Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: Н. В. Мирошниченко

6 липня 2018 року розпочався ремонт в ліцеї та гуртожитку  для гарних умов навчання та проживання для ліцеїстів та учнів, я кі тприйдуть до нас навчатися.

Ремонт Ремонт Ремонт

Автор: Н. В. Мирошниченко

27 червня 2018 року в районному будинку культури пройшло урочисте вручення документів про освіту 64 випускникам ліцею. 59 випускників отримали також атестат про повну загальну середню освіту. Дипломи з відзнакою вручили 8 випускникам. На адресу винуватців свята звучали слова привітання від директора ліцею Н. В. Мирошниченко, гостей – голови Красноградської РДА Є. А. Третякова, заступника міського голови Д. В. Стецюренка та голови районної ради В. О. Птишника, а також від майстрів, класних керівників та батьків. Звучали пісні, вірші, побажання і слова подяки ліцєю від випускників 2018 року. Голова районної ради Володимир Птишник вручив грамоти районної ради Лудиліній Інзі та Сусик Ользі.

Випуск 2018 Випуск 2018 Випуск 2018

Детальніше: Урочисте вручення документів про освіту - 2018
Автор: Філонова В. І.

27 червня 2018 року у 10 ШЛПМ відбулась поетапна атестація з професії "Штукатур 2-3 розрядів". Присутні були усі 25 учнів. Поетапна атестація проводилася у вигляді усного екзамену. Всі учні старанно готувалися, тому відповіді були на належному рівні. Найкраще себе проявили такі учні: Баєв Ігор, Ганжара Ольга, Новіченко Аміна, Бакуров Володимир.

Поетапна атестація 10 ШЛПМ Поетапна атестація 10 ШЛПМ Поетапна атестація 10 ШЛПМ

Автор: Н. В. Мирошниченко

26 червня 2018 року о 13-00 годині в кабінеті №32 відбулося засідання педагогічної ради ліцею.

Порядок денний:

1.Про рівень знань учнів з предмета «Охорона праці» та стан роботи з охорони праці в ліцеї. (Викладач Філонова В. І., інженер з охорони праці Гладков А. М.)

2. Про переведення учнів на наступний курс навчання.( Заступник директора з НВихР Сіладі А.О.)

3. Про попереднє пед. навантаження на 2018/2019 навчальний рік. (Заст. директора з НВР Гостенкова О.В., заст. директора з НВихР Сіладі А.О.)

4.Про попереднє планування роботи на 2018/2019 навчальний рік. (Заст. директора з НВР Гостенкова О.В., заст. директора з НВихР Сіладі А.О.)

5. Різне

 Педрада Педрада

Детальніше: Засідання педагогічної ради ліцею
Автор: Філонова В. І.

26 червня 2018 року у 20 ШЛПМ відбулась поетапна атестація з професії "Лицювальник-плиточник 3 розряду". Присутні були усі 24 учня. Поетапна атестація проводилася у вигляді усного екзамену. Всі учні старанно готувалися, тому відповіді були на належному рівні. Найкраще себе проявили такі учні: Лугова Анастасія, Панасенко Владислав, Чернишов Сергій, Шаровкін Ігор.

Поетапна атестація в 20 ШЛПМ Поетапна атестація в 20 ШЛПМ Поетапна атестація в 20 ШЛПМ

Автор: Поляков В. В.

25 червня 2018 року у 15 АС групі відбулась поетапна атестація з професії "Слюсар з ремонту автомобілей 2 розряду". Присутні були усі 24 учня. Поетапна атестація проводилася у вигляді усного екзамену. Всі учні старанно готувалися, тому відповіді були на належному рівні. Найкраще себе проявили такі учні: Балковий Микола, Диркач Станіслав, Ковтун Олексій, Сенченко Богдан.

Поетапна атестація АС Поетапна атестація АС Поетапна атестація АС

Автор: Гостенкова О. В.

22 червня 2018 року в 30 ШЛПМ групі пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії "Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр". Присутні були усі 18 учнів. Комісія розглянула результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, письмових екзаменаційних робіт, виробничі характеристики, перевірку знань і постановила видати диплом кваліфікованого робітника усім 18 учням. Найбільш краще себе проявили учні, що працювали над творчою роботою: Гур'єв Сергій, Переклійська Альона, Пронякіна вікторія, Поразінський Станіслав. Вітаєо всіх з успішним захистом дипломної роботи. Бажаємо успіхів в подальшому житті.

ДКА в 30 ШЛПМ ДКА в 30 ШЛПМ ДКА в 30 ШЛПМ

Автор: А. О. Сіладі

22 червня 2018 року, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу Братські могили. У заході взяли участь керівництво району, делегації від установ та організацій міста та представники ліцею. Урочистим покладанням квітів і вінків до Меморіалу загиблим воїнам, красноградці віддали шану всім загиблим під час Великої Вітчизняної війни та живим ветеранам війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я.

Мітинг Мітинг Мітинг

Автор: Гостенкова О. В.

21 червня 2018 року в 31 ОКН групі пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії "Секретар керівника". Присутні були усі 24 учня. Комісія розглянула результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, письмових екзаменаційних робіт, виробничі характеристики, перевірку знань і постановила видати диплом кваліфікованого робітника усім 24 учням. Найбільш краще себе проявили учні: Ананьєва Алла, Сусик Ольга, Тоболь Євген, Колоніфа Юлія, Лудиліна Інга, Романова Марина, Донченко Ірина, Забасна Олена. Вітаєо всіх з успішним захистом дипломної роботи. Бажаємо успіхів в подальшому житті!

Защита 31 ОКН Защита 31 ОКН Защита 31 ОКН

Автор: Гостенкова О. В.

21 червня 2018 року відбулась Державна кваліфікаційна атестація за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування; електрозварник ручного зварювання». Учні групи 36 ССЕ дуже хвилювались перед початком випробування, адже на захисту письмової екзаменаційної роботи була присутня поважна комісія: Дорошенко Ю. О., голова комісії, майстер Красноградського цеху металообробки Основ’янського будівельно-монтажного управління Південної залізничної дороги; Гостенкова О. В., заступник голови комісії, заступник директора з навчально-виробничої роботи ліцею; Білий В.В., член комісії, головний державний інспектор Головного управління держпраці у Харківській області. Але хлопці подолали хвилювання та давали повні відповіді. Високий рівень показали учні: Кравченко Євгеній («11»), Крвавич Руслан («11»), Письмак Данило («10»), Ярмантович Микола («10»). По закінченню, голова комісії побажав випускникам обов’язкового працевлаштування, натхнення, впевненості у своєму майбутньому, тому що робітники з їх професіями були, є і будуть затребувані у промисловості.

Защита 36 ССЕ Защита 36 ССЕ Защита 36 ССЕ