Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Фильтр

В рамках відзначення Дня Конституції України розпочато Всеукраїнський конкурс плакату «Я – Україна!». Учні художньо-естетичного гуртка, під керівництвом П. П. Ляхова, представили свої роботи на конкурс.

Стрижак Катерина 18 років (2) Войтенко Аліса 18 років Стрижак Катерина 18 років  Ананьєва Алла 17 років (2)

25 травня 2018 року в ліцеї фахівцями Молодіжного центру було проведено мультидисциплінарний тренінг "Протидія торгівлі людьми в Україні". Чітко обговорювалось поняття "Торгівля людьми" та її складові, розглядалися ситуації осіб, які постраждали. Донесли якомого більше інформації, щоб застерегти від таких випадків.

Молодіжний центр Молодіжний центр Молодіжний центр

24 травня 2018 року стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Участь у тестуванні з навчального предмета взяло 204 чоловіка. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. ЗНО пройшло без ексцесів та позаштатних ситуацій.

ЗНО з Української мови ЗНО з Української мови ЗНО з Української мови

21 травня.2018 року учні та педагогічні працівники професійного ліцею долучились до Вишиванкової Ходи, яка цього року проходила під гаслом «Вишиванка – твій генетичний код». Святково вбрані красноградці та гості міста зібралися на Центральній площі, щоб вкотре наголосити на єдності України та повазі до своїх традицій. З Днем вишиванки присутніх привітали очільники міста та району. Далі урочистою ходою усі рушили до погруддя Великого Кобзаря, де пройшла церемонія покладання квітів. Після цього учасники Вишиванкової Ходи пройшли вулицею Соборною, алеєю Героїв Чорнобильців назад на площу. Там на них чекала концертна програма у виконанні місцевих артистів. Закінчилось свято загальним фото.

Парад Парад Парад

 

21 травня 2018 року з учнями випускної 31 ОКН групи була проведена консультація по підготовці до Зовнішнього незалежного оцінювання. Директор ліцею Мирошниченко Н. В. розповіла про особливості проведення ЗНО – 2018, про правила поведінки на пункті тестування. Викладач української мови та літератури Сіладі А. О. провела консультацію по підготовці до ЗНО з української мови та літератури, ще раз нагадала учням про оформлення бланків відповідей А і Б, про особливості сертифікаційної роботи.

 Робота з учнями перед ЗНО Робота з учнями перед ЗНО

17 травня 2018 року професійний ліцей відсвяткував Всесвітній день вишиванки - свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка - вишиванка є головним оберегом українця. В цей день учні та педагогічні працівники на чолі з директором ліцею Мирошниченко Н.В. провели флешмоб «Україна моя вишивана» та прикрасили стрічками з вишивкою дерева поблизу навчального закладу. Далі святкування продовжилось у центрі міста, де до нашого дружнього колективу долучився міський голова Максим В.І. і вже разом ми прикрасили вишивкою: і погруддя Т.Г.Шевченка, і дерева у Молодіжному сквері. Чому саме дерева вже другий рік поспіль ми прикрашаємо вишивкою? Та тому, що серед різноманіття архетипів давнього світогляду, символ Дерева Життя є універсальним. В українській народній вишивці він посідає центральне місце. До того ж Дерево виступає своєрідним містком поміж землею і небом. Саме Дерево символізує безсмертя, нескінченість Життя, його розмаїття. Воно стоїть понад часом, об’єднуючи минуле, сучасне і майбутнє.

P5170598 P5170665 P5170674

9 травня 2018 року Україна святкує 73-ту річницю з Дня Перемоги. Цього дня працівники ліцею взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Перемоги. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

День перемоги Мітинг Мітинг

8 травня 2018 року команда Красноградського професійного ліцею у складі 5 чоловік прийняла участь у квесті присвяченому 73-й річниці пам’яті та примирення. Квест складався із семи станцій. Після завершення квесту учасники були нагороджені подяками та сертифікатами. Фіналом заходу було частування кашею.

Естафета Естафета Естафета

31 травня – Всесвітній день без тютюну. З нагоди цієї дати 8 травня 2018 року майстер в/н Караченцева І. В. та класний керівник Набока С. Г. з  учнями 30 ШЛПМ групи провели бесіду про шкідливий вплив куріння. Здоров’я – найдорожчий дар людини. Однак часто причиною захворювань є сама людина, точніше, спосіб життя, який вона веде, і звички, які їй притаманні. Куріння завдає великої шкоди всьому організму, особливо органам дихання. Учні зачитали фактори, які шкодять здоров’ю та загрожують нашому життю. Метою бесіди було виховувати в учнів бережливе ставлення  до  свого здоров’я, негативне ставлення до тютюнокуріння, бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично ставитися до своїх негативних вчинків, спонукати учнів до роздумів.

Тютун  Тютун

31 травня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради.

Повістка денна:

 1. Система виховної роботи в гуртожитку. Доповідач: вихователь Пушкарьова Н.В.
 2. Аналіз роботи комісії електротехнічного та автотранспортного профілю. Доповідач: викладач Яковлева О.М.
 3. Аналіз результатів участі учнів в обласних конкурсах фахової майстерності. Доповідач: заст. директора з НВР Гостенкова О.В.
 4. Аналіз результатів участі викладачів у виставці-огляді інформаційно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу з предметів загальноосвітньої підготовки. Доповідач: заст. директора з НВР Гостенкова О.В.
 5. Про допуск учнів до Державної кваліфікаційної атестації та поетапної атестації. Доповідач: заст. директора з НВР Гостенкова О.В.

Засідання педагогічної ради від 31.5.2017 Засідання педагогічної ради від 31.5.2017 Засідання педагогічної ради від 31.5.2017

«Здоров’я — не все, але все без здоров’я — ніщо», — сказав свого часу Сократ. І це, безумовно, так. Здоровий спосіб життя закладає фундамент гарного самопочуття, зміцнює захисні сили організму та розкриває його потенційні можливості.
31 травня 2017 року в групі 16 ССЕ соціально-психологічною службою ліцею було проведено соціальний урок з елементами тренінгу та переглядом відео на тему: «Здоровий спосіб життя – простий шлях до щастя».

Соціальний урок - 2017 в 16 ССЕ Соціальний урок - 2017 в 16 ССЕ Соціальний урок - 2017 в 16 ССЕ

30 травня 2017 року представники ліцею взяли участь в обласних педагогічних читаннях для педагогічних працівників ПТНЗ на тему «Творчі сходинки профтехосвітян Харківщини: ярмарок педагогічних технологій». Педчитання пройшли в ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6».

Педчитання Педчитання Педчитання

29 травня 2017 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено групову діагностику учнів 16 ССЕ групи за методикою М.Горської «Визначення схильності до девіантної поведінки».
Мета дослідження: отримати інформацію про учнів схильних до девіантної поведінки.

Групова діагностика - 2017 учнів 16 ССЕ групи Групова діагностика - 2017 учнів 16 ССЕ групи

26 травня 2017 року вібдувся всеукраїнський вебінар викладачів іноземної мови «Ресурсне забезпечення предмета «Англійська мова» (за результатами обласного конкурсу на кращий кабінет англійської мови)

Вебінар-2017 викладачів іноземної мови Вебінар-2017 викладачів іноземної мови Вебінар-2017 викладачів іноземної мови

Подяка Асоціації українських правників та Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова Довжицькій-Мілохіній Олені Михайлівні, методисту Красноградського професійного ліцею Харківської області, керівнику проекту «Квітуче місто» (бізнес-план) за формування активної громадянської позиції та високих моральних переконань учнівської молоді і підростаючого покоління - переможців VII Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»

23 травня стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Участь у тестуванні з навчального предмета взяло 172 особи з 180. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії.

ЗНО пройшло без ексцесів та позаштатних ситуацій.

ЗНО з укрмови ЗНО з укрмови ЗНО з укрмови

Подяка Державної екологічної інспекції України учням 19-К групи Красноградського професійного ліцею Харківської області - переможцям VІІ Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» за екологічний проект «Квітуче місто».

22 травня 2017 року, з метою підготовки зовнішнього незалежного оцінювання, була проведена інструктивно-методична нарада з відповідальними за проведення ЗНО.

Нарада ЗНО Нарада по підготовці до ЗНО-2017 Нарада по підготовці до ЗНО-2017

20 травня у краєзнавчому музеї ім. П.Д. Мартиновича відбувся фестиваль декоративно-прикладного мистецтва "Родинний оберіг", приурочений до Міжнародного дня музеїв.
Красноградці взяли участь у відкритті експонату під відкритим небом "Хата ХІХ ст. ", оглянули великий ярмарок декоративно-прикладного мистецтва, побували на відкритті виставок.

Свято в музеї Свято в музеї Свято в музеї

Дипломом Асоціації українських правників та Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова нагороджуються учні 19-К групи Красноградського професійного ліцею Харківської області за ІІ місце у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» за екологічний проект «Квітуче місто».

Дипломом Асоціації українських правників та Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова нагороджуються учні 19-К групи Красноградського професійного ліцею Харківської області за ІІ місце у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Моральний вчинок» за екологічний проект «Квітуче місто».

18 травня 2017 року, другій половині дня свято продовжив виховний захід: «Вишиванка – поема життя, закодована вічність в узорах». Під час проведення заходу відбулося дефіле у вишиванках, в якому прийняли участь як учні так і викладачі закладу.

Свято вишиванки Свято вишиванки DSCN0169

Щороку у третій четвер травня українці у всьому світі відзначають День вишиванки, яка є гордістю українського народу та символом етнічної приналежності кожного з нас до рідної землі та своєї історії.

Україна моя вишивана День вишиванки Україна моя вишивана

17 травня 2017 року за планом НМЦ ПТО в Харківській області була проведена обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів української мови і літератури, українського ділового мовлення у формі вебінару. Тема: «Навчально-виховний процес з предмета: традиції та інновації».
У роботі школи передового досвіду  взяли участь представники 34 ПТНЗ Харківської області та викладачі ліцею.

Вебінар викладачів української мови Вебінар викладачів української мови Вебінар викладачів української мови

17 травня 2017 року у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбулася Урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».
У ІV віковій групі свої роботи представили учні (студенти) професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, технікумів. Екологічний проект «Квітуче місто» (бізнес-план), Красноградський професійний ліцей Харківської області (виконавці проекту – Ткаченко Вікторія, Богер Аліна, Грінченко Аліна, Вермен Таміла, Паюк Олександр, Гусак Ярослав, учні 19-К групи ліцею, керівник проекту – Довжицька-Мілохіна Олена Михайлівна, методист) отримав диплом за ІІ місце.

Екологічний проект «Квітуче місто» Екологічний-проект-«Квітуче-місто» Екологічний проект «Квітуче місто»

Вікторина "Кращі знавці з охорони праці" - виховний захід у Красноградському професійному ліцеї. Провела викладач Філонова Валентина Іванівна

День Європи  в Україні було встановлено « …враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію…» згідно з Указом Президента України « Про День Європи» від 19 квітня 2003 року. А Україна є частиною Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи. З цією метою в читальній залі бібліотеки презентується відкритий тематичний перегляд « Європа – наш спільний дім» з розробленою вікториною, а також підготовлена тематична папка « Європейський Союз – історія та розвиток».
Завітайте до бібліотеки, перегляньте презентацію,ознайомтеся з інформацією!

Європа – наш спільний дім! Європа – наш спільний дім! Європа – наш спільний дім!

Красноградська районна адміністрація нагороджує дипломом ученицю Красноградського професійного ліцею Ананьєву Аллу за перемогу в районній виставці-конкурсі традиційного народного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини» в номінації «Бісероплетіння»

11 травня 2017 року на Красноградщині відзначили День Європи. Також відбулося урочисте підняття Державного Прапору та стягу Європейського Союзу, з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС, щодо скасування візових вимог для громадян України. Вже з 11-12 червня для України буде відкрито безвізовий режим. Це дасть можливість втілити в життя плани, націлені на розбудову та розвиток країни. Жителі міста вийшли підтримати нашу країну в очікуванні рішення про надання безвізового режиму.

День Європи День Європи День Європи

11 травня 2017 року в холі Будинку техніки проходила районна виставка-конкурс традиційного народного мистецтва «Барви Слобожанщини». Красноградський професійний ліцей за участь у районній виставці-конкурсі.

Виставка-конкурс «Барви Слобожанщини» Виставка-конкурс «Барви Слобожанщини» Виставка-конкурс «Барви Слобожанщини»

11 квітня 2017 року відбувся І етап ХХ Ювілейного Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», організований Молодіжним центром сектора молоді та спорту КРДА в Будинку техніки. Ліцей представляли Сірафіма Кравченко (31 ОКН), Єгор Скіба (19 К), Пронякіна Вікторія (20 ШЛПМ), Альберт Кепчар(16 ССЕ).

Весняні Дзвіночки Весняні Дзвіночки Весняні Дзвіночки Весняні Дзвіночки

Красноградська районна адміністрація нагороджує дипломом учея Красноградського професійного ліцею Цюпика Віталія за перемогу в районній виставці-конкурсі традиційного народного мистецтва і художніх промислів «Барви Слобожанщини» в номінації «Робота з металом»

11 травня 2017 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області проведено Всеукраїнський вебінар на тему «Використання Інтернет-сервісів у бібліотечній справі». У ході заходу презентовано досвід роботи бібліотекарів ПТНЗ Хмельницької області щодо використання сучасних інтернет-сервісів у бібліотеці навчального закладу.

web-1 web-2 web3

10 травня 2017 року в ліцеї відбулася Державна підсумкова атестація з математики в 36 ССЕ групі. Учні виконували завдання з трьох частин (1 частина - 16 тестових завдань; 2 частина – 8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 3 частина – 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Учні виконували усі завдання першої та другої частини атестаційної роботи, а також одне із завдань третьої частини за власним вибором.

ДПА в 36 ССЕ ДПА в 36 ССЕ ДПА в 36 ССЕ

9 травня 2017 року учні ліцею взяли участь у квесті, який пройшов на стадіоні «Ювілейний». Крім ліцею, у змаганнях взяли участь студенти технікуму механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка, коледжу КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» ХОР і медичного коледжу, члени громадської організації «Ми молоді» та хлопці й дівчата від районної організації БПП «Солідарність».

Травневий квест Травневий квест Травневий квест

8 травня 2017 року, в День пам'яті та примирення, працівники ліцею взяли участь в урочистій ході та церемонії покладання квітів на меморіальному комплексі Братські могили.

День па́м'яті та прими́рення День па́м'яті та прими́рення День па́м'яті та прими́рення

8 травня в Україні відзначають пам'ятний день – День пам'яті та примирення. 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Можна по різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Тому в читальній залі бібліотеки діє тематична виставка «Пам’ять крізь віки», де зібрано матеріал про наших земляків, які віддавали життя за нас.

Виставка в бібліотеці Виставка в бібліотеці Виставка в бібліотеці

5 травня 2017 року учень ліцею, Дмитренко Володимир, який навчається в групі 19 К (кухарів), був відзначений Дипломом четвертого обласного літературно-художнього конкурсу постерів та книжкових ілюстрацій «Книга, що народжує мрію» за втілення патріотичної ідеї. Тема його ілюстрації з’явилася після прочитання книги молодого українського письменника Андрія Кокотюхи «Вогняна зима». В книзі добре змальовані події зими 2013-2014 років, події, які змінили життя країни та життя кожного українця.
Вітаємо Володимира з перемогою в конкурсі!

Нагородження в бібліотеці Нагородження в бібліотеці Нагородження в бібліотеці

5 травня 2017 року в ліцеї було проведено виховну годину до 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Учні переглянули три відеосюжети про роль і значення України та українців у Перемозі. Викладач Т. В. Снітко виступила перед учнями та звернула увагу на значущості пам'яті про страшну сторінку в історії людства, загиблих у війні та важливості вшанування ветеранів.

Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні

4 травня 2017 року учні груп 20 ШЛПМ та 21 ОКН здійснили туристичний похід до річки Берестової. Їх супроводжували майстри виробничого навчання, викладач фізичної культури С. Г. Набока, керівник фізичного виховання В. В. Кравченко.

Туристичний похід - 2017 Туристичний похід - 2017 Туристичний похід - 2017

4 травня 2017 року відбулася обласна школа передового педагогічного досвіду для педагогічних працівників професій автомобільного та залізничного транспорту у формі вебінару за темою: «Планування результатів навчання як чинник підвищення якості навчальних досягнень учнів».

web-2017-5-4 web-2017-5-4 web-2017-5-4

3 травня 2017 року учні групи 16 ССЕ побували на екскурсії в Красноградській дільниці металообробки (колишні Дорожньо-механічні майстерні). Разом з майстром в/н В. І. Титовою вони відвідали цехи для розмітки та різки металу, з виконання токарних, фрезерних, зварювальних робіт. Ознайомилися з роботою кузні, пневмомолоту та станків для згинання труб.

16 ССЕ побували на екскурсії в Красноградській дільниці металообробки 16 ССЕ побували на екскурсії в Красноградській дільниці металообробки 16 ССЕ побували на екскурсії в Красноградській дільниці металообробки

Наказ «Про проведення фізкультурно – масових заходів в Красноградському професійному ліцеї»
Положення про проведення «Дня туризму» Красноградському професійному ліцеї

В рамках відзначення Дня боротьби з тютюнопалінням в 21 ОКН групі соціально-психологічною службою ліцею було проведено диспут з переглядом відео на тему: «Тютюн розуму не товариш».

21ОКН: Тютюн розуму не товариш 21ОКН: Тютюн розуму не товариш 21ОКН: Тютюн розуму не товариш

31 травня – Всесвітній день без тютюну. З нагоди цієї дати з  учнями 25 АС групи проведено бесіду про шкідливий вплив куріння. Здоров’я – найдорожчий дар людини. Однак часто причиною захворювань є сама людина, точніше, спосіб життя, який вона веде, і звички, які їй притаманні. Куріння завдає великої шкоди всьому організму, особливо органам дихання. Учні зачитали із стінгазети фактори, які шкодять здоров’ю та загрожують нашому життю. Метою бесіди було виховувати в учнів бережливе ставлення   до  свого здоров’я, негативне ставлення до тютюнокуріння, бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично ставитися до своїх негативних вчинків, спонукати учнів до роздумів.

Всесвітній день без тютюну Всесвітній день без тютюну Всесвітній день без тютюну

30 травня 2016 року в Красноградському професійному ліцеї в 16 ССЕ групі класним керівником Снітко Т.В. була проведена година спілкування на тему: «1 червня – Міжнародний день захисту дітей». Учні переглянули відеоролик, презентацію «Права людини», слайди  Європейська конвенція про права дитини, прослухали бесіду, закріпили знання вікториною  «Права дитини не забудь, уважним завжди й всюди будь!»

Права дитини не забудь Права дитини не забудь Права дитини не забудь

30 травня 2016 року в 30 ШЛПМ групі відбулася поетапна атестація за професії «Маляр 4 розряд». Присутні були усі 24 учня. Кожний учень мав своє завдання в якому вони дали відповіді на запитання: технологічна послідовність виконання малярних робіт, інструменти та матеріали для цих робіт, підрахування необхідної кількості матеріалів, заходи безпеки. Усі учні добре виконали свою роботу, але з усіх учнів найбільше відзначилися:
Мороз Дмитро
Бахурська Марина

30 ШЛПМ-Поетапна атестація 30 ШЛПМ-Поетапна атестація 30 ШЛПМ-Поетапна атестація

26 травня 2016 року відбулося засідання педагогічної ради.

Порядок денний:
1.Аналіз роботи методичної комісії природничо-математичного циклу.
 (Голова метод. комісії  Калініченко В.В.)
2. Аналіз результатів вихідного контролю з предметів ПТП та ЗОП.
(Заст. директора з НВР Гостенкова О.В.,заступник директора з НВхР Сіладі А.О.)
3.Аналіз результатів участі учнів в обласних конкурсах фахової майстерності. (Заст. директора з НВР Гостенкова О.В.)
4. Аналіз результатів участі викладачів у виставці-огляді інформаційно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу з предметів загальноосвітньої підготовки. (Заст. директора з НвихР   Сіладі А.О.)
5. Різне.

Педрада Педрада Педрада

24 травня 2016 року на базі ДНЗ «Харківський поліграфічний центр ПТО» відбулася обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів-початківців хімії, біології та географії за темою: «Творчо-розвивальні технології та їх реалізація на уроках природничого циклу». У роботі семінару-практикуму взяли участь викладачі з 15 ПТНЗ Харківської області. У рамках семінару викладачем біології Оджиковською Світланою Дмитрівною було організовано презентацію учнівських творчих проектів. Також було проведено методистом НМЦ ПТО у Харківській області Дробною Владленою Анатоліївною тренінг «Технологія проектного навчання: її сутність і механізм», де викладачі ознайомилися з прийомами, що допомагають у роботі над проектами і взагалі на уроках. Завершилась робота школи підведенням підсумків і обміном досвіду роботи.

Обласна школа передового педагогічного досвіду Обласна школа передового педагогічного досвіду

21 травня 2016 року до університету культури вкотре завітали амбіційні і талановиті абітурієнти з різних куточків України. Першим кроком візитерів стала реєстрація, де з привітною усмішкою на обличчі їх зустрічали дівчата зі штабу «Абітурієнт – 2016». Далі абітурієнти поринули у навчальну атмосферу КНУКіМ. Вони відвідали сучасні навчальні лабораторії Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету кіно і телебачення, Факультету журналістики і міжнародних відносин, Факультету державного управління і права, Факультету дизайну та реклами, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету культурології і Факультету режисури та шоу-бізнесу.

Поплавський Поплавський Поплавський

19 травня 2016 року команда ліцею взяла участь у щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області зі спортивного туризму. Змагання відбулись в лісопарку. Команди повинні були подолати туристичну смугу перешкод, лабіринт та встановити намет.
Крім нашої команди у змаганнях взяли участь ще 25 команд. Честь ліцею захищали 6 учнів:

 1. Мороз Дмитро
 2. Ярошенко Валерія
 3. Ткаченко Олександр
 4. Хворостинко Вадим
 5. Довгуша Анатолій
 6. Перерва Микола

Обласний туризм Обласний туризм Обласний туризм Обласний туризм

19 травня 2016 року на базі Української інженерно-педагогічної академії відбулася конференція, присвячена Дню Науки, щодо конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для викладачів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області. У засіданні взяли участь 52 педагогічних працівника із 47 ПТНЗ області.
Під час роботи конференції було підведено підсумки участі учнів ПТНЗ у І-ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011-2016 р.р. та нагороджено учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році.
Викладачі ПТНЗ мали змогу ознайомитись із досвіду роботи учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та організації співпраці викладачів ПТНЗ та УІПА
Красноградський професійний ліцей представляв викладач історії Ждамаров Олег Володимирович, який брав участь у підготовці учнів до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Конференція, присвячена Дню Науки Конференція, присвячена Дню Науки

19 травня 2016 року красноградці долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки. Не зважаючи на те, що цього року у свята перший ювілей — 10 років та у нашому місті воно дебютувало лише цього травня.
У рамках урочистостей містом пройшла символічна хода “Я по світу іду у вишиванці”. Гарно вбрані дорослі та діти пройшлися центром міста та повернулися до місця виходу — до готелю «Ювілейний». Ходу очолювали місцеві школярі та студенти, які несли величезний жовто-блакитний прапор. Та на цьому святкування не завершилося. На Малій площі Краснограда відбулася святкова розважальна програма, а також конкурс у номінаціях “Краща жіноча вишиванка”, “Краща чоловіча вишиванка” та “Краща дитяча вишиванка”.  Також було покладено квіти до погруддя Т. Г. Шевченка.

   Цього року Красноградщина вперше відзначила це свята та матимемо надію, що це стане традицією.

вишиванки вишиванки День вишиванки

18 травня 2016 року Красноградський краєзнавчий музей імені П. Д. Мартиновича відзначив свято – Міжнародний день музеїв. На подвір’ї закладу для відвідувачів організували ярмарок-продаж виробів декоративно-прикладного мистецтва, катання верхи та інші розваги. Усередині ж запросили стати учасниками урочистого заходу, оглянути нові виставки, пройти майстер-клас із плетіння килимів у техніці «коц», популярній на Харківщині наприкінці XVIII – сер. XIX ст., підготували різні цікавинки.

Міжнародний день музеїв Міжнародний день музеїв Міжнародний день музеїв

18 травня 2016 року на базі Харківського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету було проведено обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Створення ефективної системи роботи з майстрами в/н – запорука якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника». Також було проведено майстер-клас на тему: «Приготування страв з використанням новітніх можливостей сучасного обладнання». У роботі семінару взяли участь 39 старших майстрів ПТНЗ м. Харкова та Харківської області.

Харківський семінар- старший майстер Харківський семінар- старший майстер Харківський семінар- старший майстер

До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу (18 травня) в Красноградському професійному ліцеї було організовано перегляд фільму «Хайтарма». Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу. Викладач історії Ждамаров О.В. познайомив учнів з історичними фактами та матеріалами фотовиставки « 18 травня 1944 року – трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні.»

Урок історії Урок історії Урок історії

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну третю неділю травня проводиться День пам’яті померлих від СНІДу. В Україні станом на 01.01.2016 кумулятивна кількість офіційно зареєстрованих випадків ВІЛ-інфекції становить 280 358 осіб, СНІДу – 84 045 осіб, смертей від захворювань, обумовлених СНІДом, – 38 457. Перебувають під медичним наглядом в закладах охорони здоров’я ВІЛ-інфікованих 126 604 осіб, хворих на СНІД – 34 016. Епідемічний процес ВІЛ-інфекції в Україні продовжує характеризуватися високою інтенсивністю.
До дня пам’яті померлих від СНІДу соціально-психологічною службою ліцею було проведено виховну годину в 16 ССЕ групі.
Мета виховної години:

 • надати інформацію про основні шляхи передачі ВІЛ/СНІД;
 • сприяти формуванню толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ;
 • навчити розрізняти та обходити ситуації ризику інфікування ВІЛ.

День пам’яті померлих від СНІДу День пам’яті померлих від СНІДу День пам’яті померлих від СНІДу

На базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти проходять курси підвищення кваліфікації старших майстрів. Курси проходитимуть в 3 етапи:

 1. Очний (організаційно-настановна сесія) 16.05.2016 – 20.05.2016
 2. Дистанційний 21.05.2016 – 03.12.2016
 3. Очний (підсумкова сесія) 05.12.2016 – 09.12.2016

Вебінар для старшого майстра Вебінар для старшого майстра

В Зміївському районі у суботу, 14 травня 2016 року, відбулося справжнє спортивне свято. Того дня там зібралися представники органів місцевого самоврядування з різних куточків області. Вони боролися за перемогу в Спартакіаді серед депутатів всіх рівнів Харківщини. Кращі з кращих визначалися у п’яти видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки и шахи. В шашки серед жінок-депутатів найкраще зіграла депутат Красноградської міської ради, майстер в/н ліцею Анна Сергіївна Калантай. Вітаємо переможицю!!!

6 травня 2016 року відбулася ДПА з англійської та німецької мов у 31 ОКН групі. Присутні були всі учні, які виконували письмові завдання.
Викладачі:
Грезент-Єніна Наталія Миколаївна
Шатуліна Ольга Сергіївна
Асистенти:
Дикунець Ольга Миколаївна
Снітко Тетяна Валентинівна.
Бажаємо учням успіхів!

Іноземна мова-31 ОКН Іноземна мова-31 ОКН Іноземна мова-31 ОКН

5 травня 2016 року тестуванням з української мови і літератури розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. На екзамен з’явився 201 чоловік з 210 осіб, зареєстрованих для проходження тестування з української мови і літератури. У ліцеї працює пункт тестування ЗНО, ще пройдуть тести з математики та історії. Роботу пункту тестування забезпечувало 35 працівники, з них 18 – працівники ліцею. ЗНО пройшло успішно, порушень не зафіксовано.

ЗНО-1 005 ЗНО-1 004 ЗНО-1 012

Красноградська міська рада нагороджує Красноградський професійний ліцей за активну участь у фестивалі-конкурсі «Великоднє диво 2016» та оригінальність виконання пасхальних композицій, представлених на святі.

3 травня 2016 року чимало маленьких і дорослих красноградців зібралися у сквері Студентів, де проходив фестиваль-конкурс пасхальних композицій «Великоднє диво». Участь у ньому взяли дошкільні, загальноосвітні та вищі навчальні заклади міста, районний центр позашкільної освіти, районний центр дитячої та юнацької творчості, школа естетичного виховання, органи місцевого самоврядування району, представники Кегичівщини та, навіть, Полтавщини. Серед експонатів можна було побачити різноманітні декоративні композиції з писанок, крашанок, пасок, вишиті і домоткані рушники, образи, малюнки і багато чого іншого. Журі визначило переможців у чотирьох категоріях (дорослі, діти, дитячі колективи та дорослі колективи). Це було доволі складно, адже наш край справді багатий на талановитих людей. Та все ж таки кращих з кращих було визначено. Наш ліцей отримав Грамоту а активну участь у фестивалі-конкурсі, яку вручив міський голова Володимир Максим. Він подякував усім учасникам за приємні емоції та хороший настрій.

Пасхальна виставка Пасхальна виставка Пасхальна виставка
Пасхальна виставка Пасхальна виставка Пасхальна виставка