Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Матюхова О. О.

10 січня 2019 року працівники ліцею відвідали ІІІ районний фестиваль колядок, щедрівок та вертепів "Щедрий вечір, добрий вечір!", який відбувся в приміщенні районного Будинку культури.

Вертеп Вертеп Вертеп

Автор: А. О. Сіладі

10 січня 2019 року в Красноградському професійному ліцеї відбувся плановий семінар на тему: «Професійна компетентність педагога». Семінар розпочався виступом голови творчої групи Грезент-Єніної Н. М. Порядок денний семінару: 1) Професійна компетентність педагогів. Виступ викладача фізики Пасічника М. В. 2) Особливості професійної спрямованості особистості педагога. Виступ Дикунець О. М., викладача іноземної мови та зарубіжної літератури. 3) Ключові компоненти педагогічної компетентності. Виступ викладача спецпредметів за професією «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр» Філонової В. І.

Семінар Семінар Семінар

Автор: Яковлева О. М.

28 грудня 2018 року пройшла поетапна атестація за професією «Електрозварник ручного зварювання 2 розряду». Під час перевірки знань учні групи 36 ССЕ показали гідні знання з предметів «Спецтехнологія», «Матеріалознавство», «Охорона праці». Голова комісії, Дорошенко Д. О., майстер Красноградського цеху металообробки Основ’янського будівельно-монтажного управління Південної залізничної дороги відмітив здатність учнів вирішувати конкурсні виробничі питання. Вцілому члени кваліфікаційної комісії отримали позитивні враження від іспиту.

Екзамен Екзамен Екзамен

Автор: А. О. Сіладі

27 грудня 2018 року в Красноградському професійному ліцеї відбулась святкова новорічна лінійка. Дід Мороз та ведучі привітали присутніх з прийдешнім Новим 2019 роком. Підведено підсумки участі в конкурсах та змаганнях за І семестр. Директор ліцею Мирошниченко Н. В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Сіладі А. О. вручили грамоти, подарунки та оголосили подяки найактивнішим учням за участь у ліцейних , районних та обласних змаганнях з фізичної культури: Сизоненку Руслану - 25 АС група, Литовченкам Миколі та Роману - 26 ССЕ група, Курчак Ю - 29 К група, Москалю Денису - 31 ОКН група.

Новорічна лінійка Новорічна лінійка Новорічна лінійка

Детальніше: Новорічна лінійка - 2018
Автор: Жара І. М.

Напередодні Нового року 21 грудня 2018 року міський голова Володимир Максим провів святковий прийом, на який були запрошені учні нашого ліцею Катерина Маніло, учениця 31 ОКН групи та Карина Сусик, учениця 21 ОКН групи, які заслуговують за звання «Лідер року». Вони отримали відзнаки та солодкі подарунки.

Катя Катя Катя

Автор: В. М. Омельченко

19 грудня в стінах нашого навчального закладу відбулося чи не найулюбленіше свято всіх поколінь - День Святого Миколая - своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє. З вітальним словом до учнів пільгового контингенту звернулась директор ліцею, Мирошниченко Н.В., від щирого серця побажала їм міцного здоров’я, віри у свої сили, натхнення та успіхів у навчанні, здійснення мрій.

Станом на 19.12.18 у нас навчаються 23 учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і жоден з них цього дня не залишився поза увагою. Адміністрація ліцею, соціально-психологічна служба та профспілковий комітет радували підлітків не лише подарунками та солодощами, а й приємними хвилинами спілкування, разом з якими у життя кожного з них прийшов гарний настрій і розуміння – людська доброта перемагає усі негаразди!

День Миколи День Миколи День Миколи

Автор: А. О. Сіладі

18 грудня 2018 року учні Красноградського професійного ліцею взяли участь у тренінгу «Гендерна рівність, будь толерантним», який проводили спеціалісти Молодіжного центру. Учні ліцею стали учасниками інтерактивної гри, де кожен учасник виконував певну роль і шукав шляхи розв’язання запропонованої йому проблеми.

Гендерна рівність Гендерна рівність Гендерна рівність

Автор: Снітко Т. В.

З 10 грудня по 14 грудня 2018 року у Красноградському професійному ліцеї проходив Тиждень правознавства. Під час якого учні переглянули фільм «Конвенція про права дитини», була проведена акція стіннівок, переможцею акції стала 25 АС група. Класні керівники та майстри провели години спілкування на правову тематику. Розгадували протягом тижня кросворди, ребуси, Ознайомлювалися з юридичними документами (законами, кодексами та т.д.), прослухали бесіду на тему: «Закони й правоохоронні органи».

Тиждень правознавства Тиждень правознавства Тиждень правознавства