Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: Яковлєва О.М.

2 березня 2018 року проходила поетапна атестація у групі 26 ССЕ за професією «Монтажник санітарно технічних систем та устаткування». Більшість учнів підготувались сумлінно, тому відповідали на питання впевнено, переконливо. В цілому всі захистились та отримали 3-й розряд.

Поетапна атестація Поетапна атестація Поетапна атестація

Автор: Мирошниченко О.В.

2 березня 2018 року проведена комплексна кваліфікаційна робота по поетапній атестації з професії «Оператор комп’ютерного набору 1 категорії» в групі 21 ОКН. Були присутні всі учні, давали відповіді на питання, які стосуються двох предметів: комп’ютерні системи та мережі, основи технічного редагування та оформлення тексту.

Поєтапна атестація Поєтапна атестація Поєтапна атестація

Автор: Ворожка В.В.

20 лютого 2018 року в 35 АС групі відбувся захист дипломних кваліфікаційних робіт з професії «Слюсар з ремонту автомобілів 4 розряду» До складу комісії ввійшли:

Голова комісії: Мірошниченко С.В. (начальник ПП «Украгропромсервіс»)

Члени комісії:

-Директор Мирошниченко Н.В.;

-Викладач Поляков В.В.;

-Старший майстер Матюхова О.О.;

-Майстер виробничого навчання Верстюк Т.І.

-Майстер виробничого навчання Благодир О.П.

-Інженер з охорони праці Гладков А.М.

Комісія розглянула підсумкові оцінки успішності, виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, провела перевірку знань учнів, які здобувають професійну технічну освіту.

Екзамен з ДПА Екзамен з ДПА Екзамен з ДПА

Автор: Ворожка В.В.

11 січня  2017 року в ліцеї відбулася Державна підсумкова атестація з фізики в 35 АС групі. Учні виконували завдання з трьох частин (1 частина - 16 тестових завдань; 2 частина – 8 завдань відкритої форми з короткою відповіддю; 3 частина – 3 завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). Учні виконували усі завдання першої та другої частини атестаційної роботи, а також одне із завдань третьої частини за власним вибором.

ДПА з фізики ДПА з фізики ДПА з фізики

Автор: Ворожка В.В.

Поетапна атестація з професії лицювальник-плиточник 2-го розряду у 20 ШЛПМ групі. Кожен учень виконував письмово-індивідуальне комплексне кваліфікаційне завдання. Присутні були всі учні.

Атестація 20ШЛПМ Атестація 20ШЛПМ Атестація 20ШЛПМ

Автор: О. О. Матюхова

3 травня 2017 року учні групи 16 ССЕ побували на екскурсії в Красноградській дільниці металообробки (колишні Дорожньо-механічні майстерні). Разом з майстром в/н В. І. Титовою вони відвідали цехи для розмітки та різки металу, з виконання токарних, фрезерних, зварювальних робіт. Ознайомилися з роботою кузні, пневмомолоту та станків для згинання труб.

16 ССЕ побували на екскурсії в Красноградській дільниці металообробки 16 ССЕ побували на екскурсії в Красноградській дільниці металообробки 16 ССЕ побували на екскурсії в Красноградській дільниці металообробки

Детальніше: Учні 16 ССЕ на екскурсії в ДММ
Автор: Н. В. Мирошниченко

23 січня 2017 року відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі кухарів. До захисту було допущено 26 учнів. На екзамен було представлено письмову екзаменаційну та практичну роботи. Вісім учнів захищали роботи з демонстрацією презентацій. За результатами атестації 26 учнів отримали кваліфікацію «Кухар четвертого розряду». Дев’ять учнів отримали оцінки 10-12 балів. Практичні роботи були виконані творчо, вишукано, естетично.

ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К ДКА - 2017. Група 29К

Автор: В. І. Філонова

30 травня 2016 року в 30 ШЛПМ групі відбулася поетапна атестація за професії «Маляр 4 розряд». Присутні були усі 24 учня. Кожний учень мав своє завдання в якому вони дали відповіді на запитання: технологічна послідовність виконання малярних робіт, інструменти та матеріали для цих робіт, підрахування необхідної кількості матеріалів, заходи безпеки. Усі учні добре виконали свою роботу, але з усіх учнів найбільше відзначилися:
Мороз Дмитро
Бахурська Марина

30 ШЛПМ-Поетапна атестація 30 ШЛПМ-Поетапна атестація 30 ШЛПМ-Поетапна атестація

Автор: Поляков В. В.

11  квітня 2016 року в 25 АС групі  відбулася поетапна атестація  за професії «Слюсар з ремонту автомобілів 3 розряд». Присутні були усі 20 учнів. Кожний учень мав своє завдання  в якому вони дали відповіді на запитання: призначення, будова, робота, несправності, причини виникнення та способи ремонту вузлів та механізмів автомобіля. Усі учні добре виконали свою роботу, але з усіх учнів найбільше відзначилися:
Третяк Віталій
Гурін Юрій
Борисенко Денис 

Екзамен 35 АС Екзамен 35 АС Екзамен 35 АС