Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: А. С. Калантай

10 квітня 2018 року майстрами в/н Калантай А. С. та  Верстюк Т. І. була проведена профорієнтаційна робота серед учнів 9 та 11 класів в школах Красноградського та Кегичівського районах, а саме: Роздолівська ЗОШ І-ІІ ступенів; Софіївська ЗОШ І-ІІ ступенів; Мажарський НВК; Кегичівський ліцей та Вовківську ЗОШ І-ІІ ступенів. Після спілкування з учнями запросили вчителів та учнів на День відкритих дверей.

Профорієнтація квітень 2018 Профорієнтація квітень 2018 Профорієнтація квітень 2018

Автор: Матюхова О. О.

23 березня 2018 року майстри виробничого навчання Верстюк Т. І. та Караченцева І. В. відвідали батьківські збори в Красноградському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О. І. Копиленка з профорієнтаційною метою, де вони мали змогу донести до батьків повну інформацію про наш ліцей та відповісти на всі питання, які виникали у присутніх.

Профорієнтація Профорієнтація

Автор: А. С. Калантай

15 березня 2018 р. майстри в/н Калантай А. С. та Верстюк Т. І. здійснили поїздку до шкіл Зачепилівського та Красноградського районів. В Бердянському НВК І-ІІІ ступенів, Новожарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9,10 та 11 класів. Після спілкування з учнями запросили вчителів та учнів на День відкритих дверей. На вас чекають приємні сюрпризи!

Профорієнтація Зачепилівка Профорієнтація Зачепилівка Профорієнтація Зачепилівка

Автор: А. С. Калантай

13 березня 2018 року майстрами виробничого навчання Верстюк Т.І., Калантай А.С., була проведена профорієнтаційна робота в смт. Сахновщина. Цікаві зустрічі провели в Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та ЗОШ № 2, а також в комунальному закладі «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської обласної ради. Випускників шкіл запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 17 квітня 2018 р.

Профорієнтаційна робота в Сахновщині Профорієнтаційна робота в Сахновщині Профорієнтаційна робота в Сахновщині

Автор: Ворожка В.В.

Завершується перший етап профорієнтаційної роботи з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського, Зачепилівського, Сахновщинського районів. Графік відвідування шкіл були погоджені з районними відділами освіти. Проведені профорієнтаційні заходи в загальноосвітніх навчальних закладах, а саме:

  • надання інформації випускникам про престиж робітничих професій, за якими проводиться навчання в ліцеї;
  • проведення анкетування; визначення серед випускників потенційних абітурієнтів нового набору;
  • проведення індивідуальної роботи з визначеними категоріями випускників.

День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв

Автор: Ворожка В.В.

9 грудня 2017 року для випускників уже прийшов час задуматись над майбутньою професією, доросле життя вже не за горами. Учні випускних груп Красноградського професійного ліцею здійснили поїзку до Університету культури і мистецтв. Після теплого знайомства із представниками штабу «Абітурієнт 2018» ліцеїсти вирушили на цікаву екскурсію вишем, щоб поринути у справжню студентську атмосферу та детальніше дізнатись про всі аспекти навчання в університеті.

День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв

Детальніше: День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв
Автор: Ворожка В.В.

29 листопада 2017 року представники Української інженерно-педагогічної академії провели профорієнтаційну бесіду з учнями випускних групи, на якій розповіли про умови вступу до УІПА. Майбутні випускники ліцею ознайомилися та отримали вичерпну відповідь щодо умов вступу у 2017 році.

Профоріетація УІПА Профоріетація УІПА Профоріетація УІПА

Автор: Н. В. Мирошниченко

19 квітня 2017 року Красноградський професійний ліцей гостинно відкрив свої двері для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл не тільки нашого, а й сусідніх районів. До уваги майбутніх абітурієнтів були представлені виставки творчих доробок учнів та інформація про професії, яких навчають в навчальному закладі. Була організована і екскурсія, під час якої можна було оглянути ліцей, так би мовити, з середини, ознайомитися з умовами навчання.

День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей

Автор: О. О. Матюхова

21 березня 2017 року педагогічні працівники ліцею Черниш Лариса Володимирівна та Калантай Анна Сергіївна відвідали навчальні заклади Красноградського району з метою проведення профорієнтаційної роботи з учнями 9-того та 11-того класів. Вони відвідали такі навчальні заклади: Добренський, Кобзівський, Ленінський, Лукашівський, Володимирівський НВК.

Профорієнтація Профорієнтація Профорієнтація

Автор: О. О. Матюхова

5 квітня 2017, у рамках спільної діяльності Красноградського професійного ліцею з Красноградським районним центром зайнятості, в районному Будинку культури пройшов масовий профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» для учнівської, студентської та безробітної молоді. Учні отримали інформацію щодо умов проходження навчання, переліком професій, за якими можна продовжити навчання чи змінити вид майбутньої професійної діяльності.

Профорієнтація Профорієнтація

Детальніше: Профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії - 2017»