Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: О. В. Мирошниченко

6 вересня 2018 року у ліцеї відбулось спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту, в якому взяли участь усі групи ліцею. Після привітань адміністрації ліцею розпочалась обов`язкова програма змагань. В кінці заходу суддівською колегією були підраховані бали і визначені переможці, які були нагороджені грамотами, кубками та солодкими призами.

Спортивне свято Спортивне свято Спортивне свято

Детальніше: Спортивне свято - 2018
Автор: Кравченко В. В.

4 вересня 2018 року був проведений відеоурок присвячений Олімпійскому руху в Україні. Використана підбірка відеоуроків про Олімпійських чемпіонів України та світу. В заході взяли участь учні 16 ССЕ та 19 К.

Автор: Н. В. Мирошниченко

3 вересня 2018 року новий навчальний рік розпочався з першого уроку, теми якого відображали актуальні проблеми сьогодення, сприяли вихованню ціннісного ставлення особистості до державності, суспільства та окремої людини, формуванню в підростаючого покоління активної громадянської позиції, національної свідомості та гордості, почуття патріотизму – «Прагнемо миру!», «Розкажемо Європі про себе», «Україна та євроінтеграція», «Україна і Європа в сучасному світі», «Україна – моя родина».

Перший урок Перший урок Перший урок

Детальніше: Перший урок “Розкажемо Європі про себе”
Автор: Н. В. Мирошниченко

Сьогодні в Україні продовжують святкувати День знань. 3 вересня 2018 року на майданчику ліцею відбулася урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального року! 105 першокурсників влилися в ліцейну родину. Їх вітали викладачі, майстри виробничого навчання, батьки та учні. Звучали пісні, вірші та традиційний перший дзвінок!

Лінійка Лінійка Лінійка

Детальніше: Свято першого дзвоника – День знань!
Автор: Н. В. Мирошниченко

23 серпня 2018 року колектив нашого ліцею відвідав урочисті збори, присвячені Дню Державного Прапора України. Під звучання військового маршу військові урочисто внесли державний стяг, який  потім під звучання гімну України урочисто підняли. Завершилася церемонія святковим велопробігом. Символічно кожен велосипедист провіз жовто-блакитний стяг. Захід видався особливим, бо змусив згадати історію, відчути подих єдності нашого народу, прагнення до волі, незламності та самоствердження.

Підняття прапору Підняття прапору Підняття прапору

Автор: Н. В. Мирошниченко

10 серпня 2018 року директор ліцею Мирошниченко Н. В. відвідала засідання міської ради з нагоди урочистості до святкування Дня будівельника.  Цього року дата проведення урочистостей була обрана не випадково. Саме в цей день 285 років тому було закладено фундамент Більовської фортеці.

День будівельника День будівельника

Автор: Н. В. Мирошниченко

9 серпня 2018 року  колектив нашого ліцею відвідали прийняття Красноградщиною Естафети пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», започатковану Харківською обласною організацією ветеранів з нагоди 75-ї річниці визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників.

Естафета Естафета Естафета

Автор: Н. В. Мирошниченко

6 липня 2018 року розпочався ремонт в ліцеї та гуртожитку  для гарних умов навчання та проживання для ліцеїстів та учнів, я кі тприйдуть до нас навчатися.

Ремонт Ремонт Ремонт