18 березня 2019 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено індивідуальну бесіду з учнем 30 ШЛПМ групи Шаровкіним Ігорем на тему: «Державна підтримка учнів пільгового контингенту при продовженні навчання, працевлаштуванні та забезпеченні житлом».

image001

Праця неповнолітніх

Як діяти, якщо стало відомо про жорстоке поводження з дитиною Як діяти, якщо стало відомо про жорстоке поводження з дитиною Як діяти, якщо стало відомо про жорстоке поводження з дитиною

13 грудня 2017 року соціально-психологічною службою ліцею для учнів які мешкають у гуртожитку було проведено виховний захід з переглядом відео та послідуючим його обговоренням на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали». Мета: сформувати свідоме ставлення учнів до власних вчинків, свого здоров’я та здоров’я оточуючих, як найвищої цінності.

Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали» Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали» Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали»

13 вересня 2021 року соціальним педагогом ліцею В.Омельченко було надано індивідуальну консультацію учениці 30 ШЛПМ групи І.Золотухіній щодо виплати щорічної допомоги для придбання навчальної літератури.

image001

06 вересня 2021 року психологічною службою ліцею було проведено профілактичну бесіду з учнями 25 АС групи Д.Головко та Д.Комбаровим на тему: «Дружба чи маніпуляція і використання, як розпізнати?».

image001

27 травня 2021 року соціальним педагогом ліцею В.Омельченко було проведено виховну бесіду з учнями 15 АС групи Д.Комбаровим та Д.Головком на тему: «Ризикована поведінка та її наслідки».

image001

26 травня 2021 року соціальним педагогом Валентиною Омельченко було проведено індивідуальне заняття з учнем 26 ССЕ групи Максимом Ющишиним. Мета заняття: формування життєвих компетентностей учня.

image001

У зв’язку з зарахуванням на повне державне утримання 19 травня 2021 року соціальним педагогом Валентиною Омельченко було надано індивідуальну консультацію учениці 20 ШЛПМ групи Ірині Золотухіній.

image001