Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: А. О. Сіладі
ГрупаУрокПредметВикладачКабінет
10 ШЛПМ 2 Захист Вітчизни Буслов М. М. №40
10 ШЛПМ 5 Географія Дикунець О. М. №28
10 ШЛПМ 6 Англійська мова Грезент-Єніна Н. М. №26
11 ОКН 5 Фізика Пасічник М. В. №24
11 ОКН 6,7 Захист Вітчизни Буслов М. М. №40
11 ОКН 8 Географія Дикунець О. М. №28
15 АС 2 Технічне креслення Трещова В. В. №42
15 АС 5 Захист Вітчизни Буслов М. М. №40
16 ССЕ 1,2 Географія Дикунець О. М. №28
16 ССЕ 3-8 Виробниче навчання Благодир О. П.  
19 К   Виробнича практика    
20 ШЛПМ 1-6 Виробниче навчання Стайко Л. А.  
20 ШЛПМ 7,8 Фізика Пасічник М. В. №24
21 ОКН 5 Англійська мова Грезент-Єніна Н. М. №26
21 ОКН 3,4 Історія Ждамаров О. В. №22
21 ОКН 6 Технології Терлецька Т. В №31
21 ОКН 7,8 Психологія ділових відносин Жара І. М. №20
26 ССЕ 7 Будівельне  креслення Трещова В. В. №42
26 ССЕ 8 Захист Вітчизни Буслов М. М. №40
30 ШЛПМ 4 Технологія лицювально-плиткових робіт Філонова В. І. №33
31 ОКН 1,2 Українська література Сіладі А. О. №23
31 ОКН 3-8 Виробниче навчання Маховська Т. О. №32
36 ССЕ 1 Електротехніка Яковлева О. М. №21
Автор: А. О. Сіладі
ГрупаУрокПредметВикладачКабінет
10 ШЛПМ 1,2 Інформатика Терлецька Т. В. №31
10 ШЛПМ 6-8 Виробниче навчання Гребьонкіна С. В.  
11 ОКН 5,6 Технології Терлецька Т. В. №31
15 АС 1,2 Спецтехнологія Поляков В. В. №29
15 АС 3,4 Основи галузевої економіки Терлецька Т. В. №31
15 АС 5 ,6 Географія Дикунець О. М. №28
15 АС 7 Допуски і технічні виміри Поляков В. В. №29
16 ССЕ 5 Біологія Кузнецова С. Ю. №26
19 К   Виробнича практика    
20 ШЛПМ 1,2 Англійська мова Грезент-Єніна Н. М. №26
20 ШЛПМ 5,6,7 Технологія малярних робіт Філонова В. І. №33
21 ОКН 1 -6 Виробниче навчання Молібог Я. О. №32
21 ОКН 7,8 Документаційне забезпечення управління Мирошниченко О. В. №30
30 ШЛПМ 3,4 Матеріалознавство Філонова В.І. №33
30 ШЛПМ 5 Українська  література Снітко Т. В. №23
30 ШЛПМ 7,8 Українська  мова Снітко Т. В. №23
31 ОКН 2 Українське ділове мовлення Сіладі А. О. №20
31 ОКН 6 Документаційне забезпечення управління Мирошниченко О. В. №30
31 ОКН 7,8 Українська література Сіладі А. О. №20
36 ССЕ 1,2 Математика Калініченко В.В. №27
36 ССЕ 3-8 Виробниче навчання Калініченко В.В. №27
Автор: А. О. Сіладі
ГрупаУрокПредметВикладачКаб.
10 ШЛПМ 4 Матеріалознавство Філонова В. І. №33
10 ШЛПМ 1,8 Ділова етика  і культура Жара І. М. №20
10 ШЛПМ 7 Історія Ждамаров О. В. №22
11 ОКН 3 Історія Ждамаров О. В. №22
11 ОКН 5,6 Математика Калініченко В. В. №27
11 ОКН 8,9 Технологія комп. обробки інформації ( підгрупа) Мирошниченко О. В. №30
15 АС 1 Історія Ждамаров О. В. №22
15 АС 6 Основи галузевої економіки Терлецька Т. В. №31
16 ССЕ 4 Електротехніка Яковлева О. М. №21
19 К   Виробнича практика    
20 ШЛПМ 1,2 Українська мова Снітко Т. В. №23
20 ШЛПМ 3 Технологія малярних робіт Філонова В. І. №33
20 ШЛПМ 5,6 Англійська мова Грезент-Єніна Н. М. №26
21 ОКН 1,2 Фізична культура Набока С. Г.  
26 ССЕ 1,2 Математика Калініченко В. В. №27
26 ССЕ 3-8 Виробниче навчання Тітова В. М.  
30 ШЛПМ 1,2 Технологія лицювально – плиткових робіт Філонова В. І. №33
30 ШЛПМ 3-8 Виробниче навчання Караченцева І. В.  
31 ОКН 5,6 Документаційне забезпечення управління Мирошниченко О. В. №30
Автор: А. О. Сіладі
Група Урок Предмет Викладач Кабінет
10 ШЛПМ 1,2 Фізична культура Набока С. Г.  
10 ШЛПМ 3,5,6 Історія Ждамаров О. В. №22
10 ШЛПМ 4 Правознавство Снітко Т. В. №23
11 ОКН 5,6 Фізична культура Набока С. Г.  
11 ОКН 4,8 Технологія комп’ютерної  обробки інформації Мирошниченко О. В. №30
15 АС 3,4 Фізична культура Набока С. Г.  
15 АС 7,8 Українська література Сіладі А. О. №20
16 ССЕ 3 Біологія Кузнецова С. Ю. №25
16 ССЕ 4 Історія Ждамаров О. В. №22
16 ССЕ 6 Біологія Кузнецова С. Ю. №25
19 К   Виробнича практика    
20 ШЛПМ 1,2 Історія Ждамаров О. В. №22
20 ШЛПМ 5 Англійська мова Грезент-Єніна Н. М. №26
20 ШЛПМ 6 Хімія Осипенко І. Г. №24
20 ШЛПМ 7 Українська література Снітко Т. В. №23
21 ОКН 5,7 Комп’ютерні  технології Мирошниченко О. В. №30
26 ССЕ 5 Біологія Кузнецова С. Ю. №25
30 ШЛПМ 3,7 Будівельне  креслення Трещова В. В. №42
30 ШЛПМ 5 Хімія Осипенко І. Г. №24
30 ШЛПМ 6 Українська мова Снітко Т. В. №23
31 ОКН 1,2 Комп’ютерні технології Мирошниченко О. В. №30
31 ОКН 3-8 Виробниче навчання Маховська Т. О. №32
36 ССЕ 6,7 Математика Калініченко В. В. №27
Автор: А. О. Сіладі
Група Урок Предмет Викладач Кабінет
10 ШЛПМ 1,2 Географія Дикунець О. М. №28
10 ШЛПМ 6-8 Виробниче навчання Гребьонкіна С. В.  
11 ОКН 3,4 Географія Дикунець О. М. №28
11 ОКН 7,8 Технологія комп. обробки інформації Мирошниченко О. В. №30
15 АС 1,2 Українська література Сіладі А. О. №23
15 АС 5 Основи галузевої економіки Терлецька Т. В.  
16 ССЕ 1,2 Технологія монтажу сантехсистем Яковлева О. М. №21
16 ССЕ 3-8 Виробниче навчання Благодир О. П.  
19 К   Виробнича практика    
20 ШЛПМ 1,2 Англійська мова Грезент-Єніна Н. М. №26
20 ШЛПМ 3-8 Виробниче навчання Стайко Л. А.  
21 ОКН 1,2 Комп’ютерні технології Мирошниченко О. В. №30
26 ССЕ 2 Будівельне  креслення Трещова В. В. №42
26 ССЕ 3-8 Виробниче навчання Тітова В. М.  
30 ШЛПМ 4,5 Астрономія Пасічник М. В. №24
30 ШЛПМ 6 Англійська/німецька мови Грезент-Єніна Н. М./ Михайлова О.А. №26/25
31 ОКН 1 - 8 Захист Вітчизни Буслов М. М. №40
36 ССЕ 1 Фізика Пасічник М. В. №24
Автор: А. О. Сіладі
ГрупаУрокПредметВикладачКабінет
10 ШЛПМ 1 Українська література Сіладі А. О. №20
10 ШЛПМ 2 Українська мова Сіладі А. О. №20
10 ШЛПМ 6-8 Виробниче навчання Гребьонкіна С. В.  
11 ОКН 5,6 Основи галузевої економіки Терлецька Т. В. №31
15 АС 1,2 Географія Дикунець О. М. №28
15 АС 3,4 Основи галузевої економіки Терлецька Т. В. №31
15 АС 5 ,6 Спецтехнологія Поляков В. В. №29
15 АС 7 Допуски і технічні виміри Поляков В. В. №29
16 ССЕ 5,6 Географія Дикунець О. М. №28
19 К   Виробнича практика    
20 ШЛПМ 1,2 Історія Ждамаров О. В. №22
20 ШЛПМ 5,6,7 Технологія малярних робіт Філонова В. І. №33
21 ОКН 1,2 Технології Терлецька Т. В. №31
21 ОКН 3-8 Виробниче навчання Молібог Я. О. №32
30 ШЛПМ 3,4 Матеріалознавство Філонова В.І. №33
30 ШЛПМ 5 Українська мова Снітко Т. В. №23
30 ШЛПМ 7,8 Українська література Снітко Т. В. №23
31 ОКН 2 Організаційна техніка офісу Маховська Т. О. №32
31 ОКН 6 Математика Калініченко В.В. №27
31 ОКН 7,8 Українська література Сіладі А. О. №20
36 ССЕ 1,2 Математика Калініченко В.В. №27
36 ССЕ 3-8 Виробниче навчання Калініченко В.В. №27
Автор: А. О. Сіладі
ГрупаУрокПредметВикладачКаб.
10 ШЛПМ 4 Матеріалознавство Філонова В. І. №33
10 ШЛПМ 8 Охорона праці Філонова В. І. №33
11 ОКН 3 Історія Ждамаров О. В. №22
11 ОКН 4 Технології Терлецька Т. В. №31
11 ОКН 5 Математика Калініченко В. В. №27
11 ОКН 6,7 Фізична культура Набока С. Г.  
11 ОКН 8,9 Технологія комп. обробки інформації (підгрупа) Мирошниченко О. В. №30
15 АС 1 Історія Ждамаров О. В. №22
15 АС 4 Допуски і технічні виміри Поляков В. В. №24
15 АС 5,6 Спецтехнологія Поляков В. В. №24
16 ССЕ 4 Електротехніка Яковлева О. М. №21
19 К   Виробнича практика    
20 ШЛПМ 1,2 Художня культура Трещова В. В. №42
20 ШЛПМ 3 Технологія малярних робіт Філонова В. І. №33
20 ШЛПМ 4 Історія Ждамаров О. В. №22
20 ШЛПМ 5,6 Англійська мова Грезент-Єніна Н. М. №26
21 ОКН 1,2 Математика Калініченко В. В. №27
26 ССЕ 1,2 Фізична культура Набока С. Г.  
26 ССЕ 3-8 Виробниче навчання Тітова В. М.  
30 ШЛПМ 1,2 Технологія лицювально – плиткових робіт Філонова В. І. №33
30 ШЛПМ 3-8 Виробниче навчання Караченцева І. В.  
31 ОКН 5,6 Документаційне забезпечення управління Мирошниченко О. В. №30
36 ССЕ 5,6 Інформатика Терлецька Т. В. №31
Автор: А. О. Сіладі
ГрупаУрокПредметВикладачКабінет
10 ШЛПМ 3,5 Інформатика Терлецька Т. В. №31
15 АС 1,2 Спецтехнологія Поляков В. В. №29
15 АС 3-8 Виробниче навчання Поляков В. В. №29
16 ССЕ 1-7 Поетапна атестація Яковлева О. М. №21
19 К 1,2 Організація виробництва Калантай А. С. №20
19 К 3-8 Виробниче навчання Черниш Л. В.  
20 ШЛПМ 3 Художня культура Трещова В. В. №42
21 ОКН 4,5 Математика Калініченко В. В. №27
26 ССЕ 1,2 Технології Терлецька Т. В. №31
26 ССЕ 3-8 Виробниче навчання Тітова В. М. №31
30 ШЛПМ 4 Історія Ждамаров О. В. №22
30 ШЛПМ 5 Фізика Пасічник М. В. №24
30 ШЛПМ 6,7 Українська література Снітко Т. В. №23
31 ОКН 1-8 Захист Вітчизни Буслов М. М. №40
36 ССЕ 3,4 Фізика Пасічник М. В. №24
36 ССЕ 6,7 Технології Терлецька Т. В. №31
36 ССЕ 8 Українська література Снітко Т. В. №23