Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Н. В. Мирошниченко
Категорія: /

Під час проведення Дня відкритих дверей у закладі було представлено виставку учнівських робіт. Вишиванки, шедеври електрозварювальних робіт, сучасні декоративні вироби з лози та інші вироби, – все це справа рук учнів ліцею, які під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання здобувають вміння та знання.

Виставка Виставка

Детальніше:Виставка до Дня відкритих дверей - 2018
Автор: О. В. Кривко
Категорія: /

Ось і фінал конкурсу «Книга, що народжує мрію», про який ми вже писали 28 лютого цього року. Наші учні взяли участь в двох номінаціях - "Книга - натхнення" та "Україною натхненні". керівник художньо-естетичного гуртка Ляхов П.П. та бібліотекар ліцею Кривко О.В. вибрали найкращі ілюстрації до книг, ті що сто відсотково відповідають змісту книги і передали їх до оргкомітету районної бібліотеки. Чекаємо результатів!

Предметний тиждень - виставка малюнків Предметний тиждень - виставка малюнків Виставка

Автор: Сіладі А. О.
Категорія: /

22 грудня 2018 року в ліцеїї було проведенно конкурс на оформлення кабінету до Нового року

Гран-прі - №32 - 31 ОКН

І - №21 - 16 ССЕ

ІІ - №22 - 10 ШЛПМ

ІІІ - №24 - 26 ССЕ; №33 - 20 ШЛПМ

Подяки за участь у конкурсі оголошено: 11 ОКН; 15 АС; 19 К; 30 ШЛПМ

Конкурс новорічних іграшок

Гран-прі - 16 ССЕ

І - 31 ОКН

ІІ - 19 К

ІІІ - 35 АС

Подяки оголошено 11 ОКН; 15 АС; 20 ШЛПМ; 26 ССЕ; 30 ШЛПМ

Окрему подяку оголошено учениці 10 ШЛПМ Ганжарі Ользі

Оформлення ліцею до нового року Оформлення ліцею до нового року Оформлення кабінетів до нового року

Детальніше:Конкурс на оформлення кабінету до Нового року-2017
Автор: Маховська Т.О.
Категорія: /

23 листопада 2017 року учні ліцею долучилися до обласної акції «Оберіг для захисника України». Мета Акції - підтримати бойовий дух українського воїна, вшанування патріотизму і мужності захисників України, привітання захисників України, привітання захисників України оберегами зробленими власноруч.

Оберіг для захисника України Оберіг для захисника України Оберіг для захисника України

Автор: Сіладі А. О.
Категорія: /

Відповідно до плану роботи щодо відзначення Року Японії в Україні в нашому ліцеї відбулась презентація виставки робіт учасників художньо-естетичного гуртка під керівництвом Ляхова П.П. Тема виставки: «Дивовижний світ Японії». На виставці представлені роботи учнів, виконані аквареллю, олівцем, випалювання по дереву.

Художя виставка Художя виставка

Автор: О. М. Довжинська
Категорія: /

19 вересня 2017 року на алеї Героїв Чорнобильців розпочалася виставка робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Що тут тільки не було…Очі розбігалися від дивної палітри кольорів та надзвичайних речей. Вперше представили свої творіння студенти навчальних закладів. Чи не найбільше враження справив на присутніх макет дерев’яного будинку, виконаний учнями професійного ліцею. Зупинялися перехожі, щоб помилуватися й технікою «карвінг» — мистецтвом вирізання з овочів. А мешканка міста Ірина Баєвська пропонувала землякам намалювати автопортрет звичайним олівцем.

У цей час на Малій площі відбувався справжній веселий хаос… Наймолодших красноградців запросили на концерт «Красноградщина – колиска дитячих талантів». Сучасні українські пісні, запальні танці, цікаві постановки – все це можна було побачити на імпровізованій сцені. Привертали увагу й яскраві й неординарні костюми котиків та мультяшних персонажів. Що сказати – тут зібралися найкращі юні таланти міста. Організували чудовий концерт Молодіжний центр сектору молоді та спорту РДА.

Овочева виставка Овочева виставка

Автор: Ворожка В.В.
Категорія: /

19 вересня 2017 року на майданчику Красноградського професійного ліцею відбулась виставка – конкурс ікебан та композицій з овочів і фруктів на осінню тематику. У виставці взяли участь 12 груп ліцею. Номінації розподілилися так:

 • «Перші кроки до майстерності» - 19 К група;
 • «Осіння меланхолія» - 11 ОКН група;
 • «Веселий настрій» - 15 АС група;
 • «Нестандартне втілення» - 16 ССЕ група;
 • «Креативність» - 10 ШЛПМ, 20 ШЛПМ групи;
 • «Оригінальність» - 21 ОКН група;
 • «Осінній калейдоскоп» - 26 ССЕ група;
 • «Вишуканість» - 31 ОКН група;
 • «Політ фантазії» - 35 АС група;
 • «Творчий підхід» - 36 ССЕ група;
 • Гран – прі – 29 К група.

Овочева виставка Овочева виставка Овочева виставка

Детальніше:Овочева виставка до Дня міста
Автор: О. М. Дикунець
Категорія: /

З нагоди Року Японії в Україні у кабінеті світової літератури розгорнуто виставку фото і малюнків, створених учнями ліцею.

Виставка фото і малюнків на тему «Рік Японії в Україні» Виставка фото і малюнків на тему «Рік Японії в Україні» Виставка фото і малюнків на тему «Рік Японії в Україні»

Автор: Маховська Т. О.
Категорія: /

20 травня у краєзнавчому музеї ім. П.Д. Мартиновича відбувся фестиваль декоративно-прикладного мистецтва "Родинний оберіг", приурочений до Міжнародного дня музеїв.
Красноградці взяли участь у відкритті експонату під відкритим небом "Хата ХІХ ст. ", оглянули великий ярмарок декоративно-прикладного мистецтва, побували на відкритті виставок.

Свято в музеї Свято в музеї Свято в музеї

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

11 травня 2017 року в холі Будинку техніки проходила районна виставка-конкурс традиційного народного мистецтва «Барви Слобожанщини». Красноградський професійний ліцей за участь у районній виставці-конкурсі.

Виставка-конкурс «Барви Слобожанщини» Виставка-конкурс «Барви Слобожанщини» Виставка-конкурс «Барви Слобожанщини»

Детальніше:Виставка-конкурс «Барви Слобожанщини – 2017»