЕ та 19К. У результаті наполегливої боротьби перемогла команда 36ССЕ з рахунком 12:8. 
За 3 місце боролися команди 25АС та 10ШЛПМ. На полі домінувала команда 10ШЛПМ, яка і виграла з рахунком 11:20.

Баскетбол-Юнаки Баскетбол-юнаки. Фінал Баскетбол-юнаки. Фінал

26 січня 2017 року в рамках обласної науково-методичної Інтернет-конференції відбулося засідання секції педагогічних працівників професійної підготовки за темою: «Створення інформаційно-методичного супроводу та використання ефективних новітніх форм і методів для професійної підготовки компетентного, конкурентоспроможного робітника».

Вебінар-2017. Секція педпрацівників професійної підготовки Вебінар-2017. Секція педпрацівників професійної підготовки Вебінар-2017. Секція педпрацівників професійної підготовки

26 січня 2017 року в Молодіжному центрі відбулося засідання - круглий стіл, присвячене Дню пам’яті героїв Крут. Учасниками були представники самоврядування трьох місцевих вишів та нашого професійного ліцею. Ткаченко Вікторія, Богер Аліна та Щербакова Катерина – учениці 19 К групи готували виступ на тему: «Бій під Крутами. Як це було?»

Бій під Крутами Бій під Крутами Бій під Крутами

25 січня 2017 року у рамках обласної науково-методичної Інтернет-конференції у системі ПТО Харківської області відбулося секційне засідання викладачів предметів загальноосвітньої підготовки за темою: «Можливості навчально-виховного процесу з предметів загальноосвітньої підготовки для розвитку ключових компетенцій учнів ПТНЗ».

Вебінар-2017. Секція викладачів предметів загальноосвітньої підготовки Вебінар-2017. Секція викладачів предметів загальноосвітньої підготовки Вебінар-2017. Секція викладачів предметів загальноосвітньої підготовки

24 січня 2017 року у рамках обласної науково-методичної Інтернет конференції у системі ПТО Харківської області відбулося засідання секції практичних психологів і соціальних педагогів за темою: «Формування соціально значимих якостей учнів ПТНЗ як умова їх успішної соціалізації», у роботі якого взяли участь 42 учасника.

Вебінар практичних психологів і соціальних педагогів Вебінар практичних психологів і соціальних педагогів

23 січня 2017 року відбулося святкування Дня Соборності України в районному Будинку культури. З вітанням до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Євген Третяков, голова райради Володимир Птишник, міський голова Володимир Максим. Присутні вшанували пам’ять патріотів, що боролися за суверенність та єдність нашої держави, а також героїв АТО хвилиною мовчання. Також з нагоди цього свята красноградці поклали квіти до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.

День Соборності День Соборності

23 січня 2017 року відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі кухарів. До захисту було допущено 26 учнів. На екзамен було представлено письмову екзаменаційну та практичну роботи. Вісім учнів захищали роботи з демонстрацією презентацій. За результатами атестації 26 учнів отримали кваліфікацію «Кухар четвертого розряду». Дев’ять учнів отримали оцінки 10-12 балів. Практичні роботи були виконані творчо, вишукано, естетично.

ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К

23 січня 2017 року в рамках плану спільних дій в нашому ліцеї відбулась зустріч – інтерактивна лекція із спеціалістами Красноградського Молодіжного центру Курпітко О.О. та Івановою І.М. на тему: «Розвиток ідей соборності і шлях до незалежності», присвячена Дню Соборності України». Учні груп 11 ОКН та 16 ССЕ переглянули відеофільм про віхи становлення української державності та отримали буклети «Я українець! І я цим пишаюсь!».

Я українець! І я цим пишаюсь! Я українець! І я цим пишаюсь! Я українець! І я цим пишаюсь!

У 2017 році Україна відзначатиме 100-річчя Української революції 1917-1921 років, однією з найбільш значущих подій якої є День проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки. Сьогодні, після двадцяти п’яти років незалежності, у зв’язку з ситуацією на Сході нашої країни, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною.

Вебінар Соборності День живий Вебінар Вебінар Соборності День живий

20 січня  2017 року розпочала роботу обласна науково-методична Інтернет-конференція для керівних та педагогічних працівників ПТНЗ, НМЦ ПТО у Харківській області за темою: «Компетентнісний підхід до організації навчально-виховного процесу у ПТНЗ: теорія і практика реалізації». За графіком роботи відбулося засідання секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи, методистів та старших майстрів за темою «Компетентнісний підхід у підготовці кваліфікованих робітників: калейдоскоп думок».

Вебінар заступників директорів Вебінар заступників директорів Вебінар

20 січня 2017 року було проведено загальноліцейний виховний захід присвячений Дню Соборності України. Участь у виховній годині взяли учні груп 10 ШЛПМ, 16 ССЕ, 31 ОКН, 25 АС. Викладач історії та суспільних дисциплін О.В. Ждамаров виступив з інформацією про славетні події 22 січня 1919 року. Також було переглянуто документальний фільм з хронікою подій 1919 та 1990 років.

Виховний захід присвячений Дню Соборності Виховний захід присвячений Дню Соборності Виховний захід присвячений Дню Соборності

19 січня 2017 пройшли фінали ліцейних змагань з баскетболу серед дівчат. Результати:
Гра за третє – четверте місця: 31 ОКН – 10 ШЛПМ (12:4)
Фінал 20 ШЛПМ – 19 К (8:6)
В запеклій боротьбі команда учениць 20 ШЛПМ виборола перемогу, друге і третє призові місця посіли команди 19 К та 31 ОКН.

Баскетбол-дівчата Баскетбол-дівчата Баскетбол-дівчата 

19 січня 2017 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено індивідуальну бесіду з учнем 16 ССЕ групи Галеєм Владиславом на тему: «Я в світі… світ в мені».

Індивідуальна бесіда Індивідуальна бесіда

У бібліотеці ліцею діє відкритий перегляд літератури на тему: «Єдина держава – єдиний народ», присвячена епохальному святу – Дню Соборності, єдності та свободи. За допомогою матеріалу, який демонструється на виставці, можна підготувати та провести тематичні бесіди, виховні години, усні журнали та інші заходи. Також тут ви знайдете ігровий блок по темі.        
Презентуються тематична папка « Моя Соборна Україна» та книга О. Бєлікова « Перлини України».

Бібліотека «Моя Соборна Україна» Бібліотека «Моя Соборна Україна» Бібліотека «Моя Соборна Україна»

Відповідно до плану засідання  педагогічної ради  Красноградського професійного ліцею на 2016/2017 навчальний рік та з метою якісної підготовки до проведення педагогічної ради, 18 січня 2017 року було проведено засідання педагогічної ради ліцею.

18 січня 2017 соціально-психологічною службою ліцею було проведено індивідуальну бесіду та діагностику учениці 10 ШЛПМ групи Біляєвої Аліни.

Індивідуальна бесіда Індивідуальна бесіда Індивідуальна бесіда

17 січня 2017 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено індивідуальну бесіду з ученицею 19 К групи Ткаченко Вікторії.

Індивідуальна бесіда Індивідуальна бесіда

12 січня 2017 року в районному Будинку культури відбувся районний фестиваль колядок, щедрівок і вертепів за участю творчих колективів, хорів і ансамблів Красноградщини. Взяв участь і художній колектив ліцею.

Добрий вечір, щедрий вечір Добрий вечір, щедрий вечір Добрий вечір, щедрий вечір

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам программ, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;
 • виконати пробний тест та попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • навчитись ефективно розподіляти час;
 • отримати правильні відповіді та дізнатися результат за допомогою спеціального сервісу, що буде розміщений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти;
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • оцінити власний рівень навчальних досягнень.

Реєстрація осіб для участі в пробному тестуванні триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.
Пробне тестування відбудеться:
1 квітня– з української мови і літератури;
8 квітня– з  англійської, німецької, іспанської, французької, російської мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.
Максимальна кількість навчальних предметів, які особа може обрати для проходження пробного тестування, –  два: українська мова і література та один із навчальних предметів, тестування з яких проводиться 8 квітня.
Реєстрацію учасників здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.
У реєстраційній заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса (за наявності), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, населений пункт, де особа буде проходити пробне тестування (обраний з установленого регіональним центром переліку).
Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Реєстрація для участі в пробному тестуванні вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного тестування з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок регіонального центру, зазначеного у квитанції, що формується одночасно з реєстраційною заявою.
Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Результати пробного тестування не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.
Детальна інформація про проведення пробного тестування та вартість послуги розміщена на сайті регіонального центру, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне тестування.

3 січня 2017 року в актовій залі ліцею відбувся новорічний ранок для дітей працівників. Окрім, Діда Мороза і Снігуроньки малечу розважали Баба Яга, добра Фея та її помічники. Традиційно під ялинкою читали вірші, співали новорічні пісні, водили хоровод. Завершилося святкове дійство отриманням подарунків.

Новорічний ранок Новорічний ранок Новорічний ранок Новорічний ранок Новорічний ранок Новорічний ранок

28 січня 2016 року пройшов фінал ліцейних змагань з баскетболу серед дівчат у залік Спартакіади ліцею 2015-2016 н.р. Зустрічалися команди 19 К та 11 ОКН. У результаті наполегливої боротьби перемогли дівчата з 19 К. Вітаємо переможців!

31-11 31-11 31-11

27 січня 2016 року продовжилися ліцейні змагання з баскетболу серед дівчат у залік Спартакіади ліцею 2015-2016 н.р., у яких взяли участь учениці 10 ШЛПМ, 11 ОКН, 19 К, 31 ОКН груп.
Результати третього дня змагань:
10 ШЛПМ – 31 ОКН. Перемогу здобула команда 10 ШЛПМ

10-11 10-11 10-11

26 січня 2016 року відбулася державна кваліфікаційна атестація учнів другого курсу за професією «Кухар». Письмову екзаменаційну роботу захищало 24 учні, а троє виконали творчу роботу – підготували стенди з предмета «Технологія приготування їжі» для кабінету професійно-практичної підготовки. 9 випускників підтвердили диплом з відзнакою і підготували презентації випускних робіт.

кухарі на екзамені кухарі на екзамені кухарі на екзамені

25 січня 2016 року розпочалися ліцейні змагання з баскетболу серед дівчат у залік Спартакіади ліцею 2015-2016 н.р., у яких взяли участь учениці 10 ШЛПМ, 11 ОКН, 19 К, 31 ОКН, груп.
Результати першого етапу змагань:
1 гра – 10 ШЛПМ- 19 К (перемогу здобула 19 К група)
2 гра – 19 К – 31 ОКН (перемогу здобула знову 19 К група)
3 гра -  10 ШЛПМ – 11 ОКН (Перемогу здобула 11 ОКН група)
Вітаємо переможців!

10-11 10-11 10-11

21 січня 2016 року відбувся фінал ліцейних змагань з баскетболу серед юнацьких команд у залік Спартакіади ліцею 2015-2016 н.р., у якому зустрілися команди 19 К та 30 ШЛПМ. У результаті наполегливої боротьби перемогли юнаки команди 19 К. Вітаємо переможців!

Баскетбол-юнаки Баскетбол-юнаки Баскетбол-юнаки

21 січня 2016 року в рамках роботи обласної науково-методичної Інтернет-конференції для керівних та педагогічних працівників ПТНЗ, НМЦ ПТО у Харківській області за темою: “Розвиток творчого потенціалу педагога як умова ефективності і результативності навчально-виховного процесу у ПТНЗ” проведено секційне засідання для практичних психологів і соціальних педагогів ПТНЗ Харківської області у формі вебінару на тему: “Роль працівників соціально-психологічної служби ПТНЗ щодо розвитку особистості учнів: теорія і практика”.

Вебінар Вебінар

Оргкомітет обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності нагороджує Красноградський професійний ліцей (директор Мірошниченко Н.В.) за досягнуті успіхи в обласному огляді художньої самодіяльності «Незалежна, вільна, творча - свята Україна!»