Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Н. В. Мирошниченко
Категорія: /

17 травня 2018 року 0 14-00 в кабінеті № 22 відбулася нарада при директорові з підготовки та проведення ЗНО-2018, на якій були присутні працівники пункту ЗНО, які пройшли інструктаж, завідуючі кабінетами, заступники директора з НВР та НВихР, інженер з охорони праці, сестра медична, комендант.

нарада нарада нарада

Автор: Н. В. Мирошниченко
Категорія: /

15 травня 2018 року 0 14-00 в педагогічному кабінеті відбулася нарада при директорові з підготовки та проведення ЗНО-2018. На нараді були присутні майстри та класні керівники випускних груп ліцею.

ЗНО нарада ЗНО нарада ЗНО нарада

Автор: Кривко О. В.
Категорія: /

18 квітня 2018 року відбувся вебінар щодо вибору підручників для учнів 5-х та 10-х класів закладів ЗСО для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), що використовують в освітньому процесі підручники для закладів загальної середньої освіти, та закладів вищої освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів з кожної назви підручника та оформлення результатів вибору для методистів з бібліотечних фондів та заступників директорів і бібліотекарів навчальних закладів обласного підпорядкування.

Вебінар для бібліотекарів Вебінар для бібліотекарів Вебінар для бібліотекарів

Автор: Дикунець О. М.
Категорія: /

16 квітня 2018 року 0 16:00 видавничою групою «Основа» було проведено вебінар для викладачів зарубіжної літератури за темою «Звичайні форми роботи – новий підхід: розвиваємо ключові компетентності». Були розглянуті такі питання

  • компетентності: що, коли та для чого
  • сучасні педагогічні технології, універсальні прийоми викладання, візуальні засоби навчання на уроках зарубіжної літератури
  • шляхи формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури згідно з вимогами нової української школи

Вебінар зарубіжна література Вебінар зарубіжна література Вебінар зарубіжна література

Автор: Матюхова О. О.
Категорія: /

3 квітня 2018 року на базі Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" представники Красноградського професійного ліцею  взяли участь у засіданні круглого столу щодо обговорення проекту "Концепція розвитку педагогічної освіти". Учасники круглого столу активно долучилися до обговорення. Питання стосувалися інновацій, що пропонує Концепція: запровадження дуальної освіти, підготовки менеджерів для закладів освіти, механізму педагогічної інтернатури, запровадження неформальної та інформальної освіти тощо.

Круглий стіл Круглий стіл Круглий стіл

Автор: Трещова В. В.
Категорія: /

28 березня 2018 року майстер в/н з професії «Електрозварник ручного зварювання» Трещова В. В. на базі Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» в рамках II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрозварник ручного зварювання» взяв участь у семінарі-практикумі «Сучасне зварювання обладнання та інноваційні технології зварювання деталей та конструкцій» на якому познайомилася та випробувала на практиці сучасні зварювальні апарати фірми «Fronius».

Харків фахова майстерність Харків фахова майстерність Харків фахова майстерність

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

27.03.2018 відбулось засідання методичної комісії класних керівників і майстрів виробничого навчання з питань виховної роботи. Порядок денний:

1. Організація правовиховної, правоосвітньої та профілактичної роботи з учнями (методчні рекомендації).

2. Про проведену взаємоперевірку з правоохороними органами, які стоять на обліку станом на лютий 2018 року та скоїли злочини і правопорушення у 2017 році.

3. Про постановку на внутрішньоліцейний облік.

4. Про відвідування гуртожитку ліцею класними керівниками та майстрами виробничого навчання.

5. Про підготовку до щорічного обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності і огляду-конкурсу технічної та декоративно-прикладної творчості.

6. Різне. - Лист НМЦ ПТО від 20.03.2018 № 01 – 120 «Про методичні рекомендації, присвячені державним символам та атрибутам України».

Нарада Нарада

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

23 березня 2018 року викладачі ліцею взяли участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного web-форуму на тему: «Розбудова єдиного інформаційного простору української освіти – вимога часу». Цього дня відбулася робоча нарада з питань організації науково-дослідної роботи в умовах спільної діяльності Національного центру «Мала академія наук України», Української інженерно-педагогічної академії та закладів освіти Харківщини. Завершився форум підведенням підсумків й оголошенням рішень щодо перспектив та завдань спільної діяльності освітніх установ і навчальних закладів Харківщини з Національним центром «Мала академія наук України».

Вебінар 2 день 05 04

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

22 березня 2018 року розпочав роботу Всеукраїнський науково-практичний web-форум на тему: «Розбудова єдиного інформаційного простору української освіти – вимога часу». Програма першого дня форуму передбачала роботу секцій:

  1. Трансдисциплінарна парадигма інформаційно-освітнього простору у векторі формування трудового та інтелектуального потенціалу держави.
  2. Реалії та перспективи розбудови єдиного відкритого інформаційного простору української освіти у співпраці загальноосвітніх, професійних (професійно-технічних), вищих і позашкільних навчальних закладів.
  3. Вітчизняний і зарубіжний досвід фундаментальних і прикладних досліджень розвитку дуальної освіти в умовах єдиного відкритого інформаційного освітнього простору.

Вебінар 22 березня Вебінар 22 березня Вебінар 22 березня