Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: А. С. Калантай

10 квітня 2018 року майстрами в/н Калантай А. С. та  Верстюк Т. І. була проведена профорієнтаційна робота серед учнів 9 та 11 класів в школах Красноградського та Кегичівського районах, а саме: Роздолівська ЗОШ І-ІІ ступенів; Софіївська ЗОШ І-ІІ ступенів; Мажарський НВК; Кегичівський ліцей та Вовківську ЗОШ І-ІІ ступенів. Після спілкування з учнями запросили вчителів та учнів на День відкритих дверей.

Профорієнтація квітень 2018 Профорієнтація квітень 2018 Профорієнтація квітень 2018

Автор: Матюхова О. О.

23 березня 2018 року майстри виробничого навчання Верстюк Т. І. та Караченцева І. В. відвідали батьківські збори в Красноградському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О. І. Копиленка з профорієнтаційною метою, де вони мали змогу донести до батьків повну інформацію про наш ліцей та відповісти на всі питання, які виникали у присутніх.

Профорієнтація Профорієнтація

Автор: А. С. Калантай

15 березня 2018 р. майстри в/н Калантай А. С. та Верстюк Т. І. здійснили поїздку до шкіл Зачепилівського та Красноградського районів. В Бердянському НВК І-ІІІ ступенів, Новожарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9,10 та 11 класів. Після спілкування з учнями запросили вчителів та учнів на День відкритих дверей. На вас чекають приємні сюрпризи!

Профорієнтація Зачепилівка Профорієнтація Зачепилівка Профорієнтація Зачепилівка

Автор: А. С. Калантай

13 березня 2018 року майстрами виробничого навчання Верстюк Т.І., Калантай А.С., була проведена профорієнтаційна робота в смт. Сахновщина. Цікаві зустрічі провели в Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та ЗОШ № 2, а також в комунальному закладі «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської обласної ради. Випускників шкіл запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 17 квітня 2018 р.

Профорієнтаційна робота в Сахновщині Профорієнтаційна робота в Сахновщині Профорієнтаційна робота в Сахновщині

Автор: Ворожка В.В.

Завершується перший етап профорієнтаційної роботи з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського, Зачепилівського, Сахновщинського районів. Графік відвідування шкіл були погоджені з районними відділами освіти. Проведені профорієнтаційні заходи в загальноосвітніх навчальних закладах, а саме:

  • надання інформації випускникам про престиж робітничих професій, за якими проводиться навчання в ліцеї;
  • проведення анкетування; визначення серед випускників потенційних абітурієнтів нового набору;
  • проведення індивідуальної роботи з визначеними категоріями випускників.

День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв

Автор: Ворожка В.В.

9 грудня 2017 року для випускників уже прийшов час задуматись над майбутньою професією, доросле життя вже не за горами. Учні випускних груп Красноградського професійного ліцею здійснили поїзку до Університету культури і мистецтв. Після теплого знайомства із представниками штабу «Абітурієнт 2018» ліцеїсти вирушили на цікаву екскурсію вишем, щоб поринути у справжню студентську атмосферу та детальніше дізнатись про всі аспекти навчання в університеті.

День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв

Детальніше: День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв
Автор: Ворожка В.В.

29 листопада 2017 року представники Української інженерно-педагогічної академії провели профорієнтаційну бесіду з учнями випускних групи, на якій розповіли про умови вступу до УІПА. Майбутні випускники ліцею ознайомилися та отримали вичерпну відповідь щодо умов вступу у 2017 році.

Профоріетація УІПА Профоріетація УІПА Профоріетація УІПА

Автор: Ворожка В.В.

22 листопада 2017 року представники Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» провели профорієнтаційну бесіду з учнями випускних групи, на якій розповіли про умови до вступу в їх навчальний заклад. Майбутні випускники ліцею ознайомилися з рекламними листівками та отримали вичерпну відповідь щодо умов вступу у 2017 році.

Профоріентація Профоріентація Профоріентація

Автор: Н. В. Мирошниченко

19 квітня 2017 року Красноградський професійний ліцей гостинно відкрив свої двері для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл не тільки нашого, а й сусідніх районів. До уваги майбутніх абітурієнтів були представлені виставки творчих доробок учнів та інформація про професії, яких навчають в навчальному закладі. Була організована і екскурсія, під час якої можна було оглянути ліцей, так би мовити, з середини, ознайомитися з умовами навчання.

День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей

Автор: О. О. Матюхова

21 березня 2017 року педагогічні працівники ліцею Черниш Лариса Володимирівна та Калантай Анна Сергіївна відвідали навчальні заклади Красноградського району з метою проведення профорієнтаційної роботи з учнями 9-того та 11-того класів. Вони відвідали такі навчальні заклади: Добренський, Кобзівський, Ленінський, Лукашівський, Володимирівський НВК.

Профорієнтація Профорієнтація Профорієнтація