63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+380662728373
a@kpl28.org.ua

Автор: А. О. Сіладі
Категория: /

21.02.2017 відбулося вручення дипломів клоліфікованого робітника, 20 учням за професією «Слюсар з ремонту автомобілів». Учні також одержали атестат про повну загально середню основу.
За успіх у навчанні одержали грамоти: Гурін Юрій, Нападайло Антон, Тригуб Дмитро, Столбцов Вадим. За спортивні досягнення, грамоти одержали: Байбар Костя, Даценко Сергій, Столбцов Вадим, Петрухін Антон. За активну участь у технічній творчості ліцею: Борисенко Денис, Третяк Веталій, Пекалов Александр, За активну участь у громадському житті ліцею: Бублик Іван, Ромашов Богдан, Мирцалово Адрій, Лукашик Віталій. Оголошенна подяка батькам: Мирцаловій Світлані Леонідовні, Тригуб Ірині Анотолівне та Тригуб Ігорові Івановичу.
На врученні дипломів були присутні: Голова Красноградської районної ради В.А. Птишник, представники РДА, Красноградської мерії, приватні підприємці.

Випускний 35АС Випускний 35АС Випускний 35АС Випускний 35АС Випускний 35АС Випускний 35АС

Автор: Н. В. Мирошниченко
Категория: /

31 січня року випускники Красноградського професійного ліцею отримали дипломи кваліфікованих робітників професії “Кухар”.
Професія кухаря – одна з найважливіших у людському суспільстві, це не тільки давня, а й вічна професія. Кухар подібний до художника. І якщо він любить власну професію, то створює вишукані страви творчо, винахідливо. А це приносить людям задоволення.

Випуск-2017. Кухарі Випуск-2017. Кухарі Випуск-2017. Кухарі Випуск-2017. Кухарі Випуск-2017. Кухарі

Подробнее: Професія кухаря – це стабільність сьогодні, впевненість завтра, успішність завжди
Автор: О. В. Мирошниченко
Категория: /

27 червня 2014 року у ліцеї пройшла Державна кваліфікаційна атестація учнів групи 31 ОКН за професією "Cекретар керівника"

ДКА - 2016. Група 31ОКН ДКА - 2016. Група 31ОКН ДКА - 2016. Група 31ОКН

Автор: А. О. Сіладі
Категория: /

19 лютого 2016 р. відбувся випускний групи 35 АС в кількості 17 учнів. Протягом урочистого свята була показана презентація «Із сторінок нашого життя». На святі також були присутні гості з міської ради та районної райдержадміністрації: Сербієнко Віктор Вікторович-головний спеціаліст відділу містобудування архітектури та ЖКГ районної державної адміністрації; Повалєв Олексій Михайлович – завідуючий юридичним сектором районної державної адміністрації; Стацюренко Дмитро Володимирович – заступник міського голови. Під час свята урочисто було оголошено подяки батькам і грамоти учням, а також цінні подарунки. Серед випускників знайшовся випускник який отримав диплом з відзнакою – Шапошніков Сергій. Від імені групи дяку батькам і вчителям висловили Гаман Олександр і Афанасьєв Іван за знання які вони їм допомогли отримати. Також від батьків виступила Харченко Лариса Олександрівна зі словами вдячності вчителям.

Випускний-2016 25 АС Випускний-2016 25 АС Випускний-2016 35 АС

flicr Більше фото на flickr >>

Автор: Калантай А. С.
Категория: /

Вже сьомий рік поспіль наприкінці січня учні групи кухарів професійного ліцею завершують своє навчання традиційним випускним. Півтора роки напруженого навчання, захист дипломних робіт і практично переважна більшість з них розпочинає свою трудову біографію, частина продовжить навчання у вишах, дехто з хлопців піде служити до армії.
Усі молоді спеціалісти пройшли достатню теоретичну підготовку та хорошу практику на об’єктах громадського харчування, і отримали ІV розряд. Всі вони будуть з вдячністю згадувати час навчання в ліцеї, майстрів, викладачів та вихователів, адже їх настанови, поради, інколи і критичні зауваження обов’язково стануть в нагоді у практичній діяльності.
Скажімо, для Тетяни Кроль із Сахновщинського району наше місто дуже припало до душі і вона мріє пов’язати з ним свою подальшу долю. А творчі роботи, представлені на районних і обласних кулінарних виставках Юлією Дігтяр, Ганною Стасюк, Анастасією Дядченко та Микитою Павлюком, стали справжніми витворами мистецтва і були відзначені мером міста.
За час навчання у ліцеї учні мали змогу проживати безкоштовно у гуртожитку, користуватися послугами просторої бібліотеки, брати активну участь у різних спортивних гуртках та обласних конкурсах професійної майстерності.
Яким би чином не склалося їхнє подальше життя, директор професійного ліцею Наталія Мирошниченко та майстер виробничого навчання Анна Калантай побажали їм доброї путі, постійно працювати над підвищенням своєї професійної майстерності і завжди пам’ятати поради старших колег.
Молоді кухарі на знак поваги до своїх вчителів залишили на згадку про себе цінний подарунок — стенди для лабораторії, у якій проводяться практичні заняття.

P1290005 P1290076 P1290001
P1290017 P1290082 P1290088