Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: Ворожка В.В.
Категорія: /

20 листопада 2017 року до Красноградського профліцею завітав очільник Краснограда Володимир Іванович Максим. Метою візиту була бесіда із лідерами учнівського самоврядування. Говорили про такі поняття, як цілі, мрії, цілеспрямованість, здоровий спосіб життя, а також про те, що цікаво сучасній молоді та в якому місті, з якими зручностями нам хотілося б жити.

збори з учнівським самоврядуванням збори з учнівським самоврядуванням збори з учнівським самоврядуванням

Детальніше:Зустріч з Головою міської ради
Автор: Довжинська О. М.
Категорія: /

12 жовтня 2017 р. у професійному ліцеї відбулося військово-спортивне свято, присвячене Дню захисника України та Дню українського козацтва. П’ять команд ліцеїстів позмагалися у таких видах військово-спортивних змагань: стрільба з пневматичної зброї, підтягування, віджимання, підіймання гирі, одягнення протигазу, транспортування потерпілого. Учасники змагань показали свою влучність, силу та спритність і в результаті ІІІ місце посіла команда групи 15АС, ІІ місце – команда групи 26ССЕ, І місце – команда групи 36ССЕ. Переможців було нагороджено грамотами та солодощами. Глядачі активно вболівали за свої команди. Гарного настрою всім додали вокалісти вокального гуртка під керівництвом Євгена Волкова.

військово-спортивне свято військово-спортивне свято військово-спортивне свято

Детальніше:У ліцеї відзначили День захисника України
Автор: Кравчено В. В.
Категорія: /

11 жовтня 2017 року відбулись районні змагання з військово-спортивної підготовки присвячені Дню захисника України. Учні ліцею приймали участь в таких видах змагання:

-Дартс (юнаки ІІ місце, дівчата І місце)

-Метання гранати (юнаки ІІ місце, дівчата І місце)

-Перетягування канату серед юнаків ІІ місце

-Смуга перешкод ІІІ місце

Виграли ІІ командне місце. Нагородженні медалями, кубком і дипломом за ІІ місце. Після змагань було частування кашею.

Військо спортивні змагання Військо спортивні змагання Військо спортивні змагання

Детальніше:Змагання з військово-спортивної підготовки
Автор: Довжинська О. М.
Категорія: /

09 жовтня 2017р. відбулися збори Ради ліцею, на яких було обрано нового лідера учнівського самоврядування в професійному ліцеї. Члени Ради ліцею одноголосно обрали головою Ради ліцею ученицю групи 19К Юлію Шевченко. Заступником голови Ради ліцею стала учениця групи 11ОКН Сусик Каріна. А також на зборах було затверджено склад шести Центрів Ради ліцею.

Вибори лідера учнівського самоврядування Вибори лідера учнівського самоврядування Вибори лідера учнівського самоврядування

 

Автор: Третякова Л.О.
Категорія: /

 2 жовтня 2017 року у гуртожитку Красноградського професійного ліцею відбувся вечір, присвячений працівникам освіти. Серед запрошених були присутні: заступник директора з навчально-виховної роботи Сіладі Антоніна Олександрівна, керівник гуртків художньо-естетичного напрямку Ляхов Павло Петрович, педагогічні працівники та комендант гуртожитку Бринза Тетяна Миколаївна. У цікавій формі пройшла концертна програма, де виступили наші талановиті учні: Осокін Артем з гуморесками Павла Глазового, Долженков Олександр, який виконав пісні з репертуару Олега Винника, Мусохранова Сніжана, Бабурнич Настя, Бутко Євген, що подарували присутнім музичні привітання.

Виховна робота у гуртожитку Виховна робота у гуртожитку Виховна робота у гуртожитку

Детальніше:Виховна робота у гуртожитку
Автор: Третякова Л. О.
Категорія: /

21 вересня 2017 для учнів, які проживають у гуртожитку Красноградського професійного ліцею, пройшов «Вечір знайомств». Мешканці гуртожитку добре відпочили у ході різноманітних конкурсів, ігор та розваг, які підготували вихователь Третякова Л.О. разом з учнівським самоврядуванням. Учні з інтересом та задоволенням брали участь у конкурсі ласунів солодощів, коли учасники повинні були з наповненим цукерками ротом вимовити скоромовку; завзято «знищували» під час танцю повітряні кульки, прив̛ язані до ноги партнера; коротко розповідали про себе, свої уподобання та захоплення.

Вечір знайомств Вечір знайомств Вечір знайомств

Детальніше:Вечір знайомств у гуртожитку
Автор: Н. В. Мирошниченко
Категорія: /

11 вересня 2017 року відбувся збір лідерів учнівського самоврядування (старости та замстарост). На повістці денній розглядалося питання про вибори голови ради ліцею, голів центрів ради ліцею та про чергування у ліцеї. Директор Мирошниченко Наталія Володимирівна наголосила на правах і обов’язках чергових, зробила акцент на важливості додержання чистоти і порядку в ліцеї та гуртожитку, де нещодавно зроблено ремонт та створено гарні умови для навчання та проживання.

Щодо обрання голови ради ліцею та голів центрів ради, то дане питання в процесі визначення. Учням надано час для вирішення шляхом голосування по групах. Тож найближчим часом у ради ліцею буде новий склад і лідер.

 

P9110091 P9110090 P9110088

Автор: О. М. Довжицька
Категорія: /

17 травня 2017 року у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбулася Урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».
У ІV віковій групі свої роботи представили учні (студенти) професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, технікумів. Екологічний проект «Квітуче місто» (бізнес-план), Красноградський професійний ліцей Харківської області (виконавці проекту – Ткаченко Вікторія, Богер Аліна, Грінченко Аліна, Вермен Таміла, Паюк Олександр, Гусак Ярослав, учні 19-К групи ліцею, керівник проекту – Довжицька-Мілохіна Олена Михайлівна, методист) отримав диплом за ІІ місце.

Екологічний проект «Квітуче місто» Екологічний-проект-«Квітуче-місто» Екологічний проект «Квітуче місто»

Детальніше:Нагородження переможців VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
Автор: О. М. Довжицька-Мілохіна
Категорія: /

27 квітня 2017 року в актовому залі Красноградського технікума механізації с/г пройшов конкурс “Лідер року - 2017”, організований Молодіжним центром сектору молоді та спорту райдержадміністрації. Метою його проведення стало виявлення талановитих і молодих людей з активною громадянською позицією та створення умов для реалізації й розвитку їх потенціалу та найкращих умінь. Конкурсанти могли проявити себе на лідерських позиціях, продемонструвавши власні таланти, ерудицію, ораторські здібності та вміння триматись перед публікою.

Лідер року Лідер року-2017 Лідер року-2017

Детальніше:Лідер року - 2017
Автор: О. М. Довжицька-Мілохіна
Категорія: /

26 квітня 2017 року учні ліцею відвідали засідання круглого столу на тему: «Вирішення питання поводження з безпритульними тваринами у Краснограді в умовах Європейської інтеграції України». Захід відбувся у залі засідань міської ради. На нього були запрошені віце президент асоціації зоозахисних організацій України Марина Суркова, голова правління громадської організації «Ліга допомоги тваринам» Зоя Савченко, керівництво міста та району, громадськість.

Мерія про бездомних собак Мерія про бездомних собак Мерія про бездомних собак

Детальніше:Круглий стіл на тему: "Вирішення питання поводження з безпритульними тваринами"