Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
kpl28@gmail.com

Автор: Омельченко В. М.

19 квітня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В. М. було проведено індивідуальну діагностику учня 16 ССЕ групи Губського В. за методикою «Чоловічки на дереві». За результатами діагностики було надано консультацію.

Бесіда з Губським В.

Автор: Омельченко В. М.

12 квітня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В. М. було проведено індивідуальну бесіду з учнем 10 ШЛПМ групи Караваєвим В. на тему: «Самооцінка та її вплив на різні сфери життя людини» та діагностику за методикою «Карта сформованості загальнолюдських якостей».

Бесіда з Караєвим Бесіда з Караєвим

Автор: Омельченко В. М.

                                                                                                                                               «Амбіція — це шлях до успіху.

                                                                                                                                                Наполегливість — це засіб для його досягнення».

                                                                                                                                                Білл Бредлі

6 квітня 2018 року соціальний педагог Омельченко В.М. провела індивідуальну бесіду з учнем 20 ШЛПМ групи Шаровкіним І. на тему: «Наполегливість, як засіб для досягнення успіху». Також учню було запропоновано пройти психогеометричний тест Сьюзен Дилінгер, який дозволяє миттєво визначити тип особистості, дати докладну характеристику особистісних якостей і особливостей поведінки людини. На його основі можна спрогнозувати поведінку кожного типу особистості та визначити рівень психологічної сумісності між певними типами людей.

Шатовкін Шатовкін

Автор: Омельченко В. М.

4 квітня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено індивідуальну діагностику учениці 11 ОКН групи Рижової О. за психогеометричним тестом Сьюзен Дилінгер. Психогеометрія – цікава практична система дослідження особистості. Вона дозволяє миттєво визначити тип особистості, дати докладну характеристику особистісних якостей і особливостей поведінки людини. На її основі можна спрогнозувати поведінку кожного типу особистості та визначити рівень психологічної сумісності між певними типами людей.

Індивідуальна бесіда Індивідуальна бесіда

Автор: Омельченко В. М.

5 квітня 2018 року представники Центру денного перебування "КОМПАС" Благодійної Організації "Благо" м.Харків провели для учнів 11 та 21 ОКН груп міні-тренінг на тему: "Профілактика тютюнопаління та наркоманії у підлітковому середовищі". Тренінг проходив у формі бесіди з елементами групової роботи, де учасникам команд запропонували намалювати стверджувальне висловлювання у вигляді малюнка (наприклад, як сигарети та наркотики впливають на людину, які органи вони вражають та яку небезпеку несуть). Кожен із учасників мав змогу висловити свою думку. Закінчили заняття переглядом відеоролика, після якого підлітки одноголосно відповіли, що "куріння та психоактивні речовини дуже шкодять здоров'ю".

Тренінг Благо Благо

Автор: Омельченко В. М.

Всі перемоги починаються з перемог над самим собою
Л. Леонов

4 квітня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В. М. було проведено індивідуальну бесіду з учнем 11 ОКН групи Муршею М. на тему: «Самооцінка», а також індивідуальну діагностику на дослідження мотивації та адаптації до навчального закладу за проективною методикою «Дерево».

Індивідуальна бесіда Індивідуальна бесіда

Автор: Жара І. М.

22 березня 2018 року психологом ліцею Жарою І.М. була проведена індивідуальна вправа на визначення рівня самооцінки під назвою "Самохарактеристика" з учнем 11 ОКН групи Лєсняк Ярославом.

Індивідуальна бесіда Індивідуальна бесіда

Автор: В. М. Омельченко

13 березня 2018 року в Красноградському Молодіжному центрі відбулося засідання круглого столу за участі представників навчальних закладів міста. Тема зустрічі «Скажи ні сучасному рабству». В роботі круглого столу прийняли участь учні нашого ліцею: Маніло Катя, Сасін Діма та Лєсняк Ярослав.

Круглий стіл Круглий стіл Круглий стіл

Автор: В. М. Омельченко

1 березня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було надано індивідуальну консультацію учениці 20 ШЛПМ групи Радулович Д., щодо порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилось 23 роки, але вони продовжують навчання у професійно-технічних навчальних закладах.

P71208-115951 P71208-115956

Автор: Омельченко В. М.

19 лютого 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. було проведено індивідуальну бесіду з учнем 11 ОКН групи Лєсняком Я. на тему: «Відповідальність, як риса особистості»

Соцільно психологічна служба