Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: В. М. Омельченко

25 жовтня 2018 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено годину спілкування з переглядом та послідуючим обговоренням відео на тему: «Не зіпсуй своє майбутнє. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен» з учнями 26 ССЕ та 21 ОКН груп.

Торгівля люльми Торгівля люльми Торгівля люльми

Детальніше: Година спілкування на тему: «Не зіпсуй своє майбутнє. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен»
Автор: В. М. Омельченко

04 жовтня 2018 року практичний психолог ліцею Жара І.М. провела виховну бесіду з учнем 15 АС групи Гуденком Леонідом на тему: «Шкідливий вплив алкоголю на організм. Відповідальність за вживання алкогольних напоїв в гуртожитку в компанії неповнолітніх».

Гуденко

Автор: В. М. Омельченко

04 жовтня 2018 року практичним психологом ліцею Жарою І.М. та директором ліцею Мирошниченко Н.В. в присутності старшого майстра в/н Матюхової О.А. та майстра в/н 10 ШЛПМ Караченцевої І.В. було проведено виховну бесіду з ученицею 10 ШЛПМ групи Щасливою Настею на тему: «Ризикована поведінка та її наслідки. Правила поведінки в гуртожитку».

Щаслива Настя

Автор: В. М. Омельченко

04 жовтня 2018 року практичний психолог ліцею провела профілактичну бесіду з ученицями 31 ОКН та 30 ШЛПМ групи Щербак О. та Мільченко М. на тему: «Ризикована поведінка та її наслідки» та ознайомила учениць з алгоритмом дій у ситуації особистого ризику.

Бесіда Бесіда

Автор: В. М. Омельченко

03 жовтня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. та практичним психологом Жарою І.М. в присутності майстра в/н 21 ОКН групи Полякової А.П. була проведена профілактична бесіда з учнем 21 ОКН групи Муршею Миколою та ученицею 10 ШЛПМ групи Щасливою Н. на тему: «Особисті взаємини, поведінка та навчання».

Мурша та Щаслива

Автор: В. М. Омельченко

03 жовтня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. та практичним психологом Жарою І.М. в присутності майстра в/н 21 ОКН групи Полякової А.П. була проведена профілактична бесіда з учнем 21 ОКН групи Муршею Миколою на тему: «Наслідки пропусків занять без поважних причин».

Мурша Коля

Автор: В. М. Омельченко

03 жовтня 2018 року соціальним педагогом Омельченко В.М. та практичним психологом Жарою І.М. в присутності майстра в/н Караченцевої І.В. було проведено профілактичну бесіду з ученицею 10 ШЛПМ групи Щасливою Настею на тему: «Правила поведінки в навчальному закладі та гуртожитку. Здоровий спосіб життя – запорука успішної адаптації та соціалізації».

Щаслива Настя Щаслива Настя

Автор: В. М. Омельченко

28 вересня 2018 року соціально-психологічною службою ліцею було проведено бесіду з ученицею 10 ШЛПМ групи Щасливою Настею на тему: «Вплив позитивних і негативних рис характеру особистості на її соціалізацію».

Щаслива Настя Щаслива Настя

Автор: В. М. Омельченко

26 вересня 2018 року соціальним педагогом ліцею було проведено вхідне анкетування учнів 15 АС групи. Мета дослідження: визначити тип та соціальний статус сім’ї учня; схильність до девіантної поведінки; інтереси, захоплення.

Анкета 15 АС Анкета 15 АС Анкета 15 АС

Автор: Жара І. М.

18 вересня 2018 року психологом ліцею з учнями 11 ОКН групи було проведено групове діагностування на визначення типу темпераменту за методикою Айзенка.

Анкетування в 11ОКН Анкетування в 11ОКН Анкетування в 11ОКН