Увага!

63301, м. Красноград,
вул. Московська, 45а

+38 (05744) 73221
a@kpl28.org.ua

Автор: В. М. Омельченко
Категорія: /

17 травня 2018 року професійний ліцей відсвяткував Всесвітній день вишиванки - свято, присвячене українській національній культурі і традиціям. Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка - вишиванка є головним оберегом українця. В цей день учні та педагогічні працівники на чолі з директором ліцею Мирошниченко Н.В. провели флешмоб «Україна моя вишивана» та прикрасили стрічками з вишивкою дерева поблизу навчального закладу. Далі святкування продовжилось у центрі міста, де до нашого дружнього колективу долучився міський голова Максим В.І. і вже разом ми прикрасили вишивкою: і погруддя Т.Г.Шевченка, і дерева у Молодіжному сквері. Чому саме дерева вже другий рік поспіль ми прикрашаємо вишивкою? Та тому, що серед різноманіття архетипів давнього світогляду, символ Дерева Життя є універсальним. В українській народній вишивці він посідає центральне місце. До того ж Дерево виступає своєрідним містком поміж землею і небом. Саме Дерево символізує безсмертя, нескінченість Життя, його розмаїття. Воно стоїть понад часом, об’єднуючи минуле, сучасне і майбутнє.

P5170598 P5170665 P5170674

Детальніше:Всесвітній день вишиванки - 2018
Автор: Н. В. Мирошниченко
Категорія: /

9 травня 2018 року Україна святкує 73-ту річницю з Дня Перемоги. Цього дня працівники ліцею взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Перемоги. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Присутні на заході вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

День перемоги Мітинг Мітинг

Автор: Кравченко В. В.
Категорія: /

8 травня 2018 року команда Красноградського професійного ліцею у складі 5 чоловік прийняла участь у квесті присвяченому 73-й річниці пам’яті та примирення. Квест складався із семи станцій. Після завершення квесту учасники були нагороджені подяками та сертифікатами. Фіналом заходу було частування кашею.

Естафета Естафета Естафета

Автор: С. Г. Набока
Категорія: /

31 травня – Всесвітній день без тютюну. З нагоди цієї дати 8 травня 2018 року майстер в/н Караченцева І. В. та класний керівник Набока С. Г. з  учнями 30 ШЛПМ групи провели бесіду про шкідливий вплив куріння. Здоров’я – найдорожчий дар людини. Однак часто причиною захворювань є сама людина, точніше, спосіб життя, який вона веде, і звички, які їй притаманні. Куріння завдає великої шкоди всьому організму, особливо органам дихання. Учні зачитали фактори, які шкодять здоров’ю та загрожують нашому життю. Метою бесіди було виховувати в учнів бережливе ставлення  до  свого здоров’я, негативне ставлення до тютюнокуріння, бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично ставитися до своїх негативних вчинків, спонукати учнів до роздумів.

Тютун  Тютун

Автор: Філонова В .І.
Категорія: /

27 квітня 2018 року в групі 10 ШЛПМ була проведена відкрита виховна година до Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці. Одним із суспільно значущих проектів, спрямованих на популяризацію серед молодого покоління культури безпеки праці, є щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проходить за сприяння Державної служби України з питань праці. Взяли участь у конкурсі такі учні Красноградського професійного ліцею: Ананьєва Алла (31 ОКН), Ганжара Ольга (10 ШЛПМ), Деренський Віктор (31 ОКН). Учень 21 ОКН Москалик Олександр взяв участь в Всеукраїнському конкурсі відеороликів «Охорона праці на захисті життя», що проводило ДП «Редакція журналу «Охорона праці»» за підтримки Державної служби України з питань праці, який проводився в березні 2018 року. В бібліотеці ліцею була представлена виставка до дня охорони праці, де учні ознайомилися з основними правовими документами. Учні можуть скористуватися при підготовці до уроків онлайн тестами на сайті https://www.testorium.net/ua/ . Наш сайт пропонує переглянути матеріали для проведення виховних годин, присвячених Дню охорони праці(посилання).

Охорона праці Охорона праці

Детальніше: Всесвітній день охорони праці - 2018
Автор: Благодир О. П.
Категорія: /

26 квітня 2018 року біля пам’ятного знаку землякам-чорнобильцям відбувся мітинг з нагоди Дня Чорнобильської трагедії. Щоб вшанувати пам’ять загиблих та висловити вдячність нині живим ліквідаторам до меморіалу прийшли керівництво району та міста, а також від нашого ліцею майстерр в/н Благодир О. П. разом з групою 16 ССЕ.На завершення присутні поклали квіти до памятного знаку землякам-чорнобильцям.

Чорнобыль Чорнобыль Чорнобыль

Автор: Сіладі А. О.
Категорія: /

25 квітня 2018 року об 11:00 в приміщенні Красноградського молодіжного центру відбувся тематичний захід «Пам’ятаємо подвиг ліквідаторів», присвячений до Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля, на якому були присутні студенти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. та учні професійного ліцею. На заході були висвітлені болючі факти аварії, яка сталася на Чорнобильській АЕС. Також молоді було запропоновано переглянути документальний фільм про події того жахливого дня —«Загублений світ». Присутні студенти пройнялись подіями тих часів і ми впевнені, що молоде покоління пронесе відчуття вдячності ліквідаторам через літа.

У молодіжному центрі У молодіжному центрі У молодіжному центрі

Автор: А. О. Сіладі
Категорія: /

25 квітня 2018 року в Красноградському професійному ліцеї в рамках планів спільних дій відбулась зустріч із спеціалістами РЦСССДМ та лікарями Красноградської ЦРЛ Волик Л. Т. (лікарем –гінекологом) та Пульною Н. М. (лікарем – інфекціоністом). Під час бесіди були розглянуті теми, які хвилюють учнівську молодь. В ході зустрічі лікарі намагались відповісти на всі запитання та роздали буклети щодо здового способу життя.

Доктора і молодіжний центр Доктора і молодіжний центр Доктора і молодіжний центр

Автор: Омельченко В. М.
Категорія: /

19 квітня 2018 року на базі Красноградського технікуму механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка відбулася всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з тебе». Дана акція проводилась з метою популяризації здорового способу життя, протидії поширення у молодіжному середовищі соціально-небезпечних захворювань, алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління. Захід складався з флеш-мобу та профілактичної гри-квесту. Більше 35-ти підлітків (сім команд) змагалися та отримували нові знання на 7- ми станціях, кожна з яких була тематичною: правова, медична, соціальна, спортивна та інші. Наш ліцей гідно представили учні 10 ШЛПМ та 11 ОКН груп (ІІ та ІV місця): Сусик К., Якубова С., Дерепа І., Четверікова А., Кареліна О., Федоренко В., Ковенська В., Філонова В., Спиця М., Третяк А. Всі участники отримали інформаційні матеріали, нові знання та позитивний настрій.

Інформаційно-профілактична акція Інформаційно-профілактична акція Інформаційно-профілактична акція

Детальніше:Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з тебе»
Автор: Тітова В. М.
Категорія: /

5 квітня 2018 року майстер в/н Тітова В. М. разом з учнями групи 26 ССЕ відвідали краєзнавчий музей ім. П.Д. Мартиновича, де взяли участь у відкритті виставки хрестів «Хритиянська спадщина нашої землі». Виставка привезена з Музею Хреста, який знаходиться на козацькому хуторі Галушківка в селі Гречане Петриківського району Дніпропетровщини. На виставці представлені понад 1000 експонатів з різних регіонів України.

Краєзнавчий музе Краєзнавчий музе Краєзнавчий музе

Детальніше:Відкриття виставки "Хритиянська спадщина нашої землі"