63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Автор: Ворожка В.В.
Категория: /

Новини

Державна кваліфікаційна атестація - завершальний етап професійної освіти

Перша професійна сходинка подолана учнями випускних груп. Протягом трьох років навчання вони накопичували знання та уміння для того, щоб здобути робітничу професію.  

Відповідно до графіка освітнього процесу та рекомендацій Міністерства освіти і науки України на минулому тижні було проведено державні кваліфікаційні атестації з професій «Оператор комп'ютерного набору; секретар керівника», «Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання» у традиційній та он-лайн формі.

Члени державних кваліфікаційних комісій  заслухали характеристики випускників, озвучені майстрами виробничого навчання, та мали можливість поспілкуватися з кожним учнем з метою визначення професійної компетентності. Спілкування відбувалися в доброзичливій атмосфері.

Всі учні показали належний професійний рівень, отримали позитивні відгуки роботодавців та педагогів.  Троє випускників стали відмінниками та отримають дипломи кваліфікованих робітників з відзнакою.

Бажаємо випускникам вдалого старту для побудови успішної кар’єри, миру та щасливої долі!