Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: Кривко О.В.

До бібліотеки ліцею завітали найактивніші читачі та учні, які відвідують художньо-естетичний гурток, щоб обговорити свою участь в районному щорічному соціальному літературно-художньому конкурсі постерів та книжкових ілюстрацій « Книга, що народжує мрію», який проводиться з 23 лютого до 23 березня 2018 року серед учнів та студентів Красноградського району. Разом з бібліотекарем познайомилися з умовами конкурсу, визначилися з обраною номінацією. Керівник гуртка Ляхов П.П. запропонував провести спочатку цей конкурс в ліцеї, на що всі з радістю погодилися. Тож чекаємо позитивних результатів!

Конкурс Конкурс Конкурс

Автор: Кривко О. В.

22 січня 2018 року – день Соборності України. Майже 100 років тому це слово було вписане в історію українського народу, але святковим днем українського календаря воно стало тільки від недавно. Лише за умов державотворчих процесів в Україні цей день набув своєї чинності .

Яка ж вдалась   сьогодні днина!

Так й хочеться співати пісень!

Моя соборна Україна

Знов зустрічає новий день.

Для більш детального вивчення історії цього свята в читальній залі бібліотеки діє відкрита інформаційно-тематична презентація «Соборна Україна- єдина країна». Всі бажаючі запрошуються переглянути презентацію та ознайомитися з новим цікавим матеріалом.

Виставка в бібліотеці до дня Соборності України Виставка в бібліотеці до дня Соборності України

Автор: Кривко О.В.

7 грудня 2017 року для учнів першого курсу було проведено тематичний правовий ринг та бесіда біля презентації « Кодекси в нашій бібліотеці».Сьогодні вже нікого не треба переконувати в необхідності правових знань, бо згідно Конституції України: незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності. Тому кожна людина повинна бути хоча б трішки юристом. Тож не дивно,що в читальній залі бібліотеки ліцею в межах Тижня правових знань, діє тематична презентація « Жити по закону – дбати про життя». Тут розміщено цікавий матеріал юридичної тематики, тематична папка « Перехрестя мудрого закону» та розроблені популярні серед учнівської молоді інтелектуальні ігри – « Перекладач з юридичного», « Мандрівка океаном Прав», « Шлях до правової держави» та інші.

Тиждень правових знань в бібліотеці Тиждень правових знань в бібліотеці Тиждень правових знань в бібліотеці

Автор: Кривко О.В.

1 грудня 2017 року відзначається день боротьби зі СНІДом – жахливої хвороби, від якої щодня помирають тисячі людей . В читальній залі бібліотеки діє відкрита інформаційна презентація: СНІД не залишаємося байдужими, яку можна переглянути як учням, так і педагогам і використати в своїй роботі. З учнями групи 19К була проведена бесіда-презентації – «СНІД знати, щоб жити». Відвідайте бібліотеку, ознайомтеся з матеріалом!

День бородьби зі СНІДом День бородьби зі СНІДом День бородьби зі СНІДом

Автор: Ворожка В.В.

28 вересня 2017 року набрав чинності новий Закон України « Про освіту». В читальній залі нашої бібліотеки діє відкрита презентація « Упроваджуємо Закон України « Про освіту». Тут є нормативні та методичні джерела інформації, з якими ви ознайомитеся та впроваджуватимете в свою роботу. Читаємо Закон – працюємо по - новому!

Кривко

Автор: Кривко О.В.

10 жовтня 2017 року в читальній залі бібліотеки ліцею підготовлено літературний калейдоскоп « Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра», присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності, а також художня література , присвячена Захисникам Вітчизни. Тут також презентується тематична папка « Герої нашого часу». Книги, представлені на виставці, розповідають про героїчне минуле та сучасне українського війська. Учнів цікавила література про виникнення козацтва, легендарних гетьманів, історичне минуле нашої Батьківщини, а також сучасна художня література, яка розповідає про невідомі факти та хронічку АТО.

Виставка в бібліотеці Виставка в бібліотеці Виставка в бібліотеці

Автор: Кривко О.В.

В кінці вересня в нашому ліцеї проходила благодійна акція « Подаруй бібліотеці книгу» в рамках Всеукраїнського Дня бібліотек, яка є постійною і проводиться щорічно. Учні та педагогічний колектив поповнили фонд бібліотеки ліцею більше ніж на 25 екземплярів сучасної літератури різної тематики, а також художньої літератури зарубіжних класиків. Найактивніших благодійників адміністрація ліцею на загальноліцейній лінійці відмітила грамотами та солодкими подарунками. В читальній залі діє виставка-перегляд « Наші книги – подарунок бібліотеці».

Виставка в бібліотеці Виставка в бібліотеці

 

Автор: О. В. Кривко

28 вересня 2017 року в усіх навчальних групах ліцею було проведено інтелектуальну гру « Кращий знавець літератури», присвячену Всеукраїнському Дню бібліотек. Запитання були досить цікаві та змістовні: першовідкривач бібліотеки в Київській Русі, питання по творчості Т.Г.Шевченка, І.Франка, Л.Українки, І.Котляревського та багато інших. Вікторина проходила в формі цікавої й невимушеної гри. В підсумку вікторини було визначено найкращого знавця літератури, який на загальноліцейній лінійці отримає грамоту та цінний подарунок.

ВІДВІДУЙТЕ БІБЛІОТЕКУ, ЧИТАЙТЕ КНИГИ, ПОПОВНЮЙТЕ ЗНАННЯ!

Інтелектуальна гра Інтелектуальна гра Інтелектуальна гра

Автор: О. В. Кривко

19 вересня – день звільнення нашого міста. Як барви на вічному полотні історії та людського буття у ньому переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота, біль і надія. Ми у неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, кому випали сліпучі миттєвості подвигу, ратні дні та ночі, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками або у Братських могилах, і кому судилося повернутися з фронтів Великої Вітчизняної живими. Саме про них, земляків – визволителів, в бібліотеці діє відкрита інформаційна виставка: « Великий подвиг народу – назавжди в нашій памяті». Учні з задоволенням переглядали інформаційний матеріал та провели бесіду біля виставки.

Виставка в бібліотеці Виставка в бібліотеці

Автор: О. В. Кривко

 12 вересня в актовій залі ліцею відбувся усний журнал « Молодь у боротьбі за незалежність», підготовлений бібліотечним активом. Нам треба жити кожним днем, Не ждати омріяної дати. Горіть сьогоднішнім вогнем, Бо «потім» може не настати. Л.Костенко. Журнал містив чотири сторінки: 1-ша – « Пам’ятай про Крути», 2-га – « Революція 1990 року», 3-тя – « Помаранчева революція», 4-та сторінка –« Революція Гідності» та тематичну презентацію. Учні розширили поняття про єдність, незалежність, суверенність держави та згадали Героїв Небесної сотні, воїнів, загиблих у боротьбі за свободу і цілісність України.

P9120140 P9120148 P9120146