Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: Грезент-Єніна Н.М.

14 грудня 2017 року в 15 АС групі викладач Гезент-Єніна Наталія Миколаївна провела годину спілкування на тему: «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» Метою заходу було сформувати в учнів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни. У духовному і політичному житті кожного народу є події й роки, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. В історії України чимало подій, що перед усім світом продемонстрували прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Як свідчить історія, із тисяч народів і народностей світу лише 3 сотні виросли в нації – створили свої держави й домоглися визнання світової спільноти. Серед них – Україна.

Година спілкування в 15АС групі Година спілкування в 15АС групі Година спілкування в 15АС групі

Автор: Буслов В.В.

В Красноградському професійному ліцеї в період 4.12.2017 р. та 7.12.2017 р. викладачем Буслов В.В. були проведені військово польові заняття (18год.) з предмета «Захист Вітчизни» з учнями групи 30 ШЛПМ. Метою було перевірити рівень підготовленості учнів у теоретичному, технічному, фізичному рівні за 105 годинною програмою (протягом ІІІ курсів навчання). Формування в учнів життєво необхідних знань, умінь та навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій , а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання, підготовка до військової служби у збройних Силах України та збройних формуваннях нашої Держави.

Під час навчально-польових занять (зборів) були опрацьовані такі розділи програми предмету «Захист Вітчизни»:

  • Тактична підготовка
  • Домедична допомога
  • Вогнева підготовка

В тренуваннях слід відзначити таких учнів:

  • Гур’єв Сергій 44 очка
  • Переклійська Олена 44 очка
  • Северін Максим 39 очка
  • Павлюк Богдан 38 очка
  • Грищов Михайло 38 очка

Військова підготовка до Дня збройних сил України Військова підготовка до Дня збройних сил України Військова підготовка до Дня збройних сил України

Детальніше: Навчально-польові збори – 2017. 30 ШЛПМ
Автор: Ворожка В.В.

5 грудня 2017 року в професійному ліцеї продовжується тиждень правових знань. У групі 26 ССЕ викладач Ждамаров О.В. провів урок з основи правових знань, на якому мав на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури та створення правової обізнаності ліцеїстів.

Тиждень правових знань Тиждень правових знань Тиждень правових знань

Автор: Снітко Т.В.

З 4 по 8 грудня 2017 року у Красноградському професійному ліцею проходить Тиждень правових знань. Розпочався він уроком у групі 19К, який провела викладач Снітко Т.В. Права громадян України Тетяна Валентинівна нагадала учням, що з правовими обов’язками ми зустрічаємося дуже часто. Наші повсякденні вчинки мають правову оцінку. Право, закони супроводжують людину все її життя і тому треба уміло і правильно користуватися правовими і добре виконувати свої обов’язки.

Тиждень правових знань Тиждень правових знань

Автор: Терлецька Т. В.

29 листопада 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 року № 1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти середньої освіти». Проведено роз’яснювальну роботу щодо особливостей ЗНО-2018, з інформатики для учнів групи 35 АС, які у поточному навчальному році отримують повну загальну середню освіту.

Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018

Автор: Терлецька Т. В.

28 листопада 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 року № 1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти середньої освіти». Проведено роз’яснювальну роботу щодо особливостей ЗНО-2018, з інформатики для учнів групи 31 ОКН, які у поточному навчальному році отримують повну загальну середню освіту.

Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018

Автор: Терлецька Т. В.

27 листопада 2017 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 року № 1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти середньої освіти». Проведено роз’яснювальну роботу щодо особливостей ЗНО-2018, з інформатики для учнів групи 30 ШЛПМ, які у поточному навчальному році отримують повну загальну середню освіту.

Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018 Поведення мультимедійне ЗНО-2018

Автор: Яковлєва О. М.

21 листопада 2017 року викладач Яковлева О.М. провела мультимедійний урок «Повторення вивченого матеріалу» з предмета: «Технологія монтажу санітарно-технічних систем та устаткування». Учні представили свій проект “ Упорядкування систем каналізації ”, який складався з презентації та відеороликів. Учні були зацікавлені виступом та презентованим матеріалом.

 

урок з мультимедіа урок з мультимедіа урок з мультимедіа

Автор: Яковлєва О. М.

16 листопада 2017 року в групі 16 ССЕ відбувся відкритий урок з електротехніки темою якого було: «Змінний струм. Закон Ома» з елементами мультимедійних технологій. Перегляд презентації на уроках та відеороликів дозволив учням добре засвоїти, що таке електричний струм, напруга та опір. Учні були зацікавлені та виявили прагнення до співпраці з викладачем, активно відповідали на запитання.

 відкритий урок відкритий урок відкритий урок

Автор: Філонова В.І.

14 листопада 2017 року відбувся відкритий урок з предмета « Технологія штукатурних робіт» викладач Філонова В. І. провела урок темою якого була: «Підготовка дерев’яних поверхонь під обштукатурювання. Способи виготовлення та кріплення дранки. Застосування й способи кріплення гідроізоляційних матеріалів до поверхонь, що підлягають штукатуренню»

відкритий урок відкритий урок відкритий урок