21 травня 2018 року в ліцеї відбулася Державна підсумкова атестація з фізики в 36 ССЕ групі. Учні виконували завдання з трьох частин (1 частина - 16 тестових завдань; 2 частина – 8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 3 частина – 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Усі учні групи старанно виконували усі завдання першої та другої частини атестаційної роботи, а також одне із завдань третьої частини за власним вибором.

ДПА з фізики  ДПА з фізики

21 травня 2018 року в ліцеї відбулася Державна підсумкова атестація з математики у групі 30 ШЛПМ . Учні виконували завдання з трьох частин (1 частина - 16 тестових завдань; 2 частина – 8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 3 частина – 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Учні виконували усі завдання першої та другої частини атестаційної роботи, а також одне із завдань третьої частини за власним вибором.

Екзамени Екзамени Екзамени

17 травня 2018 року в ліцеї відбулася Державна підсумкова атестація з математики в 36 ССЕ групі. Учні виконували завдання з трьох частин (1 частина - 16 тестових завдань; 2 частина – 8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 3 частина – 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Учні виконували усі завдання першої та другої частини атестаційної роботи, а також одне із завдань третьої частини за власним вибором.

Д Д Д

26 квітня 2018 року у Красноградському професійному ліцеї були проведені тематичні уроки присвячені 32-річниці трагедії на Чорнобильській АЄС з предмету «Захист Вітчизни» з учнями навчальних груп 10 ШЛПМ; 11 ОКН; 15 АС; 16 ССЄ.

Кращим себе виявив навчальний взвод групи 16 ССЄ.

  • Горювий Денис
  • Біщак Кирило
  • Довгопол Єдуард
  • Чуб Денис
  • Єсаналієв Микита

До памяті Чорнобильськой трагедїі  До памяті Чорнобильськой трагедїі

З 2 по 6 квітня 2018 року в Красноградському професійному ліцеї проходив тиждень англійської мови. Учні ліцею брали активну участь у різноманітних заходах. Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий аспект в змісті навчання мови; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

У Красноградському професійному ліцеї 2 та 5 квітня 2018 року проводились навчально-польові заняття з групою 31 ОКН. Під час проведення навчально-польових занять були опрацьовані такі розділи як:

  • Тактична підготовка
  • Вогнева підготовка
  • Прикладна фізична підготовка

Стрільба навчально польові збори Стрільба навчально польові збори Стрільба навчально польові збори

2 квітня 2018 року пройшла поетапна атестація серед учнів 16 ССЕ групи за професією "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування 2-го розряду (викладач Яковлева О. М.). Учні впевнено відповідали на запитання комісії. Найкращі результати показали: Довгопол Є., Петрик Л., Сазонов В., Савченко Ю., Чуб Д.

16 ССЕ Екзамен 16 ССЕ Екзамен 16 ССЕ Екзамен

2 квітня 2018 року розпочалися навчально-польові збори в групі 31 ОКН.

Навчально польові збори в 31 ОКН Навчально польові збори в 31 ОКН Навчально польові збори в 31 ОКН

29 березня 2018 року викладач Яковлева О. М. провела урок у групі 36 ССЕ з використанням мультимедійних технологій. Учні повторили матеріал з теми «Плазмово-дугове різання», переглядаючи відео ролик, і підготувалися до контрольної роботи.

Відео урок ССЕ Відео урок ССЕ Відео урок ССЕ

З 26 по 30 березня у ліцеї проходить тиждень зарубіжної літератури. Активну участь в ньому беруть учні груп 10 ШЛПМ, 11 ОКН, 21 ОКН та 31 ОКН, які створили презентації, поповнили скарбницю рефератів та представили на конкурс малюнки своїх улюблених творів зарубіжної літератури. Ліцеїсти проявили не аби яку зацікавленість у заходах тижня зарубіжної літератури.

Предметний тиждень - виставка малюнків Предметний тиждень - виставка малюнків Предметний тиждень - виставка малюнків