Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: В. М. Омельченко

17 січня 2019 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено індивідуальне заняття з ученицею 11 ОКН групи Суторміною Д. на тему: «Ризикована поведінка та її наслідки».

image001

Автор: В. М. Омельченко

13 грудня 2018 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено групову бесіду з елементами тренінгу та переглядом відео з учнями 15 АС та 21 ОКН груп на тему: "Булінг"

Мета: розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного ставлення до оточуючих. Формувати негативне відношення до булінгу (неприпустимість проявів булінгу по відношенню до одногрупників) та стійкої мотивації на дотримання безпечних форм поведінки в мережі Інтернет.

Булінг Булінг Булінг

Автор: В. М. Омельченко

10 грудня 2018 року соціально-психологічному службою ліцею було проведено заняття для учнів 20 ШЛПМ групи Золотухіної К. та Караваєва В. на тему: «Уміння наполягти на своєму - це вміння відстояти свою точку зору, свої права і боротися за виконання своїх бажань».

image001

Автор: В. М. Омельченко

23 листопада 2018 року психологом ліцею Жарою І.М. було проведено індивідуальне заняття з учнем 11 ОКН групи Соломахіним Анатолієм на тему: «Темперамент та особливості його прояву в підлітковому віці».

11 ОКН АнатолІй 11 ОКН АнатолІй

Автор: В. М. Омельченко

08 листопада 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено індивідуальне заняття з ученицею 10 ШЛПМ групи Зубатовою Тамарою на тему: «Булінг. Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх».

Зубатова

Автор: В. М. Омельченко

02 листопада 2018 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено індивідуальне заняття з учнем 21 ОКН групи Лєсняком Ярославом на тему: «Бажання і реальні можливості».

Лєсняк Лєсняк

Автор: В. М. Омельченко

29 жовтня 2018 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено індивідуальне заняття з учнем 10 ШЛПМ групи Бобрицьким Олесандром на тему: «Відповідальне ставлення до навчання запорука особистого успіху».

Бобрицький

Автор: В. М. Омельченко

25 жовтня 2018 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено годину спілкування з переглядом та послідуючим обговоренням відео на тему: «Не зіпсуй своє майбутнє. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен» з учнями 26 ССЕ та 21 ОКН груп.

Торгівля люльми Торгівля люльми Торгівля люльми

Детальніше: Година спілкування на тему: «Не зіпсуй своє майбутнє. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен»
Автор: В. М. Омельченко

04 жовтня 2018 року практичний психолог ліцею Жара І.М. провела виховну бесіду з учнем 15 АС групи Гуденком Леонідом на тему: «Шкідливий вплив алкоголю на організм. Відповідальність за вживання алкогольних напоїв в гуртожитку в компанії неповнолітніх».

Гуденко

Автор: В. М. Омельченко

04 жовтня 2018 року практичним психологом ліцею Жарою І.М. та директором ліцею Мирошниченко Н.В. в присутності старшого майстра в/н Матюхової О.А. та майстра в/н 10 ШЛПМ Караченцевої І.В. було проведено виховну бесіду з ученицею 10 ШЛПМ групи Щасливою Настею на тему: «Ризикована поведінка та її наслідки. Правила поведінки в гуртожитку».

Щаслива Настя