Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Ляхов П. П.
Категорія: /

29 березня 2018 року у Красноградській районній бібліотеці відбувся перший етап літературно-художнього конкурсу "Книга, що народжує мрію", метою якого є відроджувати і підтримувати в молодіжному осередку інтерес до читання та сприяти талановитій молоді у розвитку і реалізації творчого потенціалу. В номінації «Україною натхненні» перемогу отримала учениця 31 ОКН групи Донченко Ірина за ілюстрацію до твору Світлани Талан «Оголений нерв». Голова Красноградської РДА Євген Третяков вручив переможцям дипломи, а у подарунок - найсучасніші книги, які люб'язно надав  Благодійний фонд ім. Героя України Гулого І.М. (Третякова Г.О.). Заохочувальний приз отримав учень групи 21 ОКН Онищенко Іван за дві ілюстрації в номінації «Україною натхненні». Колектив ліцею отримав подяку від Красноградської районної бібліотеки за активну участь у літературно-художньому конкурсі "Книга, що народжує мрію".

Районна бібліотека Районна бібліотека Районна бібліотека

Автор: Трещова В. В.
Категорія: /

28 березня 2018 року учень групи 36 ССЕ Соболевський Микола  на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» прийняв участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії «Електрозварник ручного зварювання».

Харків фахова майстерність Харків фахова майстерність 1

Автор: Яковлєва О.М.
Категорія: /

26 березня 2018 року відбувся конкурс фахової майстерності за професією «Електрозварник ручного зварювання» серед учнів групи 36 ССЕ, який складався з двох турів: теоретичного та практичного. За результатами першого туру, змагання продовжило сім учнів. У підсумку найкращими виявилися учні:

I місце - Соболевський Микола Миколайович

II місце - Ярмантович Микола Миколайович

III місце - Савчук Євгеній Олександрович

Переможець Соболевський Микола візьме участь у обласному конкурсі з фахової майстерності, який відбудеться 28 березня 2018 року у місті Харкові.

Кваліфікаційна робота Кваліфікаційна робота Кваліфікаційна робота

Автор: Філонова В.І.
Категорія: /

22 лютого лютого в рамках предметного тижня з ОП з метою виявлення і розвитку здібних учнів, підвищення їхньої фахової підготовки пройшов І етап учнівської олімпіади з охорони праці. Взяли участь 14 учнів ліцею. Під час олімпіади вони виконували письмові завдання різного рівня. За результатами олімпіади переможцями стали:

І місце – Нерушенко Альона (19 К)

ІІ місце – Шевченко Юлія (19 К)

ІІІ місце – Липовий Владислав (11 ОКН)

Екзамен з ДПА Екзамен з ДПА

Автор: Ворожка В.В.
Категорія: /

6 вересня 2017 року серед учнів 2002-2003 року народження повелось On-line анкетування з рівня обізнаності учнів із питань міжнародного дослідження якості освіти Pisa. Дослідження проводиться раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Україна долучається до більш ніж 80-ти країн, що беруть участь у PISA – 2018. Метою програми є визначення тенденцій у результатах освітніх програм різних країн; чинників, що впливають на рівень навчальних досягнень учнів у світі.

 Тестування Тестування Тестування

Автор: О. В. Гостенкова
Категорія: /

12-13 квітня 2017 року на базі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ області із професії «Маляр». У Конкурсі взяли участь 7 учнів  ПТНЗ м. Харкова та Харківської області, які стали переможцями I (внутрішньоучилищного) етапу.

Обласний конкурс «Маляр» Обласний конкурс «Маляр» Обласний конкурс «Маляр»

Детальніше:Обласний конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ із професії «Маляр» у 2016/2017 н.р.
Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

21 лютого 2017 року в Молодіжному центрі учні групи 21 ОКН взяли участь в інтерактивно-інтелектуальному змаганні: «Мов джерельна вода, рідна мова моя», яке приурочене до Міжнародного дня рідної мови.
Учасники були нагороджені грамотами за участь, а переможець — дипломом та символом мудрості — статуеткою Сови.
Такі були підсумки цього конкурсу, який був першим, але ніяк не останнім.

Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови Міжнародний день рідної мови

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

18 лютого 2017 року в Центрі професійного розвитку працівників освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІV (підсумковий) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Харківської області.
Конкурс проводиться з метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу, почуття патріотизму та національної свідомості.
Учні виконали конкурсні роботи, які того ж дня були відправлені до м. Києва, де працюватиме журі конкурсу. Від ліцею у конкурсі взяла участь учениця ІІ курсу 21 ОКН групи Лудиліна Інга.

Конкурс Яцика Конкурс Яцика