Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: Третякова Л. О.

   26 грудня 2017 року у гуртожитку Красноградського професійного ліцею відбувся святковий новорічний вечір. Новий рік – чарівне та радісне свято, від якого завжди чекають дива і діти, і дорослі.

Із хвилюванням та піднесеним настроєм готувалися до цього свята у гуртожитку. Створили новоріну казку творчі та креативні учні з вихователем Людмилою Олександрівною Третяковою. Святково прибрана актова зала, яскраво сяюча ялинка – усе це створювало добру, сімейну атмосферу. І ось з’являються герої казки: Дід Мороз (Романенко Сергій), Снігуронька (Шевченко Юля), неперевершена Баба Яга (Маніло Катя), Кощій Безсмертний (Тритяк Аліна), Снігова королева (Видюк Марія). Чудові костюми, професійний макіяж, артистичність героїв перенесли присутніх у чарівну казкову країну, яка нагадала про безтурботне дитинство та викликала у присутніх приємні спогади та відчуття.

Новорічний вечір у гуртожитку Новорічний вечір у гуртожитку Новорічний вечір у гуртожитку  

Детальніше: Новорічна казка у гуртожитку
Автор: Омельченко В.М.

19 грудня в Україні відзначають День Святого Миколая. Миколай – один із найшанованіших святих – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей. Згідно з народними віруваннями Святий Миколай в образі старця ходить землею, проганяє злих духів і дарує подарунки дітям, які цілий рік були слухняними. Завітав він цього дня і до учнів з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які навчаються в нашому ліцеї. Костюмоване дійство відбулося в актовій залі. Роль ведучої з успіхом виконала методист Довжицька О.М. Роль «нечистої сили» – учениця 10 ШЛПМ групи Філонова Валерія. Роль «зимової королеви» – учениця 30 ШЛПМ групи Видюк Марія. Роль посланця Миколая – учень 20 ШЛПМ групи Шаровкін Ігор. Учні від душі повеселились під час різноманітних конкурсів. Закінчилось свято «солодким столом».

Соціально-психологічна служба ліцею дякує усім причетним до організації свята.

image015 image027 image017

Детальніше: Святковий захід до Дня Святого Миколая-2017
Автор: Довжинська О. М.

20-21 грудня 2018 року під гаслом "Любити серцем, розуміючи красу" пройшов обласний конкурс-огляд художньої самодіяльності серед закладів профтехосвіти. У Красноградському професійному ліцеї у передноворічні дні з метою виявлення талановитої молоді проводиться огляд художньої самодіяльності серед груп ліцею. Вже показали свої виступи групи 19К, 21ОКН, 31ОКН. Розкриваючи тему конкурсу-огляду, ліцеїсти показали свої таланти у вокальному, хореографічному, театральному жанрах. 26 грудня чекаємо на виступ групи 11ОКН, а в новому році – інших груп ліцею.

Огляд художньої самодіяльності Огляд художньої самодіяльності Огляд художньої самодіяльності

Детальніше: Огляд-конкурс художньої самодіяльності - 2017
Автор: О. М. Довжинська

28 вересня 2017 року у професійному ліцеї відбувся концерт художньої самодіяльності до Дня працівників освіти «Зі святом, любі педагоги!» за участю учнів ліцею. Ведучі концерту, учениці групи 19К, Юлія Шевченко та Світлана Семененко, вперше спробували себе у цьому амплуа на сцені. Порадували своїм співом учасники вокального гуртка під керівництвом Євгена Волкова: Сніжанна Мусохранова, Олеся Маслова, Анастасія Батурнич, Юлія Курчак, а Альберт Кулчар та Сергій Романенко вразили відмінним виконанням біт-боксу, зірвавши шквал оплесків. Учасниці гуртка спортивного танцю під керівництвом Ірини Павлової здивували непростою спортивною хореографією та запальним виконанням оригінального танцю. Після концерту приємно було чути гарні відгуки про концерт від вчителів, винуватців святкової події.

До Дня працівників освіти До Дня працівників освіти До Дня працівників освіти

Детальніше: Учні ліцею привітали педагогів з Днем учителя
Автор: Є. І. Волков

11 квітня 2017 року відбувся І етап ХХ Ювілейного Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки», організований Молодіжним центром сектора молоді та спорту КРДА в Будинку техніки. Ліцей представляли Сірафіма Кравченко (31 ОКН), Єгор Скіба (19 К), Пронякіна Вікторія (20 ШЛПМ), Альберт Кепчар(16 ССЕ).

Весняні Дзвіночки Весняні Дзвіночки Весняні Дзвіночки Весняні Дзвіночки

Детальніше: Весняні дзвіночки - 2017
Автор: А. О. Сіладі

12 січня 2017 року в районному Будинку культури відбувся районний фестиваль колядок, щедрівок і вертепів за участю творчих колективів, хорів і ансамблів Красноградщини. Взяв участь і художній колектив ліцею.

Добрий вечір, щедрий вечір Добрий вечір, щедрий вечір Добрий вечір, щедрий вечір