Героям країни, воїнам світла –

Захисникам і Захисницям України,

що мужньо боронять нас від супостата, ні танком ні градом Вас не залякати. Всім тим що життя не шкодують віддати – низький вам уклін і велика подяка!

image001

Шановні викладачі, майстри виробничого навчання,
працівники Красноградського професійного ліцею!

                     Прийміть щирі вітання з нагоди  80 річчя професійно-технічної освіти!
Мабуть, не випадково День працівників освіти і День професійно-технічної освіти України майже завжди співпадають і змінюють одне одного.  Адже в системі професійно-технічного навчання працювали і працюють найкращі педагоги – викладачі, майстри виробничого навчання, методисти й інструктори,
які свої знання, досвід і натхненну працю спрямовують на виховання гідних своєї країни громадян та забезпечують високоякісну професійну підготовку
учнівської молоді. 
                      Важко переоцінити Ваш внесок у зміцнення та розбудову нашої держави, адже саме Ви забезпечуєте суспільне виробництво кваліфікованими кадрами, сприяєте зростанню конкурентоспроможності держави, підвищенню рівня добробуту населення. Ви самовіддано зберігаєте та примножуєте кращі традиції професійної школи, розвиваєте плідні зв’язки з виробництвом та соціальними партнерами.
                      Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі. Хай ваш досвід та ентузіазм, компетентність та любов до праці ще багато років слугують розвитку і оновленню вітчизняної системи підготовки робітничих кадрів та спеціалістів середньої ланки.  Хай щедрою буде до вас доля.

 

 

З повагою,
директор ліцею Наталія Мирошниченко

image001

Шановні ліцеїсти!

Щиро вітаю вас з Днем міста та із 76-річницею звільнення

Красноградського району від нацистів!

           19 вересня 2021 року ми відзначаємо День міста та 78-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Це свято  стало можливим завдяки подвигу наших дідів та прадідів.  Красноград - чудове місто, яке дало Україні та всьому світові багато відомих особистостей. Це і військові, і письменники, і футболісти, і багато інших. Ліцеїстам випала чудова можливість навчатися і жити в нашому місті. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.  Це свято об'єднує усіх, кому дорогий Красноград, Вітаю всіх з Днем міста! Бажаю здоров‘я, благополуччя та радості життя.
          З Днем народження, рідне місто!
          З повагою, Наталія Мирошниченко

image001

Дорогі ліцеїсти, батьки, колеги, гості!


Від усієї душі хочу привітати з Днем знань


і початком нового навчального року!

                  Перше вересня - особливе свято, близьке кожному. З цього дня у кожного з нас починалася або починається хоч важка, але дуже захоплююча дорога. Яких би висот не досягала людина, шлях до них починається 1 вересня. Для ліцеїстів, перший день вересня - початок самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших ідей. Особливу подяку і вдячність хочу висловити педагогічним працівникам, усім, на чиї плечі покладена величезна відповідальність за навчання і виховання молодого покоління, за щоденну кропітку працю, професіоналізм і мудрість. Виявляючи таланти і здібності своїх учнів, підносячи їм цінні і необхідні в житті знання, ви без перебільшення формуєте майбутнє нашої країни. У цей перший день осені - день отримання нових знань, хочу побажати всім, хто вчиться, вчить, успішного співробітництва, взаємної поваги. Ліцеїстам наполегливості, працьовитості, впевненості у своїх силах і підкорення нових освітніх вершин, а педагогічним працівникам мудрості і терпіння, творчого настрою в роботі, щастя і благополуччя.

                                   З повагою, Наталія Мирошниченко

image001

image

Цей дім, що завжди чекає гостей,

Тут творчість й неспокій панує,

Це наш Красноградський професійний ліцей

Своє 55-річчя святкує!

         Життя набирає нових обертів. Ми переступили півсторічну межу праці, творчості, гордості і любові. Ліцей – це не стіни. Ліцей – це люди! А люди наші – золоті та й стіни наші – теплі! Високий авторитет Красноградського професійного ліцею ґрунтується на колективній творчості та ініціативній праці педагогічного колективу, усіх співробітників, на баченні керівника перспектив розвитку, умінні поставити цілі та забезпечити їх досягнення. Саме під керівництвом директора Наталі Мирошниченко, ліцей сьогодні – один із навчальних закладів регіону, який широко відомий своєю навчальною, просвітницькою та виховною діяльністю З року в рік зростає авторитет освітнього закладу як флагмана освіти, лідера у підготовці кадрів високої якості та кваліфікації робітничих спеціальностей. І цьому є підтвердження: 11986 випускників, спеціалістів з різних галузей господарювання, отримали свої дипломи за всі роки існування закладу. Освітній процес невпинно удосконалюється, модернізується і все більше відповідає вимогам світового простору та сучасним виробничим технологіям. І все завдяки злагодженій роботі всього колективу однодумців.Тому і не дивно, що Красноградський професійний ліцей, у якому сміливо і плідно здійснюється реформування справи підготовки фахівців нової генерації, користується визнанням не лише в місті Краснограді, а й за його межами. Уже онуки перших випускників приходять здобувати обраний фах до знаного в місті, районі, області, Україні та ближньому і далекому зарубіжжі ліцею, основним завданням якого є формування особистості громадянина України, ідеалом якого є незалежна держава, національна гідність та інтелігентність, висока професійна майстерність.

Ліцей, ліцей, колишнє ПТУ,

Ти – кузня кадрів робітничих вміла,

Батьки дітей до нас навчатись віддають,

Щоби гордилась ними Україна.

                    Протягом 55 років наш освітній заклад збирав у своїх стінах талановитих спеціалістів, викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів. Ліцей став для багатьох не лише місцем роботи, навчання та реалізації своїх здібностей і талантів, а й рідною домівкою. У нашому колективі працюють творчі люди, які крім кропіткої щоденної роботи, готові вкладати душу у своїх вихованців і завжди знаходять час для спільної корисної діяльності.

 

Якщо Ви маєте бажання навчатися у нашому закладі, Ви можете подати заяву, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити електронну заяву для вступу. Документи для вступу подаються особисто щодня з 8-00 до 16-00, крім суботи, неділі, святкових та неробочих днів (у разі продовження карантину із дотриманням карантинних заходів). Іногородні можуть надати документи після закінчення (послаблення) карантинних заходів.

Тел. для довідок: (057-44)7-32-21

1 жовтня 2018 року було створено "легку" версію сайту для мобільних пристроїв:

>> Light-версія >>