Абітурієнту

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

З метою профорієнтаційної роботи 19 квітня 2016 року Красноградський професійний ліцей гостинно відкрив свої двері для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл не тільки нашого, а й сусідніх районів. До уваги майбутніх абітурієнтів були представлені виставки творчих доробок учнів та інформація про професії, яких навчають в навчальному закладі. Була організована і екскурсія, під час якої можна було оглянути ліцей, так би мовити, з середини, ознайомитися з умовами навчання.

День відкритих дверей День відкриитих дверей День відкриитих дверей

У цей день до закладу прийшли всі, хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».
Колектив та студенти ліцею постаралися якнайкраще презентувати свій заклад. Гостей завітало багато, всіх зустріли з радістю. Серед них був і міський голова Володимир Максим, який побажав майбутнім випускникам удачі та зазначив, що до обрання професії потрібно підходити дуже відповідально, адже від цього рішення залежатиме майбутнє.

День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей