Карантин

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Кривко О. В.
Категорія: /

В читальній залі бібліотеки діє інформаційна виставка «Проблеми булінгу в освітньому середовищі», присвячена важливій і водночас складній темі. Захищати себе – важливе вміння. Кожній людині необхідно вміти протистояти хамству, грубості, агресії, тиску та знущання. На виставці представлені матеріали за допомогою яких ми маємо навчитися самі та навчити учнів бути сильними, уміти віднайти внутрішній ресурс для того, щоб зберегти себе.

P2180006 P2180011 P2180009

Автор: Кривко О. В.
Категорія: /

В бібліотеці ліцею знову зустріч...Так, саме зустріч з книгою, з українськими письменниками сучасності, з літературною творчістю. Учням І курсу було представлено презентацію «Світ сучасної української літератури» і проведено годину читання біля тематичної виставки. Ми всі полинули у світ творчості В. Лиса, В. Шкляра, М. Матіос, Л. Дашвар, І. Роздобудько, І. Карпи, В. Кокотюхи, В. Мастєрової, С. Талан та ін.. Учні зацікавилися творами сучасних письменників і виявили бажання прочитати деякі твори.

        Шановні користувачі! Заходьте до бібліотеки ліцею, читайте книги, поглиблюйте свої знання, розширюйте свій світогляд, набирайтеся мудрості, отримуйте задоволення від прочитаного!

P2060036 P2060037 P2050027

Автор: Кривко О. В.
Категорія: /

В бібліотеці ліцею діє відкритий перегляд інформаційних матеріалів, присвячений пам’ятній даті в історії українського народу - героям Крут. Наша історія не перестає кровоточити, як рани тих трьохсот юнаків, які в січні 1918 року піднялися на захист незалежної Української держави.

Плакав вітер...

Ой, як плакав на краю діброви,

Де студентське біле тіло лежало у крові.

Нахилявся до личенька, цілував шовково,

Кучерявив кучерики круто, барвінково.

Плакав вітер.. .Ой, як плакав Жалібненько, томно,

Співав «Вічну» над студентом Сумно, похоронно.

Виставки

Автор: Кривко О. В.
Категорія: /

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧИ

Бібліотека ліцею за перше півріччя 2018/2019 навчального року отримала нові підручники для учнів, які здобувають повну загальну середню освіту. Зверніться до бібліотеки, отримайте підручники і добре навчайтеся.

Виставки

Автор: Кривко О. В.
Категорія: /

26 квітня 1986 року сталася трагедія. Біда, яка розчинилася у духмяному повітрі, в біло-рожевому цвітінні яблунь та абрикосів, у воді сільських криниць, у молоці корів, у всій красі та зелені. Та хіба тільки в ній? Вона розчинилася в людях. В читальній залі бібліотеки ліцею діє тематична презентація « Чорна трагедія на кольоровій землі», біля якої для учнів 1 курсу була проведена тематична бесіда « Трагедія Чорнобиля – біль нашого народу». Також учні ознайомилися з книгою « Чорнобиль: події, долі, пам’ять», створену по матеріалах обласної історико- краєзнавчої пошукової експедиції учнівської та студентської молоді « Чорнобиль: події, долі, пам’ять» та художньою книгою Любові Сироти « Припятский синдром».

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде.

  Охорона праціОхорона праці

Автор: Кривко О. В.
Категорія: /

25 квітня 2018 року Державною науково- педагогічною бібліотекою України ім. В.О. Сухомлинського спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» був проведений Всеукраїнський вебінар на тему «Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек».

Програма вебінару передбачала розгляд таких питань:

  • Науково-методичне забезпечення упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек.
  • Загальна та спеціальна методика систематизування за УДК – особливості застосування в освітянських бібліотеках.
  • Організація фондів і систематичних каталогів освітянських бібліотек за таблицями УДК.
  • Досвід роботи бібліотек закладів освіти з упровадження УДК.

Вебінар бібліотекарів Вебінар бібліотекарів Вебінар бібліотекарів