Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Ворожка В.В.
Категорія: /

Державна політика у сфері забезпечення прав осіб з інвалідністю базується на Конституції України, законах України, міжнародних угодах, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, постановах та інших актах Верховної Ради України, указах і розпорядженнях Президента України, постановах і розпорядженнях Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актах. У статті 24 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю йдеться про визнання державами-учасницями права осіб з інвалідністю на освіту, реалізацію цього права без дискримінації й на підставі рівності можливостей. Сфера професійно-технічної освіти є надзвичайно важливою для забезпечення основних прав осіб з інвалідністю, оскільки забезпечує набуття певної професії, що є важливим для успішної їх самореалізації. Держава гарантує особам з інвалідністю професійно-технічну освіту на рівні, що відповідає їх здібностям і можливостям. За інших рівних умов особи з інвалідністю мають переважне право на зарахування до професійно-технічних навчальних закладів.

Навчання учнів з порушеннями фізичного розвитку в Красноградському професійному ліцеї здійснюється в загальних групах разом з іншими учнями. Навчальний корпус ліцею облаштовано пантусом, кнопкою виклику. Учні з особливими потребами, які  навчаються в ліцеї забезпечуються одноразовим горячим харчуванням, першочергово  отримують стипендію згідно діючого законодавства Правил призначення стипендії у Красноградському професійному ліцеї.

Автор: Ворожка В.В.
Категорія: /

Нормативно-правові документи на підставі яких складені робочі навчальні плани та програми для первинної професійної підготовки та повної загальної середньої освіти учнів Красноградського професійного ліцею у 2017/2018 навчальному році.

Детальніше:Нормативно-правові документи на підставі яких складені робочі навчальні плани та програми
Автор: Матюхова О. О.
Категорія: /

У Красноградському професійному ліцеї 11 квітня 2018 року була проведена робота по прибиранню листя та сміття на території біля навчального корпусу, гуртожитку, їдальні та прилеглої території до навчального закладу.

Весняне прибирання Весняне прибирання