Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: Кривко О. В.

18 квітня 2018 року відбувся вебінар щодо вибору підручників для учнів 5-х та 10-х класів закладів ЗСО для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), що використовують в освітньому процесі підручники для закладів загальної середньої освіти, та закладів вищої освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів з кожної назви підручника та оформлення результатів вибору для методистів з бібліотечних фондів та заступників директорів і бібліотекарів навчальних закладів обласного підпорядкування.

Вебінар для бібліотекарів Вебінар для бібліотекарів Вебінар для бібліотекарів

Автор: Дикунець О. М.

16 квітня 2018 року 0 16:00 видавничою групою «Основа» було проведено вебінар для викладачів зарубіжної літератури за темою «Звичайні форми роботи – новий підхід: розвиваємо ключові компетентності». Були розглянуті такі питання

  • компетентності: що, коли та для чого
  • сучасні педагогічні технології, універсальні прийоми викладання, візуальні засоби навчання на уроках зарубіжної літератури
  • шляхи формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках зарубіжної літератури згідно з вимогами нової української школи

Вебінар зарубіжна література Вебінар зарубіжна література Вебінар зарубіжна література

Автор: Омельченко В. М.

За загальною успішністю розвитку сучасного суспільства приховується велика кількість соціальних проблем, що з плинністю часу все більше вкорінюються в повсякденне життя соціуму. Однією з таких проблем можна вважати насилля. Насильство в усіх його проявах існує в суспільстві ще з прадавніх часів. Однак, сьогодні воно набуває дійсно загрозливих масштабів. Особливо турбує велика кількість випадків насилля стосовно неповнолітніх.

12 квітня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В. М. було проведено соціальний урок на тему: «Як не стати жертвою насилля?» в 10 ШЛПМ та 11 ОКН групах.

Мета:

  • ознайомити учнів з актуальністю проблеми насильства в сучасному соціумі;
  • розширити знання підлітків про види насильства та донести глибину наслідків спричинених насиллям та жорстокістю;
  • формувати навички правомірної та толерантної поведінки; розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику.

Ми проти насилля Ми проти насилля Ми проти насилля

Детальніше: Соціальний урок на тему: «Як не стати жертвою насилля?»
Автор: С. Г. Набока

11 квітня 2018 року відбулися змагання з шашок у залік Спартакіади району серед вищих навчальних закладів I-II р.а. та профліцею. Команда ліцею занял 2 місце.

Шашки район Шашки район Шашки район

Детальніше: Районна спартакіада – 2018. Шашки
Автор: Омельченко В. М.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої потерпають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Маніпулюючи бажаннями та намірами людей, їх ошукують та експлуатують. Щоб не потрапити в подібну ситуацію потрібно вміти розгледіти небезпеку заздалегідь.

10 квітня 2018 року соціальний педагог Омельченко В. М. та практичний психолог Жара І. М. відвідали мультидисциплінарний треніг «Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними».

Тренінг Молодіжний центр Тренінг Молодіжний центр Тренінг Молодіжний центр

Автор: Грезент-Єніна Н. М.

З 2 по 6 квітня 2018 року в Красноградському професійному ліцеї проходив тиждень англійської мови. Учні ліцею брали активну участь у різноманітних заходах. Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий аспект в змісті навчання мови; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Тиждень іноземної мови Тиждень іноземної мови

Автор: Буслов В. В.

У Красноградському професійному ліцеї 2 та 5 квітня 2018 року проводились навчально-польові заняття з групою 31 ОКН. Під час проведення навчально-польових занять були опрацьовані такі розділи як:

  • Тактична підготовка
  • Вогнева підготовка
  • Прикладна фізична підготовка

Стрільба навчально польові збори Стрільба навчально польові збори Стрільба навчально польові збори

Детальніше: Навчально-польові збори - 2018. Група 31 ОКН. День 2
Автор: Сіладі А. О.

5 квітня 2018 року відбувся районний етап фестивалю української культури “Харківський обласний творчий фестиваль “Молоді таланти Харківщини”, який відбувся в Красноградському будинку техніки. Наш ліцей в номінації «Сучасні молодіжні субкультури» представляли Долженков Олександр (36 ССЕ група) та Кулчар Альберт (26 ССЕ група), а підтримували їх чарівними танцювальними номерами учениці 11 ОКН та 10 ШЛПМ груп та вболівальники 20 ШЛПМ та 10 ШЛПМ груп.

Дом техніки Дом техніки

Автор: Благодир О. П.

5 квітня 2018 року майстер в/н Благодир О. П. разом з групою 16 ССЕ відвідали Красноградське підприємство теплових мереж з метою екскурсії на головну котельню цього підприємства.  Під час екскурсії учні ознайомилися із обладнанням для виконання слюсарних робіт (трубогібочним, фрезерним та іншим), а також ознайомилися з видами трубопроводної арматури, стендами для випробування арматури, видами ущільнюючого матеріала.

Екскурсія Екскурсія Екскурсія

Автор: Тітова В. М.

5 квітня 2018 року майстер в/н Тітова В. М. разом з учнями групи 26 ССЕ відвідали краєзнавчий музей ім. П.Д. Мартиновича, де взяли участь у відкритті виставки хрестів «Хритиянська спадщина нашої землі». Виставка привезена з Музею Хреста, який знаходиться на козацькому хуторі Галушківка в селі Гречане Петриківського району Дніпропетровщини. На виставці представлені понад 1000 експонатів з різних регіонів України.

Краєзнавчий музе Краєзнавчий музе Краєзнавчий музе

Детальніше: Відкриття виставки "Хритиянська спадщина нашої землі"