5 квітня 2018 року майстер в/н Благодир О. П. разом з групою 16 ССЕ відвідали Красноградське підприємство теплових мереж з метою екскурсії на головну котельню цього підприємства.  Під час екскурсії учні ознайомилися із обладнанням для виконання слюсарних робіт (трубогібочним, фрезерним та іншим), а також ознайомилися з видами трубопроводної арматури, стендами для випробування арматури, видами ущільнюючого матеріала.

Екскурсія Екскурсія Екскурсія

30 березня 2018 року учні групи 16 ССЕ виконали пробні кваліфікаційні роботи за професією "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування, 2 розряд" на базі комунального підприємства теплових мереж м. Красноград під керівництвом майстра в/н Благодира О. П..

Профмайстерність Профмайстерність Профмайстерність

20 березня 2018 р. майстер в/н Калантай А. С. провела мультимедійний урок на тему: «Основи складання меню. Порядок складання страв до меню» з предмету «Організація виробництва та підприємства» в групі 19 К. Учні були зацікавлені виступом та презентованим матеріалом.

Мультимедійний урок Мультимедійний урок Мультимедійний урок

2 березня 2018 року проходила поетапна атестація у групі 26 ССЕ за професією «Монтажник санітарно технічних систем та устаткування». Більшість учнів підготувались сумлінно, тому відповідали на питання впевнено, переконливо. В цілому всі захистились та отримали 3-й розряд.

Поетапна атестація Поетапна атестація Поетапна атестація

2 березня 2018 року проведена комплексна кваліфікаційна робота по поетапній атестації з професії «Оператор комп’ютерного набору 1 категорії» в групі 21 ОКН. Були присутні всі учні, давали відповіді на питання, які стосуються двох предметів: комп’ютерні системи та мережі, основи технічного редагування та оформлення тексту.

Поєтапна атестація Поєтапна атестація Поєтапна атестація

20 лютого 2018 року в 35 АС групі відбувся захист дипломних кваліфікаційних робіт з професії «Слюсар з ремонту автомобілів 4 розряду» До складу комісії ввійшли:

Голова комісії: Мірошниченко С.В. (начальник ПП «Украгропромсервіс»)

Члени комісії:

-Директор Мирошниченко Н.В.;

-Викладач Поляков В.В.;

-Старший майстер Матюхова О.О.;

-Майстер виробничого навчання Верстюк Т.І.

-Майстер виробничого навчання Благодир О.П.

-Інженер з охорони праці Гладков А.М.

Комісія розглянула підсумкові оцінки успішності, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, провела перевірку знань учнів, які здобувають професійну технічну освіту.

Екзамен з ДПА Екзамен з ДПА Екзамен з ДПА

19.02.2018 по 23.02.2018 року пройшов предметний тиждень з ОП. Були проведені виставка учнівських малюнків «Техніка безпеки в моїх професій», виставка учнівських рефератів з ОП, кросвордів «Спробуй відгадай», інформація з інтернету.

Виставка Виставка Виставка

16 лютого 2018 року в Красноградському професійному ліцеї була проведена поетапна атестація з професії «Лицювальник-плиточник» 2-го розряду в 30 ШЛПМ групі згідно графіку після проходження виробничої практики на підприємствах. Поетапна атестація проходила у формі усного екзамену за результатами ПА, усім учням встановлено кваліфікаційний розряд: «Лицювальник плиточник 2-го розряду».

Екзамен Екзамен Екзамен

Учні 30 ШЛПМ під керівництвом майстра виробничого навчання Караченцевої І.В. проходили виробничу практику на Красноградському комбінаті комунальних підприємств. Де вони мали змогу засвоїти отримані знання під час теоретичних уроків та уроків виробничого навчання на підприємстві. Поставлені перед учнями завдання виконувалися вчасно та якісно. Щиро вдячні керівнику Красноградського комбінату комунальних підприємств Ткаченко С.В. за співпрацю з нашим навчальним закладом.

Виробнича практика ШЛПМ Виробнича практика ШЛПМ Виробнича практика ШЛПМ

11 січня  2017 року в ліцеї відбулася Державна підсумкова атестація з фізики в 35 АС групі. Учні виконували завдання з трьох частин (1 частина - 16 тестових завдань; 2 частина – 8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 3 частина – 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Учні виконували усі завдання першої та другої частини атестаційної роботи, а також одне із завдань третьої частини за власним вибором.

ДПА з фізики ДПА з фізики ДПА з фізики