63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Автор: Ворожка В.В.
Категория: /

Кожна людина йде своїм життєвим шляхом. Якщо говорити про професійну діяльність, то в кожного з нас складається власна "трудова" історія і власне ставлення до професії. Багато хто робить свій вибір у дитинстві і все життя залишається з ним. Наші учні зробили свій вибір три роки назад, переступивши поріг Красноградського професійного ліцею. Дві групи кваліфікованих робітників будівельного та одна група спеціалістів загальногалузевого напрямків, з яких троє випускників отримали дипломи з відзнакою. Це висококваліфіковані та професійні фахівці, молода робітнича зміна, які сьогодні залишають стіни нашого навчального закладу.

Дорогі випускники! Ви перегортаєте сторінку в нове життя. І скільки б не пройшло років, де б ви не жили, у вас сильніше заб'ється серце, коли згадаєте наш ліцей, своїх викладачів та майстрів виробничого навчання, які доклали всіх зусиль для того, щоб ви змогли отримати дипломи. Нехай учнівське життя в нашому ліцеї залишається для вас лише в хороших спогадах.

Так хочеться побажати вам світлої долі, кожному - Янгола-охоронця, мрії - блакитної, надії на краще, любові наземної, краси золотої та багато побажань і сердечних привітань.