Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Гостенкова О. В.

11 травня 2018 року Красноградський професійний ліцей на рівні із вищими навчальними закладами міста брав участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який проходив у Наталинському НВК за ініціативи Харківського обласного та районного центрів зайнятості. Його учасниками стали випускники шкіл Наталинської об´єднаної територіальної громади. Учні 9-11 класів отримали цікаву та корисну інформацію з питань продовження навчання. Наш ліцей презентував свою діяльність щодо професійної освіти. Родзинкою заходу стали майстер-класи за професіями маляр та кухар, які провели учениці ліцею Видюк Марія та Марців Катерина. Старшокласники мали змогу своїми руками нанести рідкі шпалери та оволодіти мистецтвом карвінгу. Крім того, учням шкіл, які не визначились із вибором професії, педагогічні працівники Верстюк Т. І., Черниш Л. В., Маховська Т.О. та Караченцева І. В. надали консультації щодо переваг та перспектив в отриманні робітничої кваліфікації. Пояснили умови продовження навчання на засадах ступеневої освіти після закінчення ліцею, а також надали інформацію про переваги працевлаштування дипломованих кваліфікованих робітників, які мають намір ступити на шлях трудового життя.

Наталинська виставка Наталинська виставка Наталинська виставка Наталинська виставка Наталинська виставка

Автор: А. С. Калантай

10 травня 2018 року майстрами в/н Калантай А. С та Верстюк Т. І. була проведена профорієнтаційна робота серед шкіл Карлівського та Зачепилівського районів:

 • Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів серед 9 класів;
 • Леб’яжська філія Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів серед 9 класів;
 • Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів серед 9 – 11 класів.

Змістовною пройшла зустріч з учнями: вівся діалог, спілкувалися з батьками, запрошували відвідати ліцей.

IMG-4d5853cdb5e27cf0fac79d73e8710273-V IMG-682a5c35fd7a7de845dbd573ae9464dc-V IMG-87497500cda695201fd0c8bd08b3431b-V

Автор: Гостенкова О. В.

10 травня 2018 року відбулася зустріч викладачів Полтавського інституту економіки і права з учнями випускних груп ліцею. Під час зустрічі викладачі розповідали та презентували усі спеціальності інституту; ознайомили із умовами вступу до Полтавського інституту економіки і права та перевагами в навчанні в ньому. Зустріч пройшла інформативно та динамічно. Учні училищ активно задавали запитання, на які отримували вичерпні відповіді. Багато випускників зацікавилися вступом та будуть подавати документи влітку.

Профорієнтація Профорієнтація Профорієнтація

Автор: Н. В. Мирошниченко

17 квітня 2018 року Красноградський професійний ліцей відкриває двері для усіх бажаючих дізнатися про навчальний заклад та робітничі професії, які тут можна отримати. Для присутніх у цей день були підготовлені інформаційні стенди з вичерпною інформацією стосовно обраної професії, профорієнтаційні папки та буклети, в яких детально описуються особливості певного ремесла та його переваги. Нас відвідали не тільки навчальні заклади нашого міста і району, а й жителі міста з адміністрацією та головою міської ради Максимом Володимиром Івановичем.

День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей

Детальніше: День відкритих дверей - 2018
Автор: А. С. Калантай

10 квітня 2018 року майстрами в/н Калантай А. С. та  Верстюк Т. І. була проведена профорієнтаційна робота серед учнів 9 та 11 класів в школах Красноградського та Кегичівського районах, а саме: Роздолівська ЗОШ І-ІІ ступенів; Софіївська ЗОШ І-ІІ ступенів; Мажарський НВК; Кегичівський ліцей та Вовківську ЗОШ І-ІІ ступенів. Після спілкування з учнями запросили вчителів та учнів на День відкритих дверей.

Профорієнтація квітень 2018 Профорієнтація квітень 2018 Профорієнтація квітень 2018

Автор: Матюхова О. О.

23 березня 2018 року майстри виробничого навчання Верстюк Т. І. та Караченцева І. В. відвідали батьківські збори в Красноградському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 ім. О. І. Копиленка з профорієнтаційною метою, де вони мали змогу донести до батьків повну інформацію про наш ліцей та відповісти на всі питання, які виникали у присутніх.

Профорієнтація Профорієнтація

Автор: А. С. Калантай

15 березня 2018 р. майстри в/н Калантай А. С. та Верстюк Т. І. здійснили поїздку до шкіл Зачепилівського та Красноградського районів. В Бердянському НВК І-ІІІ ступенів, Новожарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9,10 та 11 класів. Після спілкування з учнями запросили вчителів та учнів на День відкритих дверей. На вас чекають приємні сюрпризи!

Профорієнтація Зачепилівка Профорієнтація Зачепилівка Профорієнтація Зачепилівка

Автор: А. С. Калантай

13 березня 2018 року майстрами виробничого навчання Верстюк Т.І., Калантай А.С., була проведена профорієнтаційна робота в смт. Сахновщина. Цікаві зустрічі провели в Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та ЗОШ № 2, а також в комунальному закладі «Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр» Харківської обласної ради. Випускників шкіл запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 17 квітня 2018 р.

Профорієнтаційна робота в Сахновщині Профорієнтаційна робота в Сахновщині Профорієнтаційна робота в Сахновщині

Автор: Ворожка В.В.

7 лютого 2018 року до ліцею з профорієнтаційною бесідою: Проект «Україна-Польша 2018», завітали Ярошенко М.Є. регіональний представник проекту в Україні та Польський представник Рональд з Європейського Центру Інформації.

Європейський Центр Інформації - це група освітніх установ, роботодавців, закладів охорони здоров'я та громадських організацій, що комплексно підтримує клієнтів з-за кордону в питанні легального перебування на території Польщі та інших країн Західної Європи з метою навчання або роботи.

Ми пропонуємо унікальні рішення проблем, які з’являються перед Вами у зв’язку з перебуванням в іншій країні. Наші проекти допомагають захистити найбільш важливі сфери, пов'язані з початком навчання або роботою, та зменшити стрес і занепокоєння, що випливають з проблематики адаптації до життя в новому оточенні.

Ми - єдина компанія в Польщі, що обслуговує людей з-за кордону надаючи доступ до:

 • ринку праці,
 • освіти (безкоштовної та платної),
 • вивчення польської мови,
 • догляду за дітьми,
 • правової допомоги,
 • дозволів і карт побиту,
 • охорони здоров'я,
 • бази житла.

Європейський Центр Інформації - http://www.eci-map.com/

Профорієнтація Профорієнтація Профорієнтація

Автор: Ворожка В.В.

Завершується перший етап профорієнтаційної роботи з учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Красноградського, Зачепилівського, Сахновщинського районів. Графік відвідування шкіл були погоджені з районними відділами освіти. Проведені профорієнтаційні заходи в загальноосвітніх навчальних закладах, а саме:

 • надання інформації випускникам про престиж робітничих професій, за якими проводиться навчання в ліцеї;
 • проведення анкетування; визначення серед випускників потенційних абітурієнтів нового набору;
 • проведення індивідуальної роботи з визначеними категоріями випускників.

День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв День відкритих дверей Київського Національного університету і мистецтв