Благодир Олександр Петрович

Майстер виробничого навчання групи ССЕ

Освіта: середньо-спеціальна
Закінчив: Красноградськтй технікум механізації сільського господарства, 1974; Красноградський професійний ліцей 2007

Викладає: виробниче навчання з професії: "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання".

Категорія: спеціаліст, розряд: 13

 

Бурса-Анна-Олександрівна-

Майстер виробничого навчання групи ОКН

Освіта: вища
Закінчила:
Українська інженерно-педагогічна академія, 2012

Викладає: виробниче навчання з професії: "оператор комп'ютерного набору; секретар керівника"

Категорія: спеціаліст, розряд: 11

Буслов-Микола-МиколайовичВикладач

Освіта: вища
Закінчив: Ворошиловградський державний педагогічний інститут ім. Т.Г.Шевченка, 1989
Викладає предмет: «Захист України»

Категорія: спеціаліст вищої категорії, розряд:14

Верстюк-Тетяна-ІванівнаМайстер виробничого навчання групи АС

Освіта: середньо-спеціальна
Закінчила: Харківський індустріально-педагогічний технікум, 2010

Викладає: виробниче навчання з  "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

Категорія: спеціаліст, розряд: 14

Видюк-Ольга-Володимирівна

 Майстер виробничого навчання групи ШЛПМ

Освіта: вища
Закінчила:
Український інженерно-педагогічний технікум, 2017

Викладає: виробниче навчання з професії: "Штукатур; лицювальник-плиточник, маляр"

Категорія: спеціаліст, розряд: 11

Майстер виробничого навчанняГребьонкіна-Світлана-Володимирівна групи ШЛПМ

Освіта: середньо-спеціальна
Закінчила:
Харківський інженерно-педагогічний технікум, 1976

Викладає: виробниче навчання з професії: "Штукатур; лицювальник-плито

Категорія: спеціаліст, розряд: 14

Педагогічне звання: Майстер в/навчання І категорії

Грезент-Наталія-МиколаївнаВикладач англійської мови 

Освіта: вища
Закінчила: Харківський педагогічний університет, 1998
Спеціальність: початкове навчання та англійська мова
Викладає предмети: англійська мова за професійним спрямуванням;англійська мова; консультації

Категорія: спеціаліст вищої категорії, розряд 14

Дикунець-Ольга-МиколаївнаВикладач

Освіта: вища
Закінчила: Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, 1998; Інститут післядипломної освіти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, 2005; Харківський національний економічний університет, 2012

Викладає предмети: Українська мова і література; українське ділове мовлення; консультації; зарубіжна  література; географія

Категорія: спеціаліст 1 категорії, розряд 13

Жара Інна МиколаївнаПрактичний психолог

Освіта: вища

Закінчила: Харківський державний педагогічний університет ім Г.С. Сковороди, 1996; Інститут післядипломної освіти Харківського державного педагогічного університету,1998

Підвищення кваліфікації проходила в травні 2018 року в комунальному вищому навчальному закладі «Харківської академії неперервної освіти».

 Категорія: спеціаліст 1 категорії, розряд 13

download2 Переглянути/завантажити >>

Ждамаров-Олег-ВолодимировичВикладач історії і права

Освіта: вища
Закінчив: Сумський державний педагогічний університет ім.Макаренка, 2001; Харківський національний економічний університет, 2009
Спеціальність: історія
Викладає предмети: всесвітня історія; історія України; консультації; громадянська освіта

Категорія: спеціаліст вищої категорії, розряд 14