17 січня 2020 року у Красноградському краєзнавчому музеї ім. П.Д.Мартиновича відбулося нагородження учасників щорічного огляду-конкурсу «Новорічний настрій», який проводила Красноградська міська рада. Колектив нашого ліцею отримав перемогу як кращий навчальний заклад у номінації «Новорічні вікна» і був нагороджений Подякою міського голови. Молодці. Так тримати!!!

image001

1 жовтня 2018 року в Красноградському професійному ліцеї відбулось урочисте привітання та вручення нагород, які отримала Маніло Катерина, учениця 31 ОКН групи. Вона представляла збірну команду Красноградського району на обласній спартакіаді з важкої атлетики серед районів області, міст обласного значення та ОТГ, яка проходила 28 вересня 2018 року у місті Харкові.

Вітаємо переможця Вітаємо переможця

12 травня 2018 року пройшов ІІ етап VIІ Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. У змаганнях з шашок серед жінок в особистому заліку посіла I місце майстер в/н Калантай Анна Сергіївна. Щиро вітаємо її з перемогою.

Обласна спартакіада депутатів Обласна спартакіада депутатів Обласна спартакіада депутатів

kursorАрхівні матеріали до 2016 року >>