Карантин

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Третякова Л. О.
Категорія: /

13 лютого 2019 року в актовому залі Красноградського професійного ліцею проводилася конкурсна програма «Любов з першого погляду», присвячена Дню святого Валентина. Адже цей довгоочікуваний день завжди приносить радість та несподівані приємні сюрпризи.

Свято ініціювали рада гуртожитку спільно з вихователем Третяковою Людмилою Олександрівною. Ведучими конкурсної програми були талановиті та харизматичні учні – Сусик Карина, учениця групи 21ОКН та Агавердієв Олексій, який навчається у групі 30 ШЛПМ.

P2070446 P2070510 P2070488

P2070482 P2070472 P2070460

   Серед запрошених були присутні: заступник директора з навчально-виховної роботи Сіладі Антоніна Олександрівна, майстри виробничого навчання Верстюк Тетяна Іванівна та Калантай Анна Сергіївна. А керівник гуртків художньо-естетичного напрямку Ляхов Павло Петрович подарував до цього свята всім присутнім чарівний плакат із зображенням двох закоханих ангелочків.

   Конкурсна програма складалася з шести конкурсів, участь у яких взяло 10 учасників, тобто 5 пар. Серед них – конкурси «Яблуко», коли танцюючі пари повинні були втримати лобами ці фрукти; «Пантоміма», під час якого хлопцям треба було зобразити сумного пінгвіна, розлюченого порося, веселу мавпу та ін.

   Щоб визначити свою половинку, учасники відповідали на запитання, виконували складні завдання, а члени журі вислуховували відповіді, оцінювали розум, чарівність, щирість пар та оголошували підсумки. Між напруженими конкурсами для наших гостей та глядачів лунали сучасні пісні у виконанні чарівних голосів ліцею - Солов'янчук Тетяни (11 ОКН), Тєлєги Насті (11 ОКН), Сасіна Дмитра (31 ОКН), Стєбакової Тетяни (19 К), Маніло Катерини (31 ОКН) , Мамедова Махамата (36 ССЕ), Кулчара Альберта (36 ССЕ). Нікого не залишила байдужою сценка «Амур» у виконанні Кочубея Руслана (16 ССЕ) та Садовнікова Андрія (10 ШЛПМ), які викликали щирий сміх у глядачів.

   Хвилюючий момент настав у залі, коли наші джентльтмени освідчувалися своїм обраницям у коханні. Це звучало зворушливо та відверто, що не могло не вразити глядачів.

   Звичайно, визначилася ідеальна пара – «Міс Валентина» та «Містер Валентин». Ними стали Кривенко Еліна (11 ОКН) та Кулчар Альберт (36 ССЕ). ІІ-ге місце у номінації «Міс Чарівність» та «Містер Привабливість» по праву отримали Солов'янчук Тетяна (11 ОКН) та Перцевий Денис (20 ШЛПМ), а ІІІ-тє - у номінації «Міс та містер глядацьких симпатій» - Курчак Юлія (випускниця 29 К) та Павлушенко Євген (16 ССЕ).

   Всі переможці конкурсної програми були нагороджені заохочувальними призами та взяли участь у фотосесії зі своїми прихильниками.

   Завершився вечір святковою дискотекою, де панувала дружня атмосфера. Сподіваємося, що бадьорий настрій та позитивні емоції надовго залишаться у пам̛ яті наших вихованців та гостей свята.