63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Фильтр

27 червня 2018 року в районному будинку культури пройшло урочисте вручення документів про освіту 64 випускникам ліцею. 59 випускників отримали також атестат про повну загальну середню освіту. Дипломи з відзнакою вручили 8 випускникам. На адресу винуватців свята звучали слова привітання від директора ліцею Н. В. Мирошниченко, гостей – голови Красноградської РДА Є. А. Третякова, заступника міського голови Д. В. Стецюренка та голови районної ради В. О. Птишника, а також від майстрів, класних керівників та батьків. Звучали пісні, вірші, побажання і слова подяки ліцєю від випускників 2018 року. Голова районної ради Володимир Птишник вручив грамоти районної ради Лудиліній Інзі та Сусик Ользі.

Випуск 2018 Випуск 2018 Випуск 2018

27 червня 2018 року у 10 ШЛПМ відбулась поетапна атестація з професії "Штукатур 2-3 розрядів". Присутні були усі 25 учнів. Поетапна атестація проводилася у вигляді усного екзамену. Всі учні старанно готувалися, тому відповіді були на належному рівні. Найкраще себе проявили такі учні: Баєв Ігор, Ганжара Ольга, Новіченко Аміна, Бакуров Володимир.

Поетапна атестація 10 ШЛПМ Поетапна атестація 10 ШЛПМ Поетапна атестація 10 ШЛПМ

26 червня 2018 року о 13-00 годині в кабінеті №32 відбулося засідання педагогічної ради ліцею.

Порядок денний:

1.Про рівень знань учнів з предмета «Охорона праці» та стан роботи з охорони праці в ліцеї. (Викладач Філонова В. І., інженер з охорони праці Гладков А. М.)

2. Про переведення учнів на наступний курс навчання.( Заступник директора з НВихР Сіладі А.О.)

3. Про попереднє пед. навантаження на 2018/2019 навчальний рік. (Заст. директора з НВР Гостенкова О.В., заст. директора з НВихР Сіладі А.О.)

4.Про попереднє планування роботи на 2018/2019 навчальний рік. (Заст. директора з НВР Гостенкова О.В., заст. директора з НВихР Сіладі А.О.)

5. Різне

 Педрада Педрада

26 червня 2018 року у 20 ШЛПМ відбулась поетапна атестація з професії "Лицювальник-плиточник 3 розряду". Присутні були усі 24 учня. Поетапна атестація проводилася у вигляді усного екзамену. Всі учні старанно готувалися, тому відповіді були на належному рівні. Найкраще себе проявили такі учні: Лугова Анастасія, Панасенко Владислав, Чернишов Сергій, Шаровкін Ігор.

Поетапна атестація в 20 ШЛПМ Поетапна атестація в 20 ШЛПМ Поетапна атестація в 20 ШЛПМ

25 червня 2018 року у 15 АС групі відбулась поетапна атестація з професії "Слюсар з ремонту автомобілей 2 розряду". Присутні були усі 24 учня. Поетапна атестація проводилася у вигляді усного екзамену. Всі учні старанно готувалися, тому відповіді були на належному рівні. Найкраще себе проявили такі учні: Балковий Микола, Диркач Станіслав, Ковтун Олексій, Сенченко Богдан.

Поетапна атестація АС Поетапна атестація АС Поетапна атестація АС

22 червня 2018 року в 30 ШЛПМ групі пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії "Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр". Присутні були усі 18 учнів. Комісія розглянула результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, письмових екзаменаційних робіт, виробничі характеристики, перевірку знань і постановила видати диплом кваліфікованого робітника усім 18 учням. Найбільш краще себе проявили учні, що працювали над творчою роботою: Гур'єв Сергій, Переклійська Альона, Пронякіна вікторія, Поразінський Станіслав. Вітаєо всіх з успішним захистом дипломної роботи. Бажаємо успіхів в подальшому житті.

ДКА в 30 ШЛПМ ДКА в 30 ШЛПМ ДКА в 30 ШЛПМ

22 червня 2018 року, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу Братські могили. У заході взяли участь керівництво району, делегації від установ та організацій міста та представники ліцею. Урочистим покладанням квітів і вінків до Меморіалу загиблим воїнам, красноградці віддали шану всім загиблим під час Великої Вітчизняної війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я.

Мітинг Мітинг Мітинг

21 червня 2018 року в 31 ОКН групі пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії "Секретар керівника". Присутні були усі 24 учня. Комісія розглянула результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, письмових екзаменаційних робіт, виробничі характеристики, перевірку знань і постановила видати диплом кваліфікованого робітника усім 24 учням. Найбільш краще себе проявили учні: Ананьєва Алла, Сусик Ольга, Тоболь Євген, Колоніфа Юлія, Лудиліна Інга, Романова Марина, Донченко Ірина, Забасна Олена. Вітаєо всіх з успішним захистом дипломної роботи. Бажаємо успіхів в подальшому житті!

Защита 31 ОКН Защита 31 ОКН Защита 31 ОКН

21 червня 2018 року відбулась Державна кваліфікаційна атестація за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування; електрозварник ручного зварювання». Учні групи 36 ССЕ дуже хвилювались перед початком випробування, адже на захисту письмової екзаменаційної роботи була присутня поважна комісія: Дорошенко Ю. О., голова комісії, майстер Красноградського цеху металообробки Основ’янського будівельно-монтажного управління Південної залізничної дороги; Гостенкова О. В., заступник голови комісії, заступник директора з навчально-виробничої роботи ліцею; Білий В.В., член комісії, головний державний інспектор Головного управління держпраці у Харківській області. Але хлопці подолали хвилювання та давали повні відповіді. Високий рівень показали учні: Кравченко Євгеній («11»), Крвавич Руслан («11»), Письмак Данило («10»), Ярмантович Микола («10»). По закінченню, голова комісії побажав випускникам обов’язкового працевлаштування, натхнення, впевненості у своєму майбутньому, тому що робітники з їх професіями були, є і будуть затребувані у промисловості.

Защита 36 ССЕ Защита 36 ССЕ Защита 36 ССЕ

11 червня 2018 року о 14-00 годині в кабінеті № 22 відбулася інструктивно-методична нарада по результатах перевірки діяльності ліцею методистами НМЦ ПТО з викладачами та майстрами виробничгого навчання.

Нарада Нарада Нарада

Візьміть промінь сонця і спрямуйте його туди, де панує темрява.
Візьміть усмішку і подаруйте тому, хто її потребує.
Візьміть віру і дайте кожному, хто її не має.
Візьміть любов і несіть її усьому світові…

4 червня 2018 року в рамках проекту «Я обираю життя» соціально-психологічною службою ліцею було проведено акцію «Дерево життя». Під час акції учні мали змогу на кольорових стікерах написати чому вони обирають життя.

Акція Дерево життя Акція Дерево життя Акція Дерево життя

30 червня 2017 року пройшло урочисте вручення документів про освіту 67-ми випускникам ліцею. Дипломи кваліфікованого робітника отримали: 22 елетрозварника, монтажника сан-техсистем; 17 штукатурів, малярів, лицювальників-плиточників; 25 операторів компютерного набору, секретарів керівника. 57 випускників отримали також атестат про повну середню освіту.

урочисте вручення документів 2017 урочисте вручення документів 2017 урочисте вручення документів 2017

27 червня 2017 року на Красноградщині відзначили двадцять першу річницю Дня Конституції України. Урочистий мітинг біля Районної бібліотеки зібрав чимало люду, серед якого було районне керівництво, представники організацій, закладів, установ та жителі міста.

День Конституції України День Конституції України День Конституції України

Відповідно до плану засідання  педагогічної ради  Красноградського професійного ліцею на 2016/2017 навчальний рік, 26 червня 2017 року було проведено засідання педагогічної ради ліцею.

Засідання педагогічної ради від 26.6.2017 Засідання педагогічної ради від 26.6.2017 Засідання педагогічної ради від 26.6.2017

22 червня 2017 року в Краснограді відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заході біля “Братських могил” взяли участь керівництво району, делегації від установ та організацій міста, представники громадськості.

День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни

15 червня 2017 року викладачі ліцею взяли участь у Всеукраїнському вебінарі на тему: «Використання сучасних дидактичних засобів навчання під час викладання загальноосвітніх предметів у ПТНЗ». Вебінар провів Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Херсонській області.

Всеукраїнський вебінар викладачів загальноосвітніх предметів Всеукраїнський вебінар викладачів загальноосвітніх предметів Всеукраїнський вебінар викладачів загальноосвітніх предметів

15 червня 2017 року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості було проведено обласний семінар-практикум для старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Створення ефективної системи роботи з майстрами в/н – запорука якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника».

Семінар-практикум для старших майстрів Семінар-практикум для старших майстрів Семінар-практикум для старших майстрів

Навчання   безкоштовне.
Прийом  здійснюється  без  вступних іспитів  та  результатів  зовнішнього  незалежного оцінювання (ЗНО)
Учні забезпечуються  стипендією, гуртожитком, підручниками.

На базі 11 класів професії:
Кухар /навчання 1,5 років/

На базі 9 класів /навчання 3 роки з одержанням повної загальної середньої освіти / професії:

 1. Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання
 2. Слюсар з ремонту автомобілів ( термін навчання 2.5 роки)
 3. Штукатур лицювальник-плиточник, маляр
 4. Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника.

Для вступу необхідно подати документи:

 1. Документ про освіту в оригіналі
 2. Медичну довідку за формою 086У
 3. Фотокартку розміром 3х4, 4х5 см
 4. Паспорт /свідоцтво про народження для осіб які не мають паспорт/ 4 ксерокопії
 5. Довідку з місця проживання та про склад сім'ї
 6. Ідентифікаційний код (4 ксерокопії)
 7. Довідка про пільги
 8. Два конверти з маркою
 9. Документ про відношення до військової повинності та документи, що дають право на пільги вступник пред’являє особисто в строки, що визначені для подання документів
 10. Папка для файлів – 1 шт, файли – 10

9 червня 2017 року учні та викладачі ліцею відвідали Міжнароднк ХХІХ Агропромислову виставку “Агро-2017”, яка пройшла у Київському  національному комплексі “Експоцентр Україна”.

Агро-2017 Агро-2017 Агро-2017

7 червня 2017 року викладачі ліцею взяли участь у Всеукраїнському вебінарі на тему: «Управлінська діяльність заступника директора з навчально-виробничої роботи щодо забезпечення ефективної роботи педагогічних працівників ПТНЗ», проведеному навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

Всеукраїнський вебінар Всеукраїнський вебінар Всеукраїнський вебінар

У народі кажуть: «Найбільше багатство – це здоров'я», «Без здоров'я немає щастя». Здорова дитина – здорова родина, відповідно – здорова нація.
1 червня 2017 року в 21 ОКН групі соціально-психологічною службою ліцею було проведено годину спілкування з переглядом відео на тему: «Здорова дитина – щаслива родина».

Година спілкування – 2017 в 21 ОКН Година спілкування – 2017 в 21 ОКН Година спілкування – 2017 в 21 ОКН

17 червня 2016 року Красноградський професійний ліцей святкував 50-річчя з дня заснування. На ювілейний день народження колектив навчального закладу покликав колег, випускників, ветеранів і почесних гостей до районного Будинку культури. Друзів зустрічали хлібом-сіллю. Далі ведучі свята, майстер виробничого навчання Анна Калантай і педагог Олег Ждамаров, запропонували учасникам заходу віртуальну екскурсію сторінками історії рідного ліцею від далекого 1966-го до наших днів. У своїй розповіді вони згадали керівників і працівників, які в різні роки творили й продовжують писати літопис закладу, професійні успіхи колективу. Паралельно на великому екрані з’являлися світлини, що ілюстрували їхні слова.

Відкрила урочистості директор навчального закладу Наталія Мирошниченко.

Барабанов

Соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено індивідуальну бесіду з учнем 30 ШЛПМ групи Барабановим О. на тему: «Особливості працевлаштування осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування». 
Мета бесіди:

 • ознайомити учня із законодавством, яке регулює питання працевлаштування осіб пільгових категорій;
 • джерелами пошуку роботи;
 •  умовами отримання одноразової грошової допомоги у зв'язку із працевлаштуванням. 

Учні групи 10 ШЛПМ виявили бажання провести годину спілкування на лоні природи. Ми вибрали красиве, мальовниче місце – зону відпочинку. Разом класним керівником Набокою С.І. і майстром в/н Караченцевою І.В. зранку вирушили до місця проведення заходу. Щоб година спілкування виявилася приємною і жвавою, сумісно вирішили зварити похідну кашу і провести спортивні змагання. Групу поділили на 2 команди – юнаків і дівчат, а кухарі займалися приготуванням каші. Юнаки дали 3 очки фори  дівчатам, а головне те, що переможців очікував солодкий приз – морозиво, що стало додатковим стимулом. Змагання були цікавими і різноманітними, а іноді і кумедними.
У підсумку – нічия.
Після закінчення змагань учні групи поласували смачною їжею, яку їм приготували наші кухарі. Бесіда за обідом була цікавою і різноманітною, похід учням дуже сподобався. Вони зробили велику кількість світлин на згадку про цей день. Учні групи виявили бажання повторити такий похід. Вважаємо, що така мова спілкування є дуже важливою і цікавою.