Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: В. М. Омельченко
Категорія: /

18 березня 2019 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено індивідуальну бесіду з учнем 30 ШЛПМ групи Шаровкіним Ігорем на тему: «Державна підтримка учнів пільгового контингенту при продовженні навчання, працевлаштуванні та забезпеченні житлом».

image001

Автор: В. М. Омельченко
Категорія: /

21 березня 2018 соціальним педагогом ліцею Омельченко В.М. було проведено соціальний урок в 11 ОКН групі на тему: «Поняття субкультури. Молодіжна субкультура: за і проти». Форма проведення: бесіда з елементами дискусії та переглядом презентації. Мета: дати уявлення про основні молодіжні субкультури; пояснити у чому полягає унікальність молодіжного співтовариства і культури; виховання толерантного ставлення до людей.

Соціальний педагог і 11 ОКН Соціальний педагог і 11 ОКН Соціальний педагог і 11 ОКН

Автор: Омельченко В.М.
Категорія: /

13 грудня 2017 року соціально-психологічною службою ліцею для учнів які мешкають у гуртожитку було проведено виховний захід з переглядом відео та послідуючим його обговоренням на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали». Мета: сформувати свідоме ставлення учнів до власних вчинків, свого здоров’я та здоров’я оточуючих, як найвищої цінності.

Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали» Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали» Виховний захід на тему: на тему: «Наркотики. Залежність. Наслідки. Не говори, що тебе не попереджали»

Автор: Омельченко В.М.
Категорія: /

07 грудня 2017 року (в рамках тижня правових знань) соціально-психологічною службою ліцею в 20 ШЛПМ групі було проведено тренінг «Права, правопорушення та відповідальність неповнолітніх».

Мета тренінгу:

  • сприяти формуванню правового світогляду підлітків;
  • зорієнтувати учнів, куди і до кого звертатися у разі порушення їх прав;
  • розвивати комунікативні навички:
  • виховувати почуття власної гідності, впевненості у собі, колективізм.

Соціально-психологічна служба Соціально-психологічна служба Соціально-психологічна служба

Детальніше:Тренінг «Права, правопорушення та відповідальність неповнолітніх»
Автор: Жара І.М.
Категорія: /

06 грудня 2017 року практичним психологом ліцею Жарою І.М. було проведено групове дослідження учнів 15 АС за методикою «Прогноз» (оцінка рівня нервово-психічної стійкості).

Групове дослідження Групове дослідження

Автор: Жара І.М.
Категорія: /

06 грудня 2017 року практичним психологом ліцею Жарою І.М. було проведено групове дослідження учнів 16 ССЕ за методикою «Прогноз» (оцінка рівня нервово-психічної стійкості). 

Групове дослідження Групове дослідження

Автор: Жара І.М.
Категорія: /

06 грудня 2017 року практичним психологом ліцею Жарою І.М. було проведено групове дослідження учнів 11 ОКН за методикою «Прогноз» (оцінка рівня нервово-психічної стійкості).

Соціально-психологічна служба Соціально-психологічна служба Соціально-психологічна служба