Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: В. М. Омельченко

У народі кажуть: «Найбільше багатство – це здоров'я», «Без здоров'я немає щастя». Здорова дитина – здорова родина, відповідно – здорова нація.
1 червня 2017 року в 21 ОКН групі соціально-психологічною службою ліцею було проведено годину спілкування з переглядом відео на тему: «Здорова дитина – щаслива родина».

Година спілкування – 2017 в 21 ОКН Година спілкування – 2017 в 21 ОКН Година спілкування – 2017 в 21 ОКН

Автор: А. О. Сіладі

До Дня народження Т.Г. Шевченка, річниці його пам’яті та ювілею виходу його «Заповіту» в Красноградському професійному ліцеї проведено відкритий виховний захід «Мені однаково чи буду… (Роздуми поета про свою долю і про долю України)», підготовлений 11 ОКН групою та її керівниками Калініченко В.В., Молібог Я.О. Присутнім були представлені презентації пісень на слова великого поета, декламування його віршів, інсценізація уривку з творів, картини, ним написані, виставка книг. Ми ще раз перегорнули сторінки життя Великого Українця.

Виховна година - 11 ОКН Виховна година - 11 ОКН Виховна година - 11 ОКН

Автор: А. С. Калантай

17 лютого 2018 року з екскурсійною поїздкою випускники та учні ліцею відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Цікавою та незабутньою залишиться в пам'яті учнів по професії "Кухар", "Автослюсар з ремонту автомобілів", "Штукату; лицювальник-плиточник, маляр", та "Оператор комп'ютерного набору; Секретар керівника". Випускники групи 29 К Паюк Олександр та Дмитренко Володимирдо вступу в університет виявили бажання і вже працюють в елітних кафе.

Поплавський 2018Поплавський 2018

 

Автор: Сіладі А.О.

16 січня 2018 року в ліцеї відбулась виховна година-урок пам’яті: «Крути – символ українського патріотизму», - зустріч з методистами Молодіжного центру нашого міста, які розповіли про події того часу, чому відбулась та жахлива трагедія, про її причини та наслідки. Учні переглянули відеофільм про подвиг героїв Крут.

29 січня – ми вшановуємо пам'ять героїв, які загинули під Крутами. Нагадаю з історії: 29 січня 1918 року. Збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути , яка розташовувалася на 130 -му кілометрі в північно-східному напрямку від Києва. Учасники події: невеликий загін з боку юної Української Народної Республіки (близько 600 чоловік, переважно студенти) і знаменита Червона гвардія Радянської Росії, яка значно перевищує своїх вимушених супротивників числом, бойовим потенціалом і досвідом. Результат бою не важко передбачити.

 

Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу

Автор: Ворожка В.В.

27 грудня 2017 року традиційно напередодні Нового року зала засідань міської ради гостинно відчиняє двері для тих дітей, яким 2017-ий приніс перемогу і які заслуговують за звання «Лідер року».
Міський голова Володимир Максим вручив відзнаки та солодкі подарунки учням Красноградського професійного ліцею Аллі Ананьєвій (активній учасниці молодіжних проектів та спортивних змагань), Андрію Мірошніченку (активному учаснику молодіжних проектів та спортивних змагань)

Новорічний щорічний прийом у міського голови Новорічний щорічний прийом у міського голови Новорічний щорічний прийом у міського голови

Автор: Довжинська О. М.

14 грудня 2017 року в Будинку Техніки БУ «Укрбургаз» відбувся районний конкурс «Чарівниця Красноградщини - 2017». Професійний ліцей на конкурсі представляля учениця групи 11 ОКН Біляєва Наталія. Наша учасниця здобула титул «Міс Креативність». Організатори, Молодіжний центр сектору молоді та спорту райдержадміністрації, запропонували оновлений формат свята. На початку замість знайомства з учасницями представили оригінальні відеоролики про кожну з них.

Чарівниця-2017 Чарівниця-2017 Чарівниця-2017

Детальніше: Чарівниця Красноградщини-2017
Автор: Довжинська О. М.

8 грудня 2017 року учні ліцею разом з студентів красноградських ВНЗ відвідали Молодіжний центр, де фахівці Центру провели мультимедійну лекцію до міжнародного Дня прав людини. На лекції діти познайомилися з поняттям «права людини» та місцем його у системі міжнародного права. Взяли участь у тренінгу знайомств, подискутували на тему прав і обов’язків, обговорили якості особистості сучасного учня (студента), переглянули відеофільм про права людини.

 А чи знаємо ми свої права? А чи знаємо ми свої права?

Автор: Кравчено В. В.

07 грудня 2017 року був проведений відеоурок присвячений Дню зройних сил України. Відеоиатеріал складався з кількох блоків. 5 кращих українських воєних розробок 10 найсильніших армій світу та інше. Участь у перегляді прийняли учні 31 ОКН та 30 ШЛТМ

Виховна година до Дня зброїних сил України Виховна година до Дня зброїних сил України Виховна година до Дня зброїних сил України

Автор: Філонова В.І.

6 грудня 2017 року класний керівник Філонова В.І. провела відкриту виховну годину на тему : «Вартовим миру присвячується» до Дня збройних сил України.

Мета виховного заходу: сприяти патріотичному вихованню учнівської молоді; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну свідомість; виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби, взаємоповагу один до одного. Сьогодні був запрошений для виступу, колишній учень нашого ліцею, а щойно демобілізований з лав збройних сил України Віктор Ворожко, який розповів учням про військове формування , на яке відповідно до Конституції України покладають завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Україна на сьогодні-незалежна держава. Служити в Українській армії - справа честі та обов’язку.

Відкрита виховна година до Дня збройних сил України Відкрита виховна година до Дня збройних сил України Відкрита виховна година до Дня збройних сил України