63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Фильтр

23 серпня 2018 року колектив нашого ліцею відвідав урочисті збори, присвячені Дню Державного Прапора України. Під звучання військового маршу військові урочисто внесли державний стяг, який  потім під звучання гімну України урочисто підняли. Завершилася церемонія святковим велопробігом. Символічно кожен велосипедист провіз жовто-блакитний стяг. Захід видався особливим, бо змусив згадати історію, відчути подих єдності нашого народу, прагнення до волі, незламності та самоствердження.

Підняття прапору Підняття прапору Підняття прапору

10 серпня 2018 року директор ліцею Мирошниченко Н. В. відвідала засідання міської ради з нагоди урочистості до святкування Дня будівельника.  Цього року дата проведення урочистостей була обрана не випадково. Саме в цей день 285 років тому було закладено фундамент Більовської фортеці.

День будівельника День будівельника

9 серпня 2018 року  колектив нашого ліцею відвідали прийняття Красноградщиною Естафети пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», започатковану Харківською обласною організацією ветеранів з нагоди 75-ї річниці визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників.

Естафета Естафета Естафета

30 серпня 2017 року. відбулося засідання педагогічної ради ліцею
Повістка денна:
1. Звіт про діяльність педагогічного колективу за 2016/2017 навчальний рік. Доповідач: директор Мирошниченко Н.В.
2. Затвердження та обговорення плану роботи на 2017/2018 навчальний рік. Доповідач: директор Мирошниченко Н.В.
3. Ознайомлення з новими нормативними документами про освіту. Доповідачі: заст. директора з НВР Гостенкова О.В., заст. директора з НР Сіладі А.О.
4. Розподіл педнавантаження, призначення завідуючих навчальними кабінетами, майстернями, класних керівників, майстрів груп. Доповідачі: заст. директора з НВР Гостенкова О.В., заст. директора з НР Сіладі А.О.

Пед.рада 30.08 Пед.рада 30.08 Пед.рада 30.08

Святковий день 24 серпня порадував красноградців і гостей міста дійством, яке відбулося о 18.00 на Центральній площі. Урочистою ходою пройшли представники трудових колективів, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, організацій та установ району. У кожної колони — своя родзинка. Нікого не залишили байдужими й наші землячки, які демонстрували українське національне вбрання.

День Незалежності День Незалежності День Незалежності

23 серпня 2017 року у рамках педагогічного тижня для керівників та педагогічних працівників ПТНЗ відбувся вебінар для практичних психологів, соціальних педагогів та бібліотекарів ПТНЗ Харківської області за темою: «Формування ключових компетентностей учнів як умова успішної самореалізації особистості», у роботі якого взяли участь 36 учасників.

Вебінар для практичних психологів, соціальних педагогів та бібліотекарів Вебінар для практичних психологів, соціальних педагогів та бібліотекарів Вебінар для практичних психологів, соціальних педагогів та бібліотекарів

23 серпня 2017 року на Красноградщині відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Чимало люду зібралось на головній площі Краснограда, аби вшанувати цей державний символ, що об’єднує мільйони, і відчути себе невід’ємною частиною величної держави, яка завзято відстоює себе та свою незалежність уже протягом багатьох поколінь.

День Державного Прапора День Державного Прапора День Державного Прапора

22 серпня 2017 року розпочався обласний педагогічний тиждень для керівних та педагогічних працівників ПТНЗ, методистів НМЦ ПТО у Харківській області на тему: «Конкурентоспроможність випускника ПТНЗ: досвід формування, аналіз результатів» й відбулося секційне засідання педагогічних працівників предметів професійної підготовки за темою: «Якість і ефективність підготовки кваліфікованих робітників – головний критерій діяльності ПТНЗ». У роботі взяли участь представники 42 ПТНЗ м. Харкова і Харківської області.

Вебінар - 2017 педагогічних працівників предметів професійної підготовки Вебінар - 2017 педагогічних працівників предметів професійної підготовки Вебінар - 2017 педагогічних працівників предметів професійної підготовки

Назва методики: Особистісна адаптованість до зовнішнього та внутрішнього світу (А.Фурман).

Мета: дослідити рівень особистісної адаптованості учнів групи до зовнішнього та внутрішнього оточення (адаптація до умов навчання в ліцеї).

download2 Переглянути/завантажити >>

Назва методики: Особистісна адаптованість до зовнішнього та внутрішнього світу (А.Фурман).

Мета: дослідити рівень особистісної адаптованості учнів групи до зовнішнього та внутрішнього оточення (адаптація до умов навчання в ліцеї).

download2 Переглянути/завантажити >>

Назва методики: схильність до девіантної поведінки М.В. Горської.

Мета: визначити схильність учнів до девіантної поведінки (рівень тривожності, агресії, фрустрації, ригідності, схильності до суїцидальної поведінки).

download2 Переглянути/завантажити >>

Назва методики: схильність до девіантної поведінки М.В. Горської.

Мета: визначити схильність учнів до девіантної поведінки (рівень тривожності, агресії, фрустрації, ригідності, схильності до суїцидальної поведінки).

download2 Переглянути/завантажити >>

31 серпня 2016 року відбулося засідання педагогічної ради ліцею, на якому розглянуто і обговорено ряд питань:
1. Звіт директора ліцею Мирошниченко Н.В. про роботу педколективу у 2016/2017 н.р.
2. Ознайомлення з новими нормативними та методичними документами МОН та Депертаменту науки і освіти ХОДА.
3 Розподіл педагогічного навантаження на 2016/2017 н.р., закріплення майстрів в/н та класних керівників за групами, зав.кабінетами, відповідальних за майстерні, голів та членів методкомісій.
4. Затвердження плану роботи на 2016/2017 н.р.

Педрада Педрада Педрада

19 серпня 2016 року працівники ліцею відвідали Національний Сорочинський ярмарок – 2016. Цьогорічний ярмарок було присвячено 25-й річниці Незалежності України і проходив під гаслом «Розквітає ярмарок – квітне Україна!». Гості ярмарку побували на Фестивалі народної творчості та фестивалі гумору «Сміємося разом з Гоголем», відвідали  огляд-конкурс фольклорних колективів, народних музик, гармоністів та бандуристів. Традиційно потішили унікальні вироби народних майстрів. Також наші співробітники на ярмарку смачно поїли. «Гвіздком» програми стало фотаграфування з українським політиком, народним депутатом України, лідером Радикальної партії Олегом Ляшком. Поверталися додому з подарунками для рідних і друзів, пригостившись варениками й узваром, наспівавшись разом із артистами та забувши про втому під серпневим сорочинським сонцем.

Сорочинський ярмарок Сорочинський ярмарок Сорочинський ярмарок