63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Фильтр

09 листопада -  День української писемності та мови. З нагоди свята щороку тисячі людей по всьому світу беруть участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цьогорічний радіодиктант є ювілейним – 20-м за рахунком. Учні та педагоги нашого ліцею теж долучилися до його написання.

 

26 листопада 2018 року відбулась відкрита виховна година-реквієм: «Скорбото моя нездоланна», присвячена 85-роковинам Голодомору 1932- 1933 років в Україні. Класний керівник Ждамаров О. В. разом з учнями своєї групи 20 ШЛПМ розказали про трагічні сторінки історії України 1932-1933 років, переглянули відеофільм з виступами очевидців-мешканців нашого району, які пережили той страшний період.

Голодомор Голодомор Голодомор

22 листопада 2018 року у Будинку техніки пройшов відкритий захід "Джентельмен - 2018". Наш ліцей представляв учень 16 ССЕ групи Павлушенко Євген. Конкурс видався феєричним без перебільшення. Учасники талановиті, харизматичні, кмітливі і сміливі. Наш Євген у важкій боротьбі переміг в номінацій "Містер спорт".

Джентельмен шоу Джентельмен шоу Джентельмен шоу

22 листопада 2018 року о 10 00 відбувся обласний семінар для педагогічних працівників професій громадського харчування та торгівлі, легкої промисловості, побутового обслуговування населення ЗП(ПТ)О у формі вебінару на тему: «Розвиток професійної майстерності педагога як важлива складова підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».

Вебінар кухарі Вебінар кухарі Вебінар кухарі

21 листопада 2018 року в Україні відзначається день Гідності та Свободи. В бібліотеці ліцею організовано відкритий тематичний перегляд інформаційного матеріалу «Утвердження ідеалів свободи та демократії» та проведено історико-патріотичний альбом «Автограф війни».Учні другого курсу разом з заступником директора Сіладі А.О., з цікавістю переглянули виставку та заслухали уривки з книги А.Кокотюхи «Вогняна зима», які зачитала бібліотекар ліцею. Виставка в читальній залі бібліотеки діятиме протягом тижня.

Відвідайте бібліотеку, перегляньте матеріал, прочитайте книту!

Виставка Виставка Виставка

В Красноградському професійному ліцеї в період 15.11.2018 р. та 16.11.2018 р. викладачем Буслов В.В. були проведені військово польові заняття (16год.) з предмета «Захист Вітчизни» з учнями групи 31 ОКН. Метою було перевірити рівень підготовленості учнів у теоретичному, технічному, фізичному рівніпротягом ІІІ курсів навчання. Формування в учнів життєво необхідних знань, умінь та навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій , а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання, підготовка до військової служби у збройних Силах України та збройних формуваннях нашої Держави.

Під час навчально-польових занять (зборів) були опрацьовані такі розділи програми предмету «Захист Вітчизни»:

 1. Тактична підготовка
 2. Домедична допомога
 3. Вогнева підготовка

Навчально-польові збори Навчально-польові збори Навчально-польові збори

14 листопада 2018 року в нашому ліцеї ТМ «Дніпро М» провела майстер-клас та конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Зварювальник». Всі учні отримали подарункові пакети. Переможці та ліцей також – подарунки, в тому числі маску-хамелеон. Учень групи 36 ССЕ Ванчин Максим запрошений для участі в обласному етапі конкурсу професійної майстерності, а також учні груп 26 ССЕ Есаналієв Микита - ІІ місце та учень групи 16 ССЕ Головатий Дмитро - ІІІ місце.

Дніпро М Дніпро М Дніпро М

8 листопада 2018 року в Красноградському професійному ліцеї проведена традиційна робоча лінійка. На лінійці підведено підсумки за два місяці І семестру 2018/2019 навчального року. Нагороджено солодкими подарунками переможців та учасників загальноліцейних конкурсів, названо кращі та гірші кімнати у гуртожитку ліцею та їх мешканців, а також оголошено прізвища учнів, які мають пропуски занять без поважних причин та порушують правила поведінки учнів та режиму гуртожитку.

Лінійка Лінійка Лінійка

6 листопада 2018 року бібліотекар ліцею Кривко О. В. для учнів групи 19 К провела бібліотечно-бібліографічний урок по виявленню інформаційної грамотності читачів та презентувала художню книгу «Суча дочка» В. Мастерової. Учні були зацікавлені бесідою та виявили бажання прочитати книгу.

Виховна година Виховна година Виховна година

6 листопада 2018 року відбулось чергове засідання штабу профілактики правопорушень. Згідно з планом роботи було розглянуто питання про профілактичну роботу з учнями, які постійно запізнюються або мають пропуски занять без поважних причин. Порушникам надано виправний термін – 2 тижні. Також на засіданні Штабу заступник директора з НВихР Сіладі А.О. зачитала листа Міністерства освіти і науки «Щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх», нагадала про заплановані заходи щодо профілактики злочинності серед учнів ліцею.

Штаб профілактики Штаб профілактики Штаб профілактики

29 листопада 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 року № 1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти середньої освіти». Проведено роз’яснювальну роботу щодо особливостей ЗНО-2018, з інформатики для учнів групи 35 АС, які у поточному навчальному році отримують повну загальну середню освіту.

Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018

29 листопада 2017 року представники Української інженерно-педагогічної академії провели профорієнтаційну бесіду з учнями випускних групи, на якій розповіли про умови вступу до УІПА. Майбутні випускники ліцею ознайомилися та отримали вичерпну відповідь щодо умов вступу у 2017 році.

Профоріетація УІПА Профоріетація УІПА Профоріетація УІПА

28 листопада 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 року № 1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти середньої освіти». Проведено роз’яснювальну роботу щодо особливостей ЗНО-2018, з інформатики для учнів групи 31 ОКН, які у поточному навчальному році отримують повну загальну середню освіту.

Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018

28 листопада 2017 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України  було проведено Міжнародний науково-практичний Інтернет-семінар «Інноваційні технології при підготовці кваліфікованих робітників зварювального виробництва», майстер виробничого навчання групи ССЕ Трещова Вікторія Вікторовна також прийняла участь в цьому інтернет-семінарі.

Метою заходу було: обговорення організаційно-методичних засад професійної підготовки робітничих кадрів за сучасними моделями навчання; обмін досвідом з проблем використання інноваційних освітніх та новітніх виробничих технологій при навчанні за професією «електрогазозварник»; оцінювання ефективності впровадження компетентнісного підходу до підготовки кваліфікованих робітників для зварювального виробництва.

Інтернет-семінар Інтернет-семінар Інтернет-семінар

27 листопада 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 року № 1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти середньої освіти». Проведено роз’яснювальну роботу щодо особливостей ЗНО-2018, з інформатики для учнів групи 30 ШЛПМ, які у поточному навчальному році отримують повну загальну середню освіту.

Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018

27 листопада 2017 року виклад історії Ждамаров О.В. провів урок пам’яті з переглядом відео, щоб розширити знання учнів про роки голодомору 1932-1933 рр. в Україні і його наслідки. Розвивати уміння чітко висловлювати свої думки, використовувати різні історичні джерела. Виховувати в учнів повагу до історичного минулого свого народу, до своїх земляків, які вистраждали і пережили ці страшні роки геноциду.

Відкрий урок до 85-ї річнитці голодомору Відкрий урок до 85-ї річнитці голодомору

27 листопада 2017 соціально-психологічною службою ліцею було проведено соціальний урок з переглядом відео на тему: “Голодні очі. Змарноване дитинство” для учнів 20 ШЛПМ, 21 ОКН, 26 ССЕ групп.

Мета заходу:

  • поглибити знання в учнів про Голодомор як геноцид Українського народу, його причини, перебіг і наслідки;
  • акцентувати на тому, що Голодомор 1932 – 1933 років був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів тоталітарного режиму;
  • виховувати почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму, навчати сприймати чужу біду та біль як свій власний.

Ujkjljvg\jhВідкрий урок до 85-ї річнитці голодоморуВідкрий урок до 85-ї річнитці голодомору

24 листопада 2017 року відбувся виховний захід в Красноградському краєзнавчому музеї до 85-ї річниці голодомору 1932-1933 років. Цей захід відвідали учні 31 ОКН та 29 К груп. Працівники музею розповіли про страшні роки голодомору в Україні, про тяжкі часи, коли Радянська влада змушувала селян віддавати від чверті до третини зібраного збіжжя, називаючи це хлібозаготівельною акцією, чим і спричинила лютий голод у країні, а також переглянули відеоролики зі знімками замордованих від голоду людей. Цей захід запам’ятався кожному, ніхто не залишився байдужим!

День пам’яті жертв Голодомору День пам’яті жертв Голодомору День пам’яті жертв Голодомору

Учні нашого ліцею відвідали тематичний захід в районному Будинку культури, присвячений 85-роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. Присутнім нагадали про трагічні сторінки історії нашої країни. По завершенню дійства учасники заходу взяли участь у покладанні квітів до Пам’ятного знаку «Жертвам голодомору 1932-1933 рр.»

85-роковинам Голодомору 85-роковинам Голодомору 85-роковинам Голодомору

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні відбулась зустріч-бесіда учнів нашого ліцею із старшим дільничним офіцером поліції Красноградського відділу поліції Луньовим А. Ф. Була проведена роз’яснювальна робота стосовно дотримання учасниками дорожнього руху (пішоходами, водіями) Правил дорожнього руху, про відповідальність за порушення даних правил як учнів, так і їх батьків.

Зустріч ПДР Зустріч ПДР Зустріч ПДР

Міроненко-Ірина-ОлександрівнаІнженер-електроннік

Освіта: вища

Закінчила: Красноградський коледж Харківського національного педагогічного університету ім.. Г.С.Сковороди; Українська інженерно-педагогічна академія

23 листопада 2017 року учні ліцею долучилися до обласної акції «Оберіг для захисника України». Мета Акції - підтримати бойовий дух українського воїна, вшанування патріотизму і мужності захисників України, привітання захисників України, привітання захисників України оберегами зробленими власноруч.

Оберіг для захисника України Оберіг для захисника України Оберіг для захисника України

Хто бодай колись грав у Клубі веселих і кмітливих знає,  цей драйв залишиться з тобою назавжди. Блиск софітів, влучні жарти і щирий сміх глядачів у відповідь… Відчуття незабутні. Двадцять третього листопада з головою пірнути у вир гумору та дотепності мали нагоду місцеві кавеенники. У районному Будинку культури відбувся фестиваль КВК.

За втілення ідеї відповідав Молодіжний центр сектору молоді та спорту РДА. Що з цього вийшло, спостерігали численні вболівальники. Зала зібрала аншлаг.

Того вечора у двобої веселощів на головній сцені району зійшлися чотири команди: «Другий корпус» медичного коледжу, «Наша вулиця» професійного ліцею, «Час пік» КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР і збірна молоді Красноградщини «Мармелад». Запрошеним гостем гумористичного турніру була команда «401-ая» з Харкова, учасниця ¼  Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК.

КВН 2017 КВН 2017КВН 2017

22 листопада 2017 року представники Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» провели профорієнтаційну бесіду з учнями випускних групи, на якій розповіли про умови до вступу в їх навчальний заклад. Майбутні випускники ліцею ознайомилися з рекламними листівками та отримали вичерпну відповідь щодо умов вступу у 2017 році.

Профоріентація Профоріентація Профоріентація

22 листопада 2017 року відбулись обласні змагання зі стрітболу серед команд ППНЗ. Прийняло участь 11 команд. В своїй підгрупі зайняли ІІ місце. В складі нашої команди були такі учні: Ткаченко Олександр – 36 ССЕ, Москаль Денис -21 ОКН, Письмак Данил – 16 ССЕ, Сверин Максим – 30 ШЛПМ.

19-28 (2:6)

28-23 (2:1)

38-28 (11:7)

20171122_100522 20171122_113301 20171122_113305

28 вересня 2017 року набрав чинності новий Закон України « Про освіту». В читальній залі нашої бібліотеки діє відкрита презентація « Упроваджуємо Закон України « Про освіту». Тут є нормативні та методичні джерела інформації, з якими ви ознайомитеся та впроваджуватимете в свою роботу. Читаємо Закон – працюємо по - новому!

Кривко

20 листопада 2017 року до Красноградського профліцею завітав очільник Краснограда Володимир Іванович Максим. Метою візиту була бесіда із лідерами учнівського самоврядування. Говорили про такі поняття, як цілі, мрії, цілеспрямованість, здоровий спосіб життя, а також про те, що цікаво сучасній молоді та в якому місті, з якими зручностями нам хотілося б жити.

збори з учнівським самоврядуванням збори з учнівським самоврядуванням збори з учнівським самоврядуванням

21 листопада 2017 року на базі НМЦ ПТО у Харківської області відбувся вебінар для заступників директора з навчально-виробничої роботи за темою: «Управління навчально-виховним процесом у ПТНЗ як основа продуктивних освітніх змін», у роботі якого взяли участь учасники із 34 професійно-технічних навчальних закладів.

вебінар вебінар вебінар

21 листопада 2017 року викладач Яковлева О.М. провела мультимедійний урок «Повторення вивченого матеріалу» з предмета: «Технологія монтажу санітарно-технічних систем та устаткування». Учні представили свій проект “ Упорядкування систем каналізації ”, який складався з презентації та відеороликів. Учні були зацікавлені виступом та презентованим матеріалом.

 

урок з мультимедіа урок з мультимедіа урок з мультимедіа

15-16го листопада 2017 року в стінах професійного ліцею відбулись змагання з баскетболу для юнаків серед ВНЗ та учнів нашого ліцею.

Переможні місця розподілились так:

1 місце - педколедж

2 місце - технікум

3 місце - професійний ліцей

4 місце - медколедж

баскетбол баскетбол баскетбол

16 листопада 2017 року в групі 16 ССЕ відбувся відкритий урок з електротехніки темою якого було: «Змінний струм. Закон Ома» з елементами мультимедійних технологій. Перегляд презентації на уроках та відеороликів дозволив учням добре засвоїти, що таке електричний струм, напруга та опір. Учні були зацікавлені та виявили прагнення до співпраці з викладачем, активно відповідали на запитання.

 відкритий урок відкритий урок відкритий урок

15 листопада 2017 року відбулось засідання методичної комісії класних керівників, майстрів виробничого навчання з питань виховної роботи.

Порядок денний:

 1. Про роботу класного керівника та майстра в/н з батьками учнів. (Заступник директора з НВихР Сіладі А. О.)
 2. Інновації у виховній роботі. (Заступник директора з НВихР Сіладі А. О.)
 3. Як поводитись в конфліктній ситуації? Аналіз виявлення рівня агресії та ворожості, аналіз результатів дослідження типів темпераменту (Практичний психолог Жара І.М.).
 4. Різне. (Про участь у районному фестивалі КВК, проведення ліцейного огляду-конкурсу художньої самодіяльності – методист Довжицька О. М.).

Untitled PB130005

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сіладі А.О., практичний психолог Жара І.М., соціальний педагог Омельченко В.М. та комендант гуртожитку Бринза Т.М. перевірили санітарний стан кімнат та поспілкувалися з учнями, які мешкають в гуртожитку.

Гуртожиток Гуртожиток Гуртожиток

14 листопада 2017 відбулись батьківські збори для учнів випускних груп (30 ШЛПМ, 31 ОКН, 36 ССЕ). Метою цих зборів було докладно розповісти батькам та учням увесь процес проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

батьківські збори батьківські збори батьківські збори

14 листопада 2017 року відбувся відкритий урок з предмета « Технологія штукатурних робіт» викладач Філонова В. І. провела урок темою якого була: «Підготовка дерев’яних поверхонь під обштукатурювання. Способи виготовлення та кріплення дранки. Застосування й способи кріплення гідроізоляційних матеріалів до поверхонь, що підлягають штукатуренню»

відкритий урок відкритий урок відкритий урок

Соціально-психологічною службою ліцею було проведено індивідуальне заняття з Волик Олександром учнем 26 ССЄ групи.

Мета заняття: удосконалення вміння знаходити адекватні шляхи вирішення та подолання труднощів.

Соціально-психологічна служба

13 листопада 2017 року за запитом Харківського благодійного фонду «Благо» соціально-психологічною службою ліцею було проведено групове анкетування учнів для з’ясування рівня знань про наркотичні речовини. В анонімному анкетуванні прийняли участь такі групи: 16 ССЕ, 19 К, 20 ШЛПМ, 21 ОКН, 26 ССЕ, 31 ОКН.

Групове анкетування по наркотикам Групове анкетування по наркотикам Групове анкетування по наркотикам

Соціальний педагог Омельченко В.М. та практичний психолог Жара І.М. відвідали учнів пільгового контингенту Шаровкіна Ігоря та Лєсняка Ярослава за адресою їх тимчасового проживання. Під час невимушеної бесіди були обговорені наступні питання:

- важливість освіти;

- цілі і цінності в житті сучасної молодої людини тощо.

Соціально-психологічна робота Соціально-психологічна робота

13 листопада 2017 року 16 ССЕ та 21 ОКН групах соціально-психологічною службою ліцею було проведено соціальний урок з елементами тренінгу та переглядом відео на тему: «Особливості національного самознищення: від цигарки до «хімки». Мета: - надати учням достовірну інформацію про тютюнопаління та один з найбільш шкідливих наркотиків серед канабіноїдів так звану «хімку»; - сформувати свідоме ставлення до власних вчинків, свого здоров'я та здоров'я інших людей, як найвищої цінності; - виховувати в учнів прагнення до здорового способу життя.

Виховна година про тютюнопаління Виховна година про тютюнопаління Виховна година про тютюнопаління

Соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено виховну бесіду з учнем 11 ОКН групи на тему: «Негативний вплив тютюнопаління на організм людини»

Соціально-психологічна служба Соціально-психологічна служба

9 листопада 2017 року представники нашого ліцею відвідали   спеціалізовану міжнародну виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном -2017», яка відбулася у приміщенні Палацу спорту м. Харкова за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації . На виставці презентували досягнення закладів освіти України та Європи, з метою допомоги абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу. Були представлені здобутки науково-педагогічних колективів для обміну досвідом у використанні інформаційних технологій.

P1010319 P1010329 P1010330

Соціально – психологічною службою проведено бесіду з учнем 11 ОКН групи Нагорним Кирилом на тему: «Здоров’я потрібно цінити».

Мета: довести учню шкідливість вживання алкогольних напоїв; виховувати дбайливе ставлення до власного здоров'я.

Соціально-психологічна служба

9 листопада 2017 року учні ліцею адміністрація та працівники долучились до ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури в День української писемності та мови. Тема диктанту, який читав відомий вчитель української мови Олександр Авраменко, - українські пісні. "Ми ще раз згадали, що українська пісня – це душа народу України". Сімнадцятий радіодиктант окрім України, писатимуть в Латвії, Литві, Португалії, Словаччині, Румунії, Казахстані, Китаї, Аргентині, США та Канаді. Цього року організатори події – Українське радіо – запросили до написання радіодиктанту посольства України за кордоном, іноземні дипломатичні представництва в Україні та міжнародні культурні інституції.

Радіодиктант національної єдності Радіодиктант національної єдності Радіодиктант національної єдності

7 листопада представниками Красноградського Молодіжного Центру було проведено пропагандистський захід «Я – українець. Я - європеєць», основною метою якого було показати учням, що бути європейцем – значить бути свідомим, відповідальним, зрілим громадянином держави, і тільки змінюючи себе до кращого, можна змінити життя в країні на краще. Учням було продемонстровано мотиваційний відеофільм на тему «Я – українець. Я - європеєць». Потім серед учнів провели вікторину, щоб перевірити знання про Україну та Європейський союз та роздали інформаційні буклети «Україна – це європейська держава».

Виховний захід Виховний захід Виховний захід

6 листопада 2017 року відбувся виховний захід на тему: «Пияцтву- бій», серед таких груп: 11 ОКН, 31 ОКН, 10 ШЛПМ, 35 АС. Викладач Ждамаров О.В. розповів про історію виникнення пияцтва, виховна година закічилась переглядом фільму: “Водка”

Виховна година Виховна година Виховна година

3 листопада 2017 в Красноградському коледжі КЗ «ХГПА» ХОР відбулось відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, який споруджено за фінансової підтримки уряду Німеччини. З великим задоволенням студенти коледжу отримали у подарунок футбольні м’ячі та футбольну форму.

Право перерізати стрічку було надано капітанам команд навчальних закладів міста: Професійного ліцею, медичного коледжу, технікуму механізації сільського господарства ім. Ф.Я.Тимошенка та Красноградського коледжу КЗ «ХГПА» ХОР. Гостям було запропоновано право першого удару, а потім відбулась товориська зустріч з міні-футболу, були присутні 4 команди: медколедж (4 місце), технікум (3місце), професійний ліцей (2 місце), педколедж (1 місце). Наша команда і педколеджу були нагородженні грамотами.

Спорт. майданчик Спорт. майданчик Спорт. майданчик

Наказ про організацію проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладів

2 листопада 2017 року відбулося засідання педагогічної ради ліцею, на якому розглянуто і обговорено ряд питань:

1. Аналіз результатів «вхідного контролю» учнів. Завдання педагогічного колективу в організації навчальної та виховної роботи з учнями. Доповідач: заступник директора з НВихР Сіладі А.О.

2. Методика та ефективність використання в навчальному процесі ТЗН, комп’ютерної техніки, ППЗ. Перспектива використання новітніх технологій у навчально-виховному процесі.Доповідач: викладач Мирошниченко О.В.

3. Формування морально-правової культури учнівської молоді в ліцеї. Доповідач: заступник директора з НВихР Сіладі А.О.

PB020012 PB020014 Пед.рада

Відповідно до плану роботи щодо відзначення Року Японії в Україні в нашому ліцеї відбулась презентація виставки робіт учасників художньо-естетичного гуртка під керівництвом Ляхова П.П. Тема виставки: «Дивовижний світ Японії». На виставці представлені роботи учнів, виконані аквареллю, олівцем, випалювання по дереву.

Художя виставка Художя виставка

1 листопада у харківському ККЗ «Україна» відбулася 1/8 фіналу Харківської Молодіжної ліги КВК, в якій змагалося 12 команд харківських ВНЗ. Десятьом нашим ліцеїстам, серед яких були і учасники команди КВК професійного ліцею «Наша улица», разом із студентами красноградських ВНЗ, пощастило на власні очі побачити блискучу гру команд. Крім того, що глядачам дуже сподобався виступ харків’ян та їхні влучні жарти, наші учні побачили майстерність студентів на сцені, як гарний приклад для наших КВН-щиків, що актуально напередодні нашого красноградського фестивалю КВК, який відбудеться 23 листопада 2017 року.

Крсноградський професійний ліцей висловлює вдячність особисто голові Красноградської РДА Третякову Євгену Андрійовичу та Третяковій Галині Олександрівні за організовану поїздку на цей чудовий захід та прекрасне дозвілля красноградської молоді.

Харківська Молодіжна ліга КВК, 1/8 фіналу

КВН КВН КВН

25 листопада 2016 року учні нашого ліцею брали участь у мітингу-реквіємі, який присвячений Дню пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Сцена Районного будинку культури, де відбувався захід, була оформлена композиціями, представленими навчальними закладами міста. У церемоніальних заходах також брали участь перші особи району та міста, церкви, керівники навчальних закладів та учні. Ведучі нагадали про страшні часи, про безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу. Українські люди, які не знали слова геноцид, стали його жертвами, "власною страшною долею шлють нам пересторогу крізь плин віків".

24 листопада 2016 року відбулась відкрита виховна година-реквієм: "Народна трагедія. Скорботний 1933." Майстер виробничого навчання Верстюк Т.І. разом з учнями своєї групи 25 АС розказали про трагічні сторінки історії України 1932-1933 років. Соціальний педагог ліцею Омельченко В.М. продемонструвала присутнім відео з виступами очевидців, які пережили той страшний період, учасники заходу вшанували пам’ять загиблих у ті роки. Ми не повинні забувати страшних сторінок своєї історії. Молодь повинна завжди пам’ятати про це, щоб у майбутньому це ніколи не повторилось.

Голодомор-2016 Голодомор-2016 Голодомор-2016

21 листопада 2016 року в Красноградському професійному ліцеї розпочався тижневий марафон виховних годин з переглядом документальних кадрів подій під час Революції гідності (викладач Ждамаров О.В.). В бібліотеці ліцею оформлено інформаційну виставку «День гідності та свободи» та презентацію художньої книги А. Кокотюхи «Вогняна зима» (бібліотекар Кривко О.В.).

День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи

22 листопада 2016 року відбулася школа позитивного педагогічного досвіду для соціальних педагогів на базі Харківського професійного електротехнічного  ліцею за темою: «Система просвітницько-профілактичної роботи щодо формування здорового способу життя в умовах ПТНЗ».

Керівник ШППД – соціальний педагог цього навчального закладу Сімакова І.А. презентувала учасникам  школи власну систему просвітницько-профілактичної роботи щодо формування здорового способу  життя серед учнівської молоді в умовах ПТНЗ, продемонструвала організаційно-методичне забезпечення  роботи соціального педагога ПТНЗ і провела тренінг з учасниками школи «Орієнтація у житті».

школа позитивного педагогічного досвіду для соціальних педагогів школа позитивного педагогічного досвіду для соціальних педагогів школа позитивного педагогічного досвіду для соціальних педагогів

Учасники художньо-естетичного гуртка під керівництвом Ляхова П.П. до Дня украї́нської писе́мності та мо́ви підготували виставку малюнків. Виставка налічувала 23 роботи. Найкращими були роботи учнів: Дмитренка В., Ткаченко В., Вермен Т. - 19 К група, Ананьєвої А. - 21 ОКН група, Оніщенка І., Снігур Л. - 11 ОКН група, Кравченко С. - 31 ОКН група, Гармаша А. - 26 ССЕ група, Подоляки А. - 36 ССЕ група. Хочеться подякувати учням за участь у підготовці свята.

Виставка малюнків

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя. Аби запобігти цим злочинам, сприяти кримінальному переслідуванню винних і захистити жертв насильства Рада Європи у 2015 році запровадила Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який проходить 18 листопада.
Основними завданнями Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації є:
- підвищення рівня обізнаності суспільства про проблему сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей;
- сприяння відкритій дискусії з питань попередження сексуального насильства та захисту дітей.
Саме даній тематиці було присвячено засідання круглого столу, яке відбулося в актовій залі Красноградського коледжу КЗ «ХГПА» ХОР за участі активу студентського та учнівського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. та нашого ліцею. Даний захід було організовано молодіжним центром сектору молоді та спорту  Красноградської РДА.

засідання круглого столу засідання круглого столу засідання круглого столу

17листопада 2016 року в 19 К групі соціально-психологічною службою ліцею було проведено тренінгові заняття на тему: «Права, правопорушення та відповідальність».
Мета заняття: надати інформацію щодо сутності прав дитини, розглянути питання відповідальності за вчинення правопорушень та ознайомити із шляхами попередження вчинення протиправних дій.

19 К «Права, правопорушення та відповідальність» 19 К «Права, правопорушення та відповідальність» 19 К «Права, правопорушення та відповідальність»

17 листопада 2016 року в кабінеті №32 відбулася нарада при директорові. Порядок денний:
1. Про організацію проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах.
2. Про анкетування педагогічних працівників.

Нарада при директорові Нарада при директорові

16 листопада 2016 року в 26 ССЕ групі соціально-психологічною службою ліцею було проведено тренінгові заняття на тему: «Права, правопорушення та відповідальність».
Мета заняття: надати інформацію щодо сутності прав дитини, розглянути питання відповідальності за вчинення правопорушень та ознайомити із шляхами попередження вчинення протиправних дій. Після тренінгових занять учні відповіли на запитання анкети про права і правопорушення в електронному вигляді.

26 ССЕ Права, правопорушення та відповідальність 26 ССЕ Права, правопорушення та відповідальність 26 ССЕ Права, правопорушення та відповідальність

17 листопада учні ліцею взяли участь в молодіжній грі – квесті, присвяченому Дню студента. Організатором був молодіжний центр сектору молоді та спорту Красноградського РДА. Наша команда, яка мала назву « Бітлз», посіла 3 місце серед 5 команд. Всім учасникам були вручені смачні заохочувальні призи. Наші учні – молодці!

Квест-2016 Квест-2016 Квест-2016

До Міжнародного дня відмови від куріння, який відзначають третього четверга в листопаді, 15 листопада 2016 року в групі 19 К (майстер виробничого навчання Калантай А.С.) була проведена відкрита виховна година на тему «Суд над цигаркою».
Дійство проводилось у формі судового засідання, де учасники виконували ролі прокурора, адвоката, лікаря, еколога, бізнесмена, а підсудною була -...цигарка. У судовому засіданні брали участь : суддя - Дмитренко Володимир, прокурор - Мірошниченко Максим, адвокат -  Щербина Оксана,  історик - Щербакова Катерина, бізнесмен - Гура Кирило, хімік- Паюк Олександр, лікар - Богер Аліна, свідок - Осокін Артем, пожежник - Устіменко Владислав, щаслива - Ткаченко Вікторія, кореспондент - Курова Віра.

Метою заходу було переконати учнів у шкідливості куріння, а також налаштувати всіх учасників і присутніх на здоровий спосіб життя і бережливе ставлення до свого здоров я. Глядачам була продемонстрована відеопрезентація про згубний вплив нікотину на людину. На завершення учні групи провели акцію, де обмінюювали сигарети на цукерки. Бажаючі знайшлись.

19К-Суд над цигаркою 19К-Суд над цигаркою 19К-Суд над цигаркою
19К-Суд над цигаркою 19К-Суд над цигаркою 19К-Суд над цигаркою

Про організацію проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладів

10 листопада 2016 року відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю за темою: «Використання сучасних педагогічних ідей та технологій навчання учнів ПТНЗ з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю» на базі Харківського професійного ліцею будівництва.

На семінарі-практикумі були присутні 20 педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю.

У ході семінару були розглянуті такі питання:

 • значення індивідуальної методичної роботи педагогічного працівника для підвищення якості підготовки робітників будівельної галузі;
 • використання інтерактивних технологій на уроках виробничого навчання за професією: «Маляр»;
 • педагогічна майстерність і методична компетентність педагога – важливий чинник якості професійної підготовки робітників будівельної галузі.

Також у ході семінару було проведено відкритий бінарний урок з предмета «Технологія штукатурних робіт» та виробничого навчання за темою: «Провішування поверхонь і встановлення маяків при виконанні високоякісної штукатурки».

Завершився семінар-практикум підведенням підсумків та обміном досвідом роботи.

Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю

9 листопада 2016 року соціально-психологічною службою ліцею в 19 К було проведено годину спілкування з елементами тренінгу та переглядом відео на тему: «Особливості національного самознищення: тютюнопаління, курильні суміши «спайс».
Мета години спілкування:
- надати  учням  достовірну інформацію про тютюн, тютюнопаління, курильні суміши «спайс»;
- формувати свідоме ставлення до власних вчинків, свого здоров'я та здоров'я інших людей, як найвищої цінності;
- виховувати в учнів прагнення до здорового способу життя.

19 К Особливості національного самознищення: тютюнопаління, курильні суміши «спайс» 19 К Особливості національного самознищення: тютюнопаління, курильні суміши «спайс» 19 К Особливості національного самознищення: тютюнопаління, курильні суміши «спайс»

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 8 та 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
Цей день, 9 листопада 2016 року, в нашому ліцеї теж був насичений подіями. Вже стало традицією, що з 7 по 11 листопада проходить тиждень української мови. В рамках тижня викладачем Снітко Т.В. був проведений відкритий урок з українського ділового мовлення, на якому був присутній методист НМЦ ПТО Ярошенко Ю.О.

День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови

7 листопада 2016 року в Красноградській міській раді відбулася зустріч  з доктором філософських наук Олександром Савчуком який провів лекцію про нашого видатного земляка Порфирія Денисовича Мартиновича.
У 2012 році світ побачила книга «Українські записи». Видання містить друковану фольклорно-етнографічну та епістолярну спадщину видатного українського художника, етнографа та фольклориста Порфирія Денисовича Мартиновича. До книги також увійшли аналітичні статті провідних фахівців – дослідників життя, етнографічного та мистецького доробку П.Д.Мартиновича.
Зі слів її видавця Олександра Савчука, готуючи її до друку та досліджуючи життя й діяльність Порфирія Денисовича, було знайдено і нові, досі не відомі факти.

Про Порфирія Денисовича Мартиновича Про Порфирія Денисовича Мартиновича

7 листопада 2016 року в 21 ОКН групі соціально-психологічною службою ліцею було проведено тренінгові заняття на тему: «Права, правопорушення та відповідальність». Мета заняття: надати інформацію щодо сутності прав дитини, розглянути питання відповідальності за вчинення правопорушень та ознайомити із шляхами попередження вчинення протиправних дій.

21 ОКН «Права, правопорушення та відповідальність» 21 ОКН «Права, правопорушення та відповідальність» 21 ОКН «Права, правопорушення та відповідальність»

4 листопада 2016 року в Красноградському професійному ліцеї відбулась зустріч-круглий стіл з представниками Красноградського районного молодіжного центру. Директор центру зі спеціалістами познайомила учнів  ліцею з напрямками роботи Молодіжного центру з молоддю Красноградщини. Спеціалісти розповіли про організацію дозвілля молоді, про сприяння їх працевлаштуванню, про відпочинок та зайнятість в позаурочний час.

зустріч-круглий стіл з представниками Красноградського районного молодіжного центру зустріч-круглий стіл з представниками Красноградського районного молодіжного центру зустріч-круглий стіл з представниками Красноградського районного молодіжного центру

2 листопада 2016 року  в Красноградському професійному ліцеї був проведений тематичний урок. Викладач історії Ждамаров О.В. познайомив учнів з історією створення Української Громадської Групи  сприяння виконання Гельсінських угод,  розповів про її громадсько-політичну та правозахисну діяльність. Присутнім було запропоновано перегляд відеофільму з обговоренням побаченого.

Тематичний урок Групи сприяння виконання Гельсінських угод Тематичний урок Групи сприяння виконання Гельсінських угод Тематичний урок Групи сприяння виконання Гельсінських угод

2 листопада 2016 року в 10 ШЛПМ групі соціально-психологічною службою було проведено годину спілкування з елементами тренінгу та переглядом відео на тему: «Особливості національного самознищення: тютюнопаління, курильні суміши «спайс».

2016-11-2 10 ШЛПМ Особливості національного самознищення: тютюнопаління, курильні суміши «спайс» 2016-11-2 10 ШЛПМ Особливості національного самознищення: тютюнопаління, курильні суміши «спайс» 2016-11-2 10 ШЛПМ Особливості національного самознищення: тютюнопаління, курильні суміши «спайс»

(За допомогою методики Басса-Дарки)

Обстеження проводилось у жовтні 2016/2017 н. р.

Всього в групах навчається – 110 учнів: 43 дівчини та 67 хлопців.
Обстежено – 62 учня – це 56% :
з них дівчат 25 – 58%, хлопців 37 – 55%

Уже стало традиційним в міській раді напередодні свята Дня студентів проводити зустріч міського голови зі студентським активом міста.
17 листопада 2015 року у цьому  заході взяли участь міський голова Володимир Максим, заступник міського голови Катерина Єніна, представники студентського самоврядування вищих навчальних закладів нашого міста: Красноградського технікуму механізації сільського господарства ім. Ф. Тимошенка, Красноградського коледжу КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», Красноградського медичного коледжу та Красноградського професійного ліцею. Від ліцею в зустрічі взяла участь учениця групи 21 ОКН Серафіма Косухіна.
Формат зібрання охоплював питання діяльності Красноградської міської ради, як органу місцевого самоврядування, а також проблем, які хвилюють молодь міста.