Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: В. М. Омельченко
Категорія: /

У народі кажуть: «Найбільше багатство – це здоров'я», «Без здоров'я немає щастя». Здорова дитина – здорова родина, відповідно – здорова нація.
1 червня 2017 року в 21 ОКН групі соціально-психологічною службою ліцею було проведено годину спілкування з переглядом відео на тему: «Здорова дитина – щаслива родина».

Година спілкування – 2017 в 21 ОКН Година спілкування – 2017 в 21 ОКН Година спілкування – 2017 в 21 ОКН

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

До Дня народження Т.Г. Шевченка, річниці його пам’яті та ювілею виходу його «Заповіту» в Красноградському професійному ліцеї проведено відкритий виховний захід «Мені однаково чи буду… (Роздуми поета про свою долю і про долю України)», підготовлений 11 ОКН групою та її керівниками Калініченко В.В., Молібог Я.О. Присутнім були представлені презентації пісень на слова великого поета, декламування його віршів, інсценізація уривку з творів, картини, ним написані, виставка книг. Ми ще раз перегорнули сторінки життя Великого Українця.

Виховна година - 11 ОКН Виховна година - 11 ОКН Виховна година - 11 ОКН

Автор: В. М. Омельченко
Категорія: /

17 травня 2018 року професійний ліцей відсвяткував Всесвітній день вишиванки - свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка - вишиванка є головним оберегом українця. В цей день учні та педагогічні працівники на чолі з директором ліцею Мирошниченко Н.В. провели флешмоб «Україна моя вишивана» та прикрасили стрічками з вишивкою дерева поблизу навчального закладу. Далі святкування продовжилось у центрі міста, де до нашого дружнього колективу долучився міський голова Максим В.І. і вже разом ми прикрасили вишивкою: і погруддя Т.Г.Шевченка, і дерева у Молодіжному сквері. Чому саме дерева вже другий рік поспіль ми прикрашаємо вишивкою? Та тому, що серед різноманіття архетипів давнього світогляду, символ Дерева Життя є універсальним. В українській народній вишивці він посідає центральне місце. До того ж Дерево виступає своєрідним містком поміж землею і небом. Саме Дерево символізує безсмертя, нескінченість Життя, його розмаїття. Воно стоїть понад часом, об’єднуючи минуле, сучасне і майбутнє.

P5170598 P5170665 P5170674

Детальніше:Всесвітній день вишиванки - 2018
Автор: Н. В. Мирошниченко
Категорія: /

9 травня 2018 року Україна святкує 73-ту річницю з Дня Перемоги. Цього дня працівники ліцею взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Перемоги. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

День перемоги Мітинг Мітинг

Автор: Кравченко В. В.
Категорія: /

8 травня 2018 року команда Красноградського професійного ліцею у складі 5 чоловік прийняла участь у квесті присвяченому 73-й річниці пам’яті та примирення. Квест складався із семи станцій. Після завершення квесту учасники були нагороджені подяками та сертифікатами. Фіналом заходу було частування кашею.

Естафета Естафета Естафета

Автор: С. Г. Набока
Категорія: /

31 травня – Всесвітній день без тютюну. З нагоди цієї дати 8 травня 2018 року майстер в/н Караченцева І. В. та класний керівник Набока С. Г. з  учнями 30 ШЛПМ групи провели бесіду про шкідливий вплив куріння. Здоров’я – найдорожчий дар людини. Однак часто причиною захворювань є сама людина, точніше, спосіб життя, який вона веде, і звички, які їй притаманні. Куріння завдає великої шкоди всьому організму, особливо органам дихання. Учні зачитали фактори, які шкодять здоров’ю та загрожують нашому життю. Метою бесіди було виховувати в учнів бережливе ставлення  до  свого здоров’я, негативне ставлення до тютюнокуріння, бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично ставитися до своїх негативних вчинків, спонукати учнів до роздумів.

Тютун  Тютун

Автор: Філонова В .І.
Категорія: /

27 квітня 2018 року в групі 10 ШЛПМ була проведена відкрита виховна година до Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці. Одним із суспільно значущих проектів, спрямованих на популяризацію серед молодого покоління культури безпеки праці, є щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходить за сприяння Державної служби України з питань праці. Взяли участь у конкурсі такі учні Красноградського професійного ліцею: Ананьєва Алла (31 ОКН), Ганжара Ольга (10 ШЛПМ), Деренський Віктор (31 ОКН). Учень 21 ОКН Москалик Олександр взяв участь в Всеукраїнському конкурсі відеороликів «Охорона праці на захисті життя», що проводило ДП «Редакція журналу «Охорона праці»» за підтримки Державної служби України з питань праці, який проводився в березні 2018 року. В бібліотеці ліцею була представлена виставка до дня охорони праці, де учні ознайомилися з основними правовими документами. Учні можуть скористуватися при підготовці до уроків онлайн тестами на сайті https://www.testorium.net/ua/ . Наш сайт пропонує переглянути матеріали для проведення виховних годин, присвячених Дню охорони праці(посилання).

Охорона праці Охорона праці

Детальніше: Всесвітній день охорони праці - 2018
Автор: Благодир О. П.
Категорія: /

26 квітня 2018 року біля пам’ятного знаку землякам-чорнобильцям відбувся мітинг з нагоди Дня Чорнобильської трагедії. Щоб вшанувати пам’ять загиблих та висловити вдячність нині живим ліквідаторам до меморіалу прийшли керівництво району та міста, а також від нашого ліцею майстерр в/н Благодир О. П. разом з групою 16 ССЕ.На завершення присутні поклали квіти до памятного знаку землякам-чорнобильцям.

Чорнобыль Чорнобыль Чорнобыль

Автор: Сіладі А. О.
Категорія: /

25 квітня 2018 року об 11:00 в приміщенні Красноградського молодіжного центру відбувся тематичний захід «Пам’ятаємо подвиг ліквідаторів», присвячений до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, на якому були присутні студенти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. та учні професійного ліцею. На заході були висвітлені болючі факти аварії, яка сталася на Чорнобильській АЕС. Також молоді було запропоновано переглянути документальний фільм про події того жахливого дня —«Загублений світ». Присутні студенти пройнялись подіями тих часів і ми впевнені, що молоде покоління пронесе відчуття вдячності ліквідаторам через літа.

У молодіжному центрі У молодіжному центрі У молодіжному центрі