Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Кривко О. В.

26 квітня 1986 року сталася трагедія. Біда, яка розчинилася у духмяному повітрі, в біло-рожевому цвітінні яблунь та абрикосів, у воді сільських криниць, у молоці корів, у всій красі та зелені. Та хіба тільки в ній? Вона розчинилася в людях. В читальній залі бібліотеки ліцею діє тематична презентація « Чорна трагедія на кольоровій землі», біля якої для учнів 1 курсу була проведена тематична бесіда « Трагедія Чорнобиля – біль нашого народу». Також учні ознайомилися з книгою « Чорнобиль: події, долі, пам’ять», створену по матеріалах обласної історико- краєзнавчої пошукової експедиції учнівської та студентської молоді « Чорнобиль: події, долі, пам’ять» та художньою книгою Любові Сироти « Припятский синдром».

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде.

  Охорона праціОхорона праці

Автор: Кривко О. В.

25 квітня 2018 року Державною науково- педагогічною бібліотекою України ім. В.О. Сухомлинського спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» був проведений Всеукраїнський вебінар на тему «Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек».

Програма вебінару передбачала розгляд таких питань:

  • Науково-методичне забезпечення упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек.
  • Загальна та спеціальна методика систематизування за УДК – особливості застосування в освітянських бібліотеках.
  • Організація фондів і систематичних каталогів освітянських бібліотек за таблицями УДК.
  • Досвід роботи бібліотек закладів освіти з упровадження УДК.

Вебінар бібліотекарів Вебінар бібліотекарів Вебінар бібліотекарів

Автор: О. В. Кривко

Я вибрала долю собі сама,
І що зі мною не станеться, -
У мене жодних претензій нема
До долі – моєї обраниці.

«Доля» Л.Костенко

5 квітня 2018 року в читальній залі бібліотеки відбувся літературний вечір «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», присвячений геніальній поетесі, принциповій жінці з чоловічим характером – Ліні Костенко. Учні 31 ОКН групи з задоволенням читали та обговорювали твори поетеси, слухали цікаві факти з життя та творчості Ліни Василівни, переглядали тематичну презентацію. Разом з учнями, поетичні рядки читали викладач української літератури Сіладі А. О. та бібліотекар Кривко О. В. «Я дуже хочу, щоб і вашим смислом життя була свобода і правда, людяність і доброта, доброзичливість і взаємодопомога, щоб ви вірили в перемогу життя і добра та його непереможність».

Літературний вечір Літературний вечір Літературний вечір

Автор: Кривко О.В.

25 березня 1999 року загинув лідер правозахисного руху в Україні В’ячеслав Чорновіл. З цієї нагоди в читальній залі бібліотеки ліцею організована інформаційна презентація «Я обрав життя, яке прожив…». Тут презентується інформація про життя і діяльність видатного політика, його фото. Всі бажаючі можуть переглянути матеріал та ознайомитися з ним.

Бібліотека Бібліотека Бібліотека

Автор: О. В. Кривко

В дні перемог і в дні поразок,
Щасливі дні і дні сумні
Іду з дитинства до Тараса,
Несу думки свої земні.

14 березня 2018 року в читальній залі бібліотеки ліцею біля розгорнутих тематичних презентацій проводилися літературний ігроленд «Нас єднає Шевченкове слово» та клоуз-тест «Шлях до Кобзаря». Бібліотекарем ліцею було підготовлено цікаві запитання по життєвих датах поета, подорож по літературній творчості, згадали також мистецьку та музичну діяльність видатного письменника. Учні групи 31ОКН разом з викладачем української мови та літератури Сіладі А.О. провели бесіду біля презентацій. Особливо активно учні відповідали на запитання клоуз-тесту, а переможці отримали солодкі сюрпризи.

Літературний ігроленд - 2018 Літературний ігроленд - 2018

Автор: Кривко О.В.

До бібліотеки ліцею завітали найактивніші читачі та учні, які відвідують художньо-естетичний гурток, щоб обговорити свою участь в районному щорічному соціальному літературно-художньому конкурсі постерів та книжкових ілюстрацій « Книга, що народжує мрію», який проводиться з 23 лютого до 23 березня 2018 року серед учнів та студентів Красноградського району. Разом з бібліотекарем познайомилися з умовами конкурсу, визначилися з обраною номінацією. Керівник гуртка Ляхов П.П. запропонував провести спочатку цей конкурс в ліцеї, на що всі з радістю погодилися. Тож чекаємо позитивних результатів!

Конкурс Конкурс Конкурс

Автор: Кривко О.В.

В читальній залі діє відкрита презентація « Герої Небесної Сотні». Тут зібрано матеріал з місцевих періодичних видань, методичний матеріал для проведення заходів, художня література. Революція Гідності та Свободи - це новий відлік часу в історії України, центром якого став Майдан 2013 року як символ випробування на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Для учнів була проведена тематична бесіда біля виставки та обговорення книги А.Кокотюхи « Вогняна зима», їх назвали Небесною сотнею - українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, в період з 19 по 21 січня 2014 року. Загинули за честь, за волю, за право бути народом.

Бібліотека віставка: "Герої небесної сотні" Бібліотека віставка: "Герої небесної сотні" Бібліотека віставка: "Герої небесної сотні"

Автор: Сіладі А.О.

29 січня виповнюється 100 років лицарському подвигу під Крутами.

Крути… Символ героїзму і відданості нашого юнацтва, символ національної трагедії. Квіт української молоді, оті мученики українські, ті новітні воїни і герої, які склали іспит зрілості, ставши в обороні української волі й державності.

В читальній залі бібліотеки діє презентація матеріалу « Крути. Як це було…» та тематична папка «Трагедія, ім’я якої – Крути». Для учнів першого курсу було проведено історичну годину біля виставки, де вони ознайомилися з матеріалом та більш детально розглянули пам’ятку, розроблену і представлену тут – « 10 фактів про бій під Крутами, які має знати кожен українець».

                               Крути – наша гордість і слава,

                               Там соколи юні у вічність пішли.

                               На клич молодої держави,

                               Піднялися вірні сини.

                               Грудьми у нерівному бої,

                               Спинили червону орду,

                                 З честю впали герої,

                                 За Україну свою!

Змагання з баскетболу серед дівчат Змагання з баскетболу серед дівчат Змагання з баскетболу серед дівчат

Автор: Кривко О. В.

22 січня 2018 року – день Соборності України. Майже 100 років тому це слово було вписане в історію українського народу, але святковим днем українського календаря воно стало тільки від недавно. Лише за умов державотворчих процесів в Україні цей день набув своєї чинності .

Яка ж вдалась   сьогодні днина!

Так й хочеться співати пісень!

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день.

Для більш детального вивчення історії цього свята в читальній залі бібліотеки діє відкрита інформаційно-тематична презентація «Соборна Україна- єдина країна». Всі бажаючі запрошуються переглянути презентацію та ознайомитися з новим цікавим матеріалом.

Виставка в бібліотеці до дня Соборності України Виставка в бібліотеці до дня Соборності України

Автор: Кривко О.В.

7 грудня 2017 року для учнів першого курсу було проведено тематичний правовий ринг та бесіда біля презентації « Кодекси в нашій бібліотеці».Сьогодні вже нікого не треба переконувати в необхідності правових знань, бо згідно Конституції України: незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. Тому кожна людина повинна бути хоча б трішки юристом. Тож не дивно,що в читальній залі бібліотеки ліцею в межах Тижня правових знань, діє тематична презентація « Жити по закону – дбати про життя». Тут розміщено цікавий матеріал юридичної тематики, тематична папка « Перехрестя мудрого закону» та розроблені популярні серед учнівської молоді інтелектуальні ігри – « Перекладач з юридичного», « Мандрівка океаном Прав», « Шлях до правової держави» та інші.

Тиждень правових знань в бібліотеці Тиждень правових знань в бібліотеці Тиждень правових знань в бібліотеці