Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

21.02.2017 відбулося вручення дипломів клоліфікованого робітника, 20 учням за професією «Слюсар з ремонту автомобілів». Учні також одержали атестат про повну загально середню основу.
За успіх у навчанні одержали грамоти: Гурін Юрій, Нападайло Антон, Тригуб Дмитро, Столбцов Вадим. За спортивні досягнення, грамоти одержали: Байбар Костя, Даценко Сергій, Столбцов Вадим, Петрухін Антон. За активну участь у технічній творчості ліцею: Борисенко Денис, Третяк Веталій, Пекалов Александр, За активну участь у громадському житті ліцею: Бублик Іван, Ромашов Богдан, Мирцалово Адрій, Лукашик Віталій. Оголошенна подяка батькам: Мирцаловій Світлані Леонідовні, Тригуб Ірині Анотолівне та Тригуб Ігорові Івановичу.
На врученні дипломів були присутні: Голова Красноградської районної ради В.А. Птишник, представники РДА, Красноградської мерії, приватні підприємці.

Випускний 35АС Випускний 35АС Випускний 35АС Випускний 35АС Випускний 35АС Випускний 35АС

Автор: Н. В. Мирошниченко
Категорія: /

31 січня року випускники Красноградського професійного ліцею отримали дипломи кваліфікованих робітників професії “Кухар”.
Професія кухаря – одна з найважливіших у людському суспільстві, це не тільки давня, а й вічна професія. Кухар подібний до художника. І якщо він любить власну професію, то створює вишукані страви творчо, винахідливо. А це приносить людям задоволення.

Випуск-2017. Кухарі Випуск-2017. Кухарі Випуск-2017. Кухарі Випуск-2017. Кухарі Випуск-2017. Кухарі

Детальніше:Професія кухаря – це стабільність сьогодні, впевненість завтра, успішність завжди