Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: Ворожка В.В.

       16 січня 2018 року було проведено відповідно до плану засідання педагогічної ради Красноградського професійного ліцею на 2017/2018 навчальний рік та з метою якісної підготовки.

Підготували інформацію і доповіді:

Заступнику директора з НВихР Сіладі А.О.:

- Аналіз успішності за І семестр 2017/2018 н.р.

Заступнику директора з НВихР Сіладі А.О. разом з головою методичної комісії Калініченко В.В.:

- Стан викладання предметів природничо-математичної підготовки в ліцеї.

Бібліотекарю Кривко О.В.:

- Роль бібліотеки ліцею у формуванні культури читання учнів та уміння використовувати сучасні інформаційні ресурси учасниками навчально-виховного процесу. (Аналіз діяльності бібліотеки за рік).

Педагогічна рада 2018 Педагогічна рада 2018 Педагогічна рада 2018

Автор: Грезент-Єніна Н.М.

19 грудня 2017 року була проведена обласна школа передового педагогічного досвіду для викладачів іноземної мови на тему: «Організація позаурочної виховної роботи з предмета як засіб розвитку творчої особистості учня». Захід проведений у вигляді вебінару.  Керівник школи – Грезент-Єніна Н.М, викладач Красноградського професійного ліцею, розповіла про організацію позаурочної роботи з англійської мови. В роботі заходу брали участь представники 27 ПТНЗ Харківської області. Педагоги заслухали доповіді викладачів ПТНЗ Харківської області, зокрема: Абашник Л.А., викладача англійської мови ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти», Бондаренко О.С., викладача англійської мови Старосалтівського професійного аграрного ліцею, Рябокрис А.В., викладач англійської мови Харківського професійного ліцею будівництва і комунального господарства. Методист НМЦ ПТО у Харківській області наголосив на важливості роботи у даному напрямку. Після обміну враженнями від проведеного заходу і підбиття підсумків обласна школа передового педагогічного досвіду завершила роботу.

Вебінар з іноземної мови Святий Миколай Вебінар з іноземної мови

Автор: Калантай А. С.

07 грудня 2017 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області відбувся обласний вебінар для педагогічних працівників професій громадського харчування та торгівлі, легкої промисловості, побутового обслуговування населення ПТНЗ за темою: «Розвиток професійної майстерності педагога як важлива складова підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників».
У роботі вебінару взяли участь педагоги із 25 професійно-технічних навчальних закладів м. Харкова та області.У ході проведення вебінару були розглянуті питання з досвіду роботи педагогів за такими темами:
1. «Сучасні підходи до оцінювання рівня навчальних досягнень учнів ПТНЗ на уроках з предметів професійно-теоретичної підготовки кухарів».
Галямова О.О., викладач Центру професійно-технічної освіти №1 м. Харкова
2. «Ефективні форми та методи оцінювання навчальних досягнень учнів, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер».

IMG_20171207_111419 IMG_20171207_111345 IMG_20171207_111127

Автор: Омельченко В.М.

28 листопада 2017 року відбулася групова консультація для практичних психологів та соціальних педагогів на базі професійно-технічного училища №32 м. Харкова. На консультації розглядались наступні питання:

- зміст та наповненість виховних заходів щодо профілактики здорового способу життя та ризикованої поведінки серед підлітків;

- зміст і порядок проведення конкурсу кабінету психологічної служби ПТНЗ;

-   підготовка інформаційних матеріалів до видання в науково-методичному журналі «Професійна освіта: теорія і практика» та газеті «Вісник профосвіти».

У груповій консультації взяли участь 28 педагогічних працівників в тому числі і працівники нашого ліцею Жара І.М. та Омельченко В.М.

image011 image003 image005

Автор: Трещова В.В.

28 листопада 2017 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України  було проведено Міжнародний науково-практичний Інтернет-семінар «Інноваційні технології при підготовці кваліфікованих робітників зварювального виробництва», майстер виробничого навчання групи ССЕ Трещова Вікторія Вікторовна також прийняла участь в цьому інтернет-семінарі.

Метою заходу було: обговорення організаційно-методичних засад професійної підготовки робітничих кадрів за сучасними моделями навчання; обмін досвідом з проблем використання інноваційних освітніх та новітніх виробничих технологій при навчанні за професією «електрогазозварник»; оцінювання ефективності впровадження компетентнісного підходу до підготовки кваліфікованих робітників для зварювального виробництва.

Інтернет-семінар Інтернет-семінар Інтернет-семінар

Автор: Гостенкова О.В.

21 листопада 2017 року на базі НМЦ ПТО у Харківської області відбувся вебінар для заступників директора з навчально-виробничої роботи за темою: «Управління навчально-виховним процесом у ПТНЗ як основа продуктивних освітніх змін», у роботі якого взяли участь учасники із 34 професійно-технічних навчальних закладів.

вебінар вебінар вебінар

Детальніше: Вебінар для заступників директора з навчально-виробничої роботи
Автор: Сіладі А. О.

15 листопада 2017 року відбулось засідання методичної комісії класних керівників, майстрів виробничого навчання з питань виховної роботи.

Порядок денний:

  1. Про роботу класного керівника та майстра в/н з батьками учнів. (Заступник директора з НВихР Сіладі А. О.)
  2. Інновації у виховній роботі. (Заступник директора з НВихР Сіладі А. О.)
  3. Як поводитись в конфліктній ситуації? Аналіз виявлення рівня агресії та ворожості, аналіз результатів дослідження типів темпераменту (Практичний психолог Жара І.М.).
  4. Різне. (Про участь у районному фестивалі КВК, проведення ліцейного огляду-конкурсу художньої самодіяльності – методист Довжицька О. М.).

Untitled PB130005

Автор: Ворожка В.В.

9 листопада 2017 року представники нашого ліцею відвідали   спеціалізовану міжнародну виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном -2017», яка відбулася у приміщенні Палацу спорту м. Харкова за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації . На виставці презентували досягнення закладів освіти України та Європи, з метою допомоги абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу. Були представлені здобутки науково-педагогічних колективів для обміну досвідом у використанні інформаційних технологій.

P1010319 P1010329 P1010330

Детальніше: Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном -2017»
Автор: Мирошниченко О.В.

2 листопада 2017 року відбулося засідання педагогічної ради ліцею, на якому розглянуто і обговорено ряд питань:

1. Аналіз результатів «вхідного контролю» учнів. Завдання педагогічного колективу в організації навчальної та виховної роботи з учнями. Доповідач: заступник директора з НВихР Сіладі А.О.

2. Методика та ефективність використання в навчальному процесі ТЗН, комп’ютерної техніки, ППЗ. Перспектива використання новітніх технологій у навчально-виховному процесі.Доповідач: викладач Мирошниченко О.В.

3. Формування морально-правової культури учнівської молоді в ліцеї. Доповідач: заступник директора з НВихР Сіладі А.О.

PB020012 PB020014 Пед.рада

Автор: Ворожка В.В.

25 жовтня 2017 року відбувся обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій монтажно-будівельного профілю за темою: «Використання сучасних педагогічних ідей та технологій навчання учнів з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю» на базі Державного закладу освіти Центру професійно-технічної освіти №2 м. Харкова.На семінарі-практикумі були присутні 23 педагогічних працівники із 13 професійно-технічних навчальних закладів.

DSC07773 DSC07782 DSC07791

Детальніше: Обласний семінар-практикум, монтажно-будівельного профілю